نیوکلیپ

پیوندها
  • ۱
  • ۰

برچسب ها: نتیجه بازی پرتغال و ولز 16 تیر 95، نتیجه بازی دیشب پرتغال و ولز در یورو 2016، نتیجه بازی پرتغال و ولز در نیمه نهایی یورو 2016، بازی پرتغال - ولز 1395/04/16، نتیجه بازی دیشب پرتغال و ولز در نیمه نهایی یورو 2016 در چهارشنبه 16 تیر 95، نتیجه بازی پرتغال ولز 16 تیر 95 | یورو2016 | خلاصه و گلها دیشب، نتیجه دیدار پرتغال و ولز در یورو 2016، نتیجه نهایی بازی پرتغال و ولز 16 شانزدهم تیر 95 + دانلود گل ها و خلاصه بازی، یورو 2016


نتیجه بازی پرتغال و ولز 16 تیر 95 | یورو 2016 | دانلود گلها و خلاصه دیشب

------------------------------------------
نتیجه نهایی : پرتغال 2 - ولز 0


صعود پرتغال به فینال یورو 2016
------------------------------------------
دانلود خلاصه بازی پرتغال و ولز 16 تیر 95

----------------------------------------------

نتایج و برنامه کامل بازیهای یورو 2016 (حذفی)
----------------------------------------------
دانلود گلهای بازی پرتغال و ولز 16 تیر 95
دانلود گل رونالدو / دقیقه 50 / پرتغال 1 - ولز 0
دانلود گل نانی / دقیقه 53 / پرتغال  - ولز 0

----------------------------------------------
دانلود حواشی بازی پرتغال و ولز 16 تیر 95
دانلود فیلم پیش بازی جذاب پرتغال - ولز

دانلود فیلم پیش نمایش جذاب پرتغال - ولز
دانلود فیلم پرتغال - ولز؛ جدال دو ستاره رئال مادرید

دانلود فیلم نبرد بیل و رونالدو در نیمه نهایی یورو 2016
دانلود فیلم بازدید بازیکنان ولز از ورزشگاه دیدار با پرتغال
دانلود فیلم جشن صعود رونالدو و یارانش به فینال یورو 2016
دانلود فیلم دلداری دادن رونالدو به بیل پس از پیروزی مقابل ولز
جشن و پایکوبی هواداران پرتغال بعد از صعود به فینال یورو 2016


وداع ولز و گرت بیل

پرتغال 2-0 ولز؛ کریس، مچ بیل را خواباند

پرتغال با پیروزی 2-0 مقابل ولز در دیدار نیمه نهایی یورو 2016، به فینال این رقابت ها راه پیدا کرد.


به گزارش "ورزش سه"، شاگردان فرناندو سانتوس در این دیدار نمایش بسیار بهتری از حریف ارائه دادند و توانستند با برتری 2-0، راهی فینال این رقابت ها شوند.


دو تیم بازی را متعادل آغاز کردند و دقایق ابتدایی بدون اینکه موقعیت خاصی روی دروازه ها ایجاد شود، سپری شد. در ادامه بازی از سوی هر دو تیم هجومی تر دنبال شد و موقعیت های خوبی روی دروازه ها ایجاد شد اما کم دقتی در زدن ضربات آخر، باعث شد تا توپی از خط دروازه ها عبور نکرد.


در دقایق پایانی بار دیگر از ضرباهنگ بازی کاسته شد و این نیمه بدون اینکه توپی از خط دروازه ها عبور کند، به پایان رسید.


 

نیمه دوم را پرتغال بهتر آغاز کرد و سرانجام در دقیقه 50 به گل رسید. روی یک ضربه کرنر بود که ارسال گریرو روی دروازه ولز، با ضربه سر قدرتمندانه کریس رونالدو به گل اول بازی تبدیل شد.

 

 

ولز هنوز از شوک گل اول خارج نشده بود که پرتغال در دقیقه 53 به گل دوم رسید. شوت کریس رونالدو از پشت محوطه جریمه را نانی در مقابل دروازه قطع کرد و اختلاف را به دو گل افزایش داد.

