نیوکلیپ

پیوندها
  • ۰
  • ۰

------------------------------------------------------------------

نتیجه نهایی : پرسپولیس 3 - سیاه جامگان 0

پرسپولیس قهرمان شایسته نیم فصل اول لیگ برتر

------------------------------------------------------------------

دانلود فیلم خلاصه بازی پرسپولیس 3-0 سیاه جامگان 3 دی 95
------------------------------------------------------------------

دانلود فیلم گلهای بازی پرسپولیس و سیاه جامگان 3 دی 95

دانلود فیلم گل کمال کامیابی نیا به سیاه جامگان 3 دی 95 / دقیقه 8

دانلود فیلم گل رامین رضاییان به سیاه جامگان 3 دی 95 / دقیقه 12

دانلود فیلم گل مهدی طارمی به سیاه جامگان 3 دی 95 / دقیقه 52

دانلود فیلم گل آفساید مهدی طارمی به سیاه جامگان 3 دی 95

------------------------------------------------------------------

دانلود فیلم حواشی بازی پرسپولیس و سیاه جامگان 3 دی 95

دانلود فیلم صحبتهای برانکو پیش از بازی با سیاه جامگان
دانلود فیلم پیام پروین به هواداران برای بازی مقابل سیاه جامگان
دانلود فیلم خداحافظی نورالهی از پرسپولیس و اشک های برانکو
دانلود فیلم حواشی خاص خداداد پس از بازی مقابل پرسپولیس
------------------------------------------------------------------

جدول آنلاین لیگ برتر 95-96 را اینجا ببینید
------------------------------------------------------------------

برنامه کامل بازیهای لیگ برتر 95-96

------------------------------------------------------------------


پرسپولیس 3 - سیاه جامگان 0 ؛ قهرمانی نیم فصل

پرسپولیس با بازی تهاجمی و رو به جلو و حضور پرتعداد هوادارانش روزی رویایی را برای میلیون ها طرفدار خود در سراسر ایران ساخت و با یک برد پرگل به قهرمانی نیم فصل رسید. 


به گزارش "ورزش‌سه"، پرسپولیسی ها که امروز با ترکیبی متفاوت و روبه جلو به میدان آمده بودند با گل های زودهنگام کامیابی نیا(9)، رضائیان(12) و طارمی (52) سه گل به سیاه جامگان زدند تا با 32 امتیاز قاطعانه قهرمان نیم فصل شوند.


جمعه 3 دی ماه، ساعت بازی 15:15 ـ هفته پانزدهم ورزشگاه آزادی     

تماشاگر: 43 هزار نفر

داور: حمید حاج ملک


پرسپولیس:

 

علیرضا بیرانوند، رامین رضاییان، سید‌جلال حسینی، حسین ماهینی، محسن ربیع‌خواه(محمد انصاری 46)، احمد نوراللهی(طاهرخانی 86)، کمال کامیابی‌نیا، محسن مسلمان(علی علیپور 73)، وحید امیری، فرشاد احمدزاده و مهدی طارمی

سرمربی: برانکو ایوانکوویچ


سیاه جامگان:

 

محمد ناصرى، میثم حسینى، رضا شربتى، محمدرضا خانزاده، محسن آقایى، حسین بادامکى، مصطفى احمدى، ایوب کلانترى(ملکیان 42)، حمیدرضا على عسگرى(مرتضی رنجبر 69)، روح الله سیف اللهى، موسى ترائوره(سعید دقیقی 61)

سرمربی: خداداد عزیزی

 

اخطار

 

ترائوره(48) روح الله سیف اللهى (76) - حسین بادامکی (87) - محسن آقایى(90+1)90+2) از سیاه جامگان

 

رضاییان(57) سید‌جلال حسینی(90) از پرسپولیس

 

 

شرح گل ها

 

پرسپولیس یک سیاه جامگان 0: ( دقیقه 7، کامیابی نیا): روی پاس کوتاه برای مسلمان و ارسال این بازیکن برای طارمی پرسپولیس صاحب موقعیت گلزنی شد که در ادامه خروج اشتباه دروازه بان حریف و ضربه تمام کننده سر کمال کامیابی نیا گل اول این تیم را رقم زد.

