نیوکلیپ

پیوندها
  • ۰
  • ۰

برچسب ها: نتیجه بازی ایران و برزیل 28 شهریور 95، نتیجه بازی دیشب ایران و برزیل، نتیجه بازی فینال فوتبال 5 نفره پارالمپیک 2016 ریو، نتیجه بازی ایران و برزیل در فینال فوتبال 5 نفره پارالمپیک 2016 ریو، خلاصه بازی ایران و برزیل، گلهای بازی ایران و برزیل، حواشی بازی ایران و برزیل، نتیجه فوتبال 5 نفره ایران و برزیل پارالمپیک 2016، نتیجه فوتبال 5 نفره ایران و برزیل پارالمپیک ریو، نتیجه فینال فوتبال 5 نفره پارالمپیک 2016 ریو، پارالمپیک ریو 2016


نتیجه فینال فوتبال 5 نفره پارالمپیک 2016 | ایران و برزیل | فیلم خلاصه

----------------------------------------------------------------

نتیجه نهایی : برزیل 1 - ایران 0
----------------------------------------------------------------
دانلود خلاصه بازی فینال فوتبال 5 نفره پارالمپیک 2016 ریو
----------------------------------------------------------------

دانلود فیلم مراسم اهدای مدال نقره ایران در فوتبال 5 نفره پارالمپیک
----------------------------------------------------------------

دانلود فیلم اشکهای بازیکنان ایران بعد از شکست در فینال پارالمپیک
----------------------------------------------------------------


تیم ملی فوتبال پنج نفره نایب قهرمان شد

تیم فوتبال پنج نفره ایران با شکست مقابل برزیل به عنوان نایب قهرمانی پانزدهمین دوره بازی های پارالمپیک دست پیدا کرد.


به گزارش "ورزش سه" و به نقل از مهر، تیم فوتبال پنج نفره ایران در بازی پایانی این رقابتها که در ورزشگاه تنیس المپیک پارک برگزار شد با نتیجه یک بر صفر مقابل میزبان رقابتها، برزیل، که قهرمان تمام ادوار پارالمپیک هم هست شکست خورد و از کسب مدال طلا بازماند.

 

نکته قابل توجه و نویدبخش برای فوتبال پنج نفره ایران این است که این نخستین مدال فوتبالیست های نابینای کشورمان در پارالمپیک محسوب می شود و پس از موفقیت این تیم در بازی های پاراآسیایی اینچئون، می توان امیداوارانه به آینده این رشته در کشور نگاه کرد.

 

تیم ایران با ترکیب میثم شجاعیان، امیر پوررضوی، حسین رجب پور، بهزاد زادعلی اصغر و احمدرضا شاه حسینی از سوی جواد فلفلی مقابل برزیل صف آرایی کرد.

 

برزیل که از حمایت تماشاگران خودی بهره می برد در دقیقه ۱۲ از سوی ریکاردینیو به گل رسید.

 

در ابتدای نیمه دوم زادعلی اصغر به دلیل آسیب دیدگی جای خود را به صادق رحیمی داد. دقایقی بعد رسول باصری به جای رجب پور وارد میدان شد تا نتیجه به سود ایران عوض شود. زادعلی اصغر در دقیقه ۳۶ بار دیگر به میدان فراخوانده شد.

 

تیم فوتبال نابینایان ایران در ادامه بازی قابل قبولی از خود برجای گذاشت هرچند که موقعیت های خطرناک برزیلی های میزبان بیشتر بود با این حال بازی با همان نتیجه یک بر صفر به پایان رسید.

 

 

ذکر این نکته لازم و ضروری است که تیم ملی فوتبال نابینایان ایران تحت تاثیر مرگ نابهنگام بهمن گلبارنژاد، تنها دوچرخه سوار پارالمپیکی ایران، قرار داشت.


انتهای پیام/

منبع: ورزش 3


برچسب ها: فینال فوتبال پنج نفره پارالمپیک ریو 2016؛ ایران 0-1 برزیل، فوتبال پنج نفره پارالمپیک ریو 2016؛ ایران با غلبه بر آرژانتین فینالیست شد، نتیجه دیدار فوتبال 5نفره ایران و برزیل در پارالمپیک، زمان دیدار فینال فوتبال 5نفره پارالمپیک ایران و برزیل، نتیجه فینال فوتبال 5 نفره پارالمپیک، ویدئو / فینال فوتبال 5 نفره پارالمپیک 2016 | تیم فوتبال 5نفره، «فوتبال پنج نفره» ایران فینالیست شد، زمان برگزاری فینال فوتبال 5 نفره پارالمپیک ریو، نتیجه فینال فوتبال