 

 

بعد از این دو گل، ولزی که چیزی برای از دست دادن نداشتند، پیش کشیدند اما باز هم این پرتغالی ها بودند که موقعیت های خطرناک تری روی دروازه حریف ترتیب دادند اما توپ دیگری از خط دروازه ها عبور نکرد و پرتغال با پیروزی 2-0، راهی فینال رقابت های یورو 2016 شد.


ترکیب اصلی پرتغال - ولز

اولین دیدار مرحله نیمه نهایی یورو 2016 را تیم های پرتغال و ولز از ساعتی دیگر برگزار خواهند کرد.


به گزارش "ورزش سه"، دو تیم که پیش از آغاز رقابت ها جزو مدعیان قهرمانی نبودند، اکنون فاصله کمی با رسیدن به دیدار نهایی دارند.


پرتغال: پاتریسیو، برونو آلوس، فونته، سدریک، آدریان سیلوا، رافائل گریرو، ژوائو ماریو، دانیلو، رناتو سانچس، نانی، کریس رونالدو


ولز: وین هنسی، کریس گانتر، نیل تیلور، جیمز چستر، اشلی ویلیامز، جو آلن، اندی کینگ، هال رابسون کانو، گرت بیل، جو لدلی، جیمز کالینز


پیش بازی پرتغال - ولز

دو تیم پرتغال و ولز، امشب در دیدار نیمه نهایی یورو 2016 به مصاف یکدیگر خواهند رفت.


به گزارش "ورزش سه"، تقابل گرت بیل و کریس رونالدو حساسیت های ویژه ای برای این بازی رقم خواهد زد.

 


پرتغال


شاگردان فرناندو سانتوس بدون کسب پیروزی و با 5 تساوی به مرحله نیمه نهایی راه یافته اند. در حالی که انتظارات از رونالدو و هم تیمی‌هایش در حد صعود از گروهشان بوده، سلسائو با 5 تساوی موفق شد به نیمه نهایی راه پیدا کند.


غایب احتمالی دیدار امشب برای پرتغال، احتمالا په‌په خواهد بود که به دلیل مصدومیت تمرینات روز گذشته تیمش را از دست داده است. نگاه‌ها به رناتو سانچز و کریستیانو رونالدو است که با درخشش خود، پرتغال را به فینال برسانند.

 


ولز


شاگردان کریس کولمن، شگفتی ساز این دوره از رقابت‌ها بوده اند و تا به اینجای کار عملکردی استثنایی داشته اند. ولز با 4 پیروزی و 1 شکست در 5 بازی خود به نیمه نهایی رسیده و در مرحله یک چهارم نهایی موفق به حذف بلژیک شدند.


با این حال آرون رمزی به دلیل محرومیت قادر به همراهی ولز نیست و غایب بزرگ بازی امشب خواهد بود. حال باید دید اژدها می‌تواند شگفتی خود در این رقابت‌ها را تکمیل کرده و به فینال برسد و یا مغلوب پرتغال خواهد شد.

 

ترکیب احتمالی دو تیم:


ولز: هنسی، چستر، اشلی ویلیامز، دیویس، گونتر، لدلی، آلن، تیلور، کالینز، بیل، رابسون کانو


 پرتغال: پاتریسیو، سدریک، فونته، په په، الیزئو، سانچز، ویلیام کاروالیو، سیلوا، ژوائو ماریو، نانی، کریس رونالدو


انتهای پیام/

منبع: ورزش 3


برچسب ها: نتیجه بازی ولز پرتغال 11 تیر 95 |نیمه نهایی یورو|دانلود خلاصه و گلها، نتیجه بازی پرتغال و ولز - نیمه تهایی یورو 2016 - گلها و خلاصه - 16 تیر 95، برچسب بازی پرتغال ولز، نتیجه خلاصه گلهای بازی پرتغال ولز، نتیجه بازی پرتغال و ولز 16 تیر 95 | یورو2016 | گلها و خلاصه، گلها و خلاصه نتیجه بازی پرتغال و ولز 16 تیر 95 یورو2016، نتیجه نهایی بازی پرتغال و ولز در یورو 2016، نتیجه بازی دیشب پرتغال و ولز در مرحله نیمه نهایی یورو 2016، نتیجه بازی فوتبال پرتغال و ولز یورو 2016 امشب 16 تیر 95 + فیلم