 

پرسپولیس 2 سیاه جامگان 0: ( دقیقه 11، رامین رضاییان): روی یک ضد حمله و بازیسازی از خط دفاعی و در نهایت اشتباه مدافعان سیاه جامگان حرکت دو نفره رضاییان و امیری جواب داد و این رضاییان بود که توانست با ضربه ای دیدنی دروازه حریف را برای دومین بار باز کند.

 

 

پرسپولیس 3 سیاه جامگان 0: ( دقیقه 50، مهدی طارمی): دفع کرنر از سوی بیرانوند، با استپ سینه امیری برای مسلمان همراه شد تا این بازیکن با ضربه یک ضرب آنها را در عمق برای احمدزاده فراهم کند و در مصافی تک به تک او توپ را عمقی برای طارمی مهیا کرد تا آقای گل فصل گذشته با ضربه ای روپا گل هفتم خود در این فصل را به ثمر برساند.


شرح بازی:


2 گل زودهنگام در 10 دقیقه اول و فشار سنگین حملات در ادامه بازی کار سیاه جامگان را خیلی زودتر از حد انتظار تمام کرد. این تیم مشهدی که فصل پیش در تهران پرسپولیس را به شدت آزار داده بود امروز اسیر بازی تهاجمی، قدرت بدنی عالی و تصمیمات تاکتیکی برانکو بود.


پرسپولیس در این بازی بیش از 10 موقعیت گل روی دروازه حریف ایجاد کرد و می توانست پرگل تر نیم فصل را جشن بگیرد اما همین 3 گل برای کسب صدرنشینی، ثبت بهترین تفاضل گل لیگ، کسب رکورد بهترین گلزن این تیم در تاریخ لیگ برتر و البته پایان خوش نیم فصل کافی بود.

 

بهترین بازیکن:

 

محسن مسلمان، فرشاد احمدزاده، مهدی طارمی و کمال کامیابی نیا 4 ستاره پرسپولیس در این میدان بودند که در طول 90 دقیقه بارها و بارها بخت های مسلمی را روی دروازه حریف ایجاد کردند. شاید با نمایش امروز پرسپولیس بیش از این ها باید گل می زد اما درخشش دروازه بان سیاه جامگان بخصوص در تک به تک ها مانع از این اتفاق شد. 


اتفاق ویژه:

 

برد 3 بر صفر پرسپولیس، تکرار پیروزی 3 گله قرمزها مقابل نفت است که بهترین برد این فصل قهرمان نیم فصل محسوب می شود. پرسپولیسی ها در دیدار امروز بی نقص و زیبا کار کردند و پاداش هواداران پرتعداد خود که امروز حضور فوق العاده ای در آزادی داشتند را به بهترین نحو دادند.

 

دقایق حساس

 

دقیقه 2: اولین حرکت خطرناک پرسپولیس توسط طارمی شکل گرفت که توپ در نهایت با برخورد به پای مدافع سیاه جامگان به کرنر رفت.

دقیقه 3: پرسپولیس روی کرنر خطرناک ظاهری شد و در یک رفت و برگشت در شش قدم در نهایت این جلال حسینی پیش تاخته بود که با شوتی روی پا دروازه این تیم را با خطر مواجه کرد که ناصری آن را دفع کرد.

دقیقه 4: اشتباه مدافعان پرسپولیس در آفسایدگیری باعث شد تا سیف اللهی با بیرانوند تک به تک شود که خروج این دروازه بان و مشت توپ مانع از ضربه زدن مهاجم این تیم به توپ شد و در نهایت خط دفاعی توپ را دفع کرد.

دقیقه 28: اشتباه کمال کامیابی نیا پشت محوطه جریمه پرسپولیس حریف را صاحب موقعیت شوتزنی کرد که ضربه احمدی با اختلاف به بیرون رفت.

دقیقه 36: ارسال عمقی مسلمان درون شش قدم برای طارمی با برخورد شوت این بازیکن به مدافع حریف همراه شد و وحید امیری در موقعیتی ایده آل ضربه اش را به دست دروازه بان کوبید تا فرصت ثبت گل سوم برای این تیم از دست برود.

دقیقه 39: روی خطای رضاییان در گوشه محوطه جریمه این کلانتری بود که وظیفه ضربه به توپ را داشت که ضربه اش به سادگی توسط مدافعان پرسپولیس دفع شد و در برگشت نیز آنها نتوانستند فرصت خوبی برای ایجاد موقعیت روی دروازه پرسپولیس ایجاد کنند.

