نیوکلیپ

پیوندها
  • ۰
  • ۰


تعطیلی پیش دبستانی ها و مدارس ابتدایی شهر تهران شنبه 4 دی ماه 95

رئیس اداره روابط عمومی آموزش و پرورش شهر تهران خبر داد: به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش شهر تهران, مسعود ثقفی از تعطیلی پیش دبستانی ها و مدارس ابتدایی شهر تهران خبر داد.

بر اساس این گزارش رئیس اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی شهر تهران اعلام کرد: تمامی پیش دبستانی ها و مدارس ابتدایی شهر تهران شنبه 4 دی ماه به علت آلودگی هوا تعطیل می باشد.


شنبه ۴ دی ۹۵؛ مدارس ابتدایی تهران تعطیل شد

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ افزایش آلودگی هوای استان تهران در کنار پیش بینی برای پایداری هوا،‌ موجب شد کمیته اضطرار آلودگی هوا مدارس مهدکودک‌ها، پیش دبستانی‌ها و مدارس ابتدایی همه شهرهای استان تهران غیر از فیروزکوه، دماوند و بخش های رودهن، لواسان و رودبارقصران در روز ۴ دی ۹۵ تعطیل باشد.


تعطیلی زنگ ورزش مدارس تهران (شنبه 4 دی 94) به علت آلودگی هوا

روابط عمومی آموزش و پرورش شهر تهران اعلام کرد: به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش شهرتهران، به علت وضعیت پایداری آلودگی هوا، زنگ ورزش مدارس شهر تهران روز شنبه 4 دی ماه 95 تعطیل خواهد بود.

توصیه به مدیران و مسئولان مدارس این است که در زنگ تفریح و مراسم صبحگاه با توجه به وضعیت کنونی آلودگی هوا، دانش‌آموزان کمتر در معرض آلودگی قرار گیرند.

همچنین پیشنهاد می شود زنگ تفریح مدارس در کلاس‌های درس برگزار شود واز فعالیت بدنی دانش‌آموزان در حیاط مدرسه جلوگیری شود.

در صورت اعلام اخبار جدید این پست بروزرسانی خواهد شد ...

انتهای پیام
/ منبع: سایت آموزش و پرورش تهران، خبرآنلاین