دقیقه 43: روی ارسال چیپ و عمقی وحید امیری طارمی با دروازه بان حریف تک به تک شد و در حالی که یک مدافع حریف نیز او را مشایعت می کرد ضربه اش را زد که توسط ناصری و با پا دفع شد.

دقیقه 2+45: مهدی طارمی در کورس با مدافع حریف با دروازه بان تک به تک شد و در محوطه جریمه متوقف شد. در حالی که تصور می شد سوت داور به نشانه پنالتی به صدا در آمد، حاج ملک خطای مهاجم پرسپولیس را اعلام کرد تا با اعتراض هواداران این تیم و کادرفنی همراه شود.

دقیقه 46: حرکت در عمق طارمی در حالی که با تکل مدافع حریف در هجده قدم متوقف شد ثمری برای پرسپولیس نداشت و ضربه این بازیکن به راحتی در اختیار ناصری قرار گرفت.

دقیقه 47: تکل خطرناک ترائوره روی کامیابی نیا ضمن مصدومیت هافبک دفاعی پرسپولیس یک کارت زرد هم برای مهاجم سیاه جامگان به همراه داشت.


 

دقیقه 65: روح الله سیف اللهی درون محوطه جریمه متوقف شد و اعتقاد به خطای پنالتی داشت که داور با رد آن توپ را به سود پرسپولیس به جریان انداخت.

دقیقه 70: محسن مسلمان طارمی را با پاسی دیدنی تک به تک به دروازه کرد که ضربه این بازیکن گل چهارم پرسپولیس را به ارمغان آورد اما داور به نشانه آفساید در سوت خود دمید و گل را نپذیرفت.

دقیقه 73: ضربه ایستگاهی برای پرسپولیس را نوراللهی نواخت که توپ با اختلاف از بالای دروازه به بیرون رفت.

دقیقه 77: شوت احمد نوراللهی از درون هجده قدم با کاتی جالب توجه و اختلافی کم به بیرون رفت تا کاپیتان امروز پرسپولیس در گلزنی ناکام باشد.

دقیقه 79: وحید امیری می توانست با پاسی دیدنی احمدزاده را صاحب فرصت گلزنی کند اما ضربه خودخواهانه این بازیکن با اختلاف به بیرون رفت. او بعد از این ضربه به سمت احمدزاده رفت و از او عذرخواهی کرد.


در حاشیه:


* روح الله سیفی اللهی، حسین بادامکی، میثم حسینی، حمید علی عسگر و محمدرضا خانزاده سابقه پوشیدن پیراهن پرسپولیس را دارند.

* همچنین خداداد عزیزی در دوره ای پیراهن پرسپولیس را در رقابت های آسیایی به تن داشته و اتفاقا مقابل حریفان درخشیده است. 

* علیرضا بیرانوند بعد از چند هفته غیبت امروز دوباره به ترکیب ثابت پرسپولیس بازگشت و جانشین رادوشوویچ شد. 

* علی علیپور اولین گزینه تعویض پرسپولیسی ها بشمار می رود.

* بیرانوند بعد از هفته ها دوری از ترکیب به دلیل مصدومیت  در این بازی در ترکیب اصلی قرار گرفته و بوژیدار رادوشوویچ را نیمکت نشین کرده است.

* محمد انصاری به دلیل بیماری لحظاتی قبل از شروع بازی از ترکیب خارج شد تا رامین رضاییان بار دیگر به ترکیب اصلی بازگردد.

* خداداد عزیزی که در دوران حضور در فوتبال ملی رابطه خوبی با برانکو نداشت امروز در قامت هدایت سیاه جامگان امیدوار است انتقام خود از سرمربی فعلی پرسپولیس را بگیرد.

* جواد خیابانی به عنوان گزارشگر این بازی در کنار زمین حاضر شد و روی نیمکت نشست و با استقبال جالبی از سوی بازیکنان دو تیم مواجه شد و با بازیکنان به خوش و بش پرداخت.

* احمد نوراللهی با توجه به اینکه امروز آخرین حضورش در ترکیب پرسپولیس را پشت سر می گذارد به شدت از سوی هواداران مورد تشویق قرار گرفت.

* حمید علی عسگری، روح الله سیف اللهی، بادامکی و میثم حسینی به شدت از سوی هواداران مورد تشویق قرار گرفتند و به سمت نیمکت پرسپولیس رفتند.
برانکو پیش از شروع بازی به سمت نیمکت خداداد عزیزی و سیاه جامگان رفت و به او خوشامد گفت.

* سیدجلال حسینی در اتفاقی جالب توجه بازوبند کاپیتانی این تیم را بر بازوی احمد نوراللهی رفت تا اینگونه انگیزه های این بازیکن را در آخرین حضورش در ترکیب پرسپولیس را افزایش دهد.

* دقیقه 24 هواداران پرسپولیس بار دیگر یاد و خاطره کاپیتان فقید خود را زنده نگه داشتند و به تشویق هادی نوروزی پرداختند.


اعلام ترکیب پرسپولیس برای دیدار با سیاه‌جامگان

احمد نوراللهی پس از حرف و حدیث های فراوان در آخرین ترکیب پرسپولیس در نیم فصل حضوری ثابت دارد.


به گزارش "ورزش سه"، برانکو ایوانکوویچ در آخرین بازی نیم فصل دست به تغییر جالبی زده است و احمد نوراللهی هافبک جوان و جدایی طلب پرسپولیس را در ترکیب ثابت قرار داده است.

 

علیرضا بیرانوند بعد از هفته ها به ترکیب اصلی پرسپولیس بازگشته و امروز رادوشوویچ از روی نیمکت شاهد عملکرد او در دروازه پرسپولیس خواهد بود.

 

دیگر نکته مهم ترکیب، حضور ناگهانی رامین رضاییان در پست دفاع راست است. او که قرار بود در بازی امروز نیمکت نشین باشد در لحظات آخر بازی جانشین محمد انصاری شد که توانایی بازی نداشت . بنابر این در مسابقه امروز ماهینی در پست دفاع وسط به میدان خواهد روفت تا رضاییان بک راست تیم یاشد.


ترکیب پرسپولیس مقابل سیاه جامگان به این شرح است: علیرضا بیرانوند ، رامین رضاییان ،سید‌جلال حسینی، حسین ماهینی، محسن ربیع‌خواه، احمد نوراللهی،کمال کامیابی‌نیا، محسن مسلمان، وحید امیری، فرشاد احمدزاده و مهدی طارمی.


ترکیب سیاه جامگان برابر پرسپولیس اعلام شد

خداداد عزیزی ترکیب تیمش برای دیدار با پرسپولیس را اعلام کرد.


به گزارش"ورزش سه"؛ سیاه جامگان امروز در ورزشگاه آزادی میهمان پرسپولیس خواهد بود.


خداداد عزیزی تیمش را با ترکیب زیر به مصاف قرمزها فرستاده است: محمد ناصرى، میثم حسینى، رضا شربتى، محمدرضا خانزاده، محسن آقایى، حسین بادامکى، مصطفى احمدى، ایوب کلانترى، حمیدرضا على عسگرى، روح الله سیف اللهى، موسى ترائوره.


پیش بازی/ پرسپولیس سیاه‌جامگان؛ موعد انتقام

پرسپولیس در آخرین دیدار خود در نیم فصل لیگ شانزدهم برابر سیاه جامگان قرار خواهد گرفت و سه امتیاز این دیدار می تواند آنها را به قهرمانی در نیمه اول این فصل برساند. 


به گزارش "ورزش سه"، شاگردان برانکو ایوانکوویچ در هفته گذشته شکست تلخی برابر ذوب آهن تجربه کردند و اکنون انگیزه زیادی برای جبران آن بازی و همچنین تثبیت جایگاه خود در صدر جدول و قهرمانی در نیم فصل دارند. با این حال سیاه جامگان هم به دنبال این است که دومین پیروزی پیاپی خود را بعد از برد هفته گذشته اینبار در آزادی جشن بگیرد. خصوصا اینکه خداداد نیز حساب تسویه نشده ای با سرمربی فعلی پرسپولیس دارد.


1- دو تیم تاکنون دو بار برابر یکدیگر قرار گرفته اند که هر دو بازی را پرسپولیس با هدایت برانکو ایوانکوویچ در فصل گذشته به سود خود خاتمه داده است. در این دو تقابل پرسپولیس 5 گل وارد دروازه سیاه جامگان کرده و حریف نیز 3 گل برابر سرخپوشان به ثبت رسانده است.


2- آخرین دیدار دو تیم با اخراج سوشا مکانی همراه بود؛ جالب اینکه پرسپولیس بعد از اخراج این دروازه بان و در حالی که دو بر یک از سیاه جامگان در مشهد عقب افتاده بود توانست بازی را با نتیجه 3 بر 2 و ده نفره به سود خود خاتمه دهد.

 


3- پرسپولیس از دیدارهای خانگی خود در این فصل صاحب 4 برد و 2 تساوی شده است و 7 گل زده و یک گل خورده در کارنامه این تیم ثبت شده است. در سمت مقابل سیاه جامگان در بازی های خارج از خانه خود در این فصل دو تساوی، یک پیروزی و سه شکست در کارنامه اش ثبت شده است. آنها در این تعداد بازی 3 بار دروازه حریفان را گشوده اند و 7 بار نیز دروازه اش باز شده است. 


4- در 6 دیدار اخیر دو تیم در لیگ برتر و فصل شانزدهم پرسپولیس صاحب 3 برد، 2 تساوی و یک شکست شده و 5 گل زده و 3 گل خورده در کارنامه شاگردان برانکو ایوانکوویچ ثبت شده است. سیاه جامگان نیز از این تعداد بازی 3 شکست، 2 تساوی و یک پیروزی در کارنامه اش ثبت شده و 6 گل خورده و 4 گل زده عملکرد آنها در این بازی ها بوده است. 


5- بهترین گلزن پرسپولیس مهدی طارمی با 6 گل زده است و سیاه جامگان بهترین گلزن خود در این فصل یعنی عباس اصغری 3 گله را به دلیل اخراج در بازی قبلی در اختیار نخواهند داشت. ایوب کلانتری نیز از این تیم 3 گل به ثمر رسانده که یکی از آنها از روی نقطه پنالتی بوده است. 


6- سیاه جامگان نیز بازیکنان سابق پرسپولیس را اکنون در لیست خود می بیند. مرتضی قدیمی‌پور، حمید علی عسگری، میثم حسینی، حسین خانزاده، مهدی جعفرپور، حسین بادامکی و روح الله سیف اللهی هفت بازیکنی هستند که اکنون در مشهد و تیم سیاه جامگان به کار خود ادامه می دهند و سابقه حضور در پرسپولیس را در کارنامه دارند. حمید علی عسگری و حسین بادامکی از این جمع سابقه کاپیتانی پرسپولیس را نیز در زمان حضورشان در جمع سرخپوشان در کارنامه دارند و اکنون برابر تیم سابق خود قرار خواهند گرفت. 

 


7- موسی ترائوره بداخلاق ترین بازیکن در بازی فردا محسوب می‌شود. او در هشت دیداری که برای سیاه جامگان به میدان رفته 4 کارت زرد و یک کارت قرمز را از داوران دریافت کرده است. کامیابی نیا با چهار کارت زرد و یک بار محرومیت از همراهی پرسپولیس بداخلاق ترین بازیکن پرسپولیس محسوب می شود. در این بین محسن مسلمان، محسن ربیع خواه و فرشاد احمدزاده نیز با دریافت دو کارت زرد در آستانه محرومیت قرار دارند.


8- پرسپولیس در صورت پیروزی در بازی مقابل این تیم تعداد بردهای خود در این فصل را به 9 خواهد رساند و با 32 امتیاز قهرمانی در نیم فصل را جشن می‌گیرد. تساوی و شکست در این بازی احتمالا آنها را به رده دوم خواهد فرستاد (در صورت برتری تراکتورسازی). سیاه جامگان در صورت پیروزی احتمال صعود سه پله ای در جدول و کسب جایگاه دهم را خواهند داشت. تساوی و یا شکست در این بازی نیز در صورتی که سایپا موفق شود پیروز دیدار خود شود، آنها را با پله سقوط در جدول همراه خواهد کرد تا در رده چهاردهم حضور یابند. دو تیم با کسب 5 تساوی در این فصل تنها اشتراک خود در جدول رده بندی را دارند.


9- دو تیم بیشترین میانگین گل های خود را در 15 دقیقه پایانی رد و بدل کرده اند. پرسپولیس در بازه زمانی بین 75 تا 90 چهار گل در دیدارهایش رد و بدل شده و سیاه جامگان نیز در این دقایق در بازی هایش 3 گل رد و بدل شده است. جالب اینکه هر دو تیم نیز در بین دقایق 45 تا 60 کمترین میانگین گل رد و بدل شده را ثبت کرده اند و تنها یک گل در این دقایق و در بازی های‌شان ثبت شده است.

 

10- سیاه جامگان با معدل سنی 26 سال و 7 ماه جوانتر از پرسپولیس است که میانگین سنی 27 سال و یک ماه را داراست. جوانترین بازیکن پرسپولیس صادق محرمی است و در تیم مقابل نیز فرشاد هاشمی با 19 سال جوانترین بازیکن حریف محسوب می شود. سیدجلال حسینی و حسین بادامکی نیز باتجربه ترین بازیکنان دو تیم محسوب می شوند.


11- بهترین برد خانگی پرسپولیس با نتیجه 3 بر 0 و مقابل نفت تهران در این فصل ثبت شده است و بدترین شکست سیاه جامگان نیز در خارج از خانه با حساب 3 بر 0 و مقابل تراکتورسازی ثبت شده است. پرسپولیس در خانه تاکنون شکستی در این فصل متحمل نشده و سیاه جامگان در بیرون از خانه موفق شده گسترش فولاد را در تبریز شکست دهد. 

 


12- قضاوت این دیدار برعهده حمید حاج ملک، داور گیلانی خواهد بود که در این فصل تاکنون 6 بار قضاوت کرده است. آرمان اسعدی و حمید غمزه نیز او را به عنوان کمک داور همراهی خواهند کرد. حاج ملک در این فصل تاکنون 9 کارت زرد به بازیکنان نشان داده و این در حالی است که او در 43 دیداری که قاضی بوده 138 کارت زرد و 5 کارت قرمز به بازیکنان داده است. او در این فصل دو بار برای سیاه جامگان سوت زده که آنها یک بار در تبریز برابر گسترش به برتری رسیدند و برابر نفت تهران نیز با تساوی 2 بر 2 از زمین خارج شدند. حاج ملک در این فصل برای پرسپولیس سوت نزده و مهمترین دیدار او مربوط به بازی استقلال و ذوب آهن در این فصل است که با برتری شاگردان علیرضا منصوریان خاتمه یافت.


13- پرسپولیس در این فصل تاکنون 9 بازی را بدون دریافت گل به پایان رسانده و این آمار در تیم سیاه جامگان به سه بازی می رسد و آنها برابر گسترش فولاد، استقلال خوزستان و ماشین سازی موفق به بسته نگه داشتن دروازه خود شده اند.


14- پرسپولیس در این فصل در چهار دیدار خود نتوانسته دروازه حریفان را باز کند و از این تعداد یک بازی در آزادی و سه بازی خارج از خانه بوده است. این مساله برای سیاه جامگان در 6 بازی که 3 بازی آن خانگی و سه بازی خارج از خانه بوده اتفاق افتاده است.


15- امید عالیشاه به دلیل مصدومیت، الکسی پل یانسکی و ولادیمیر پریمیوف به دلیل سرماخوردگی پرسپولیس را در این بازی همراهی نخواهند کرد و در سمت مقابل خداداد عزیزی بهترین گلزن خود در این فصل یعنی عباس عسگری را به دلیل محرومیت و دریافت کارت قرمز در بازی قبلی در اختیار نخواهد داشت. عسگری در بازی با ماشین سازی تک گل پیروزی بخش تیمش را به ثمر رسانده بود.


16- پرسپولیس در جدول دیدارهای خانگی از 6 بازی صاحب 14 امتیاز شده و در رده سوم قرار دارد و سیاه جامگان در جدول بازی های خارج از خانه و در 6 دیدار با کسب 5 امتیاز در رده چهاردهم جدول جای گرفته است. 


ترکیب احتمالی پرسپولیس: علیرضا بیرانوند، سیدجلال حسینی، حسین ماهینی، محسن ربیع خواه، محمد انصاری، کمال کامیابی نیا، محسن مسلمان، وحید امیری، علی علیپور، مهدی طارمی و فرشاد احمدزاده


ترکیب احتمالی سیاه جامگان: محمد ناصری، رضا شربتی، محمدرضا خانزاده، حمید علی عسگری، حسین بادامکی، ایوب کلانتری، روح الله سیف اللهی،  مصطفی احمدی، سعید دقیقی، میثم حسینی، محسن آقایی


دیدار دو تیم ساعت 15:15 دقیقه و در استادیوم آزادی برگزار خواهد شد.


انتهای پیام/

منبع: ورزش 3