نیوکلیپ

پیوندها
  • ۰
  • ۰

برچسب ها: نتیجه بازی پرتغال و لهستان 10 تیر 95، نتیجه بازی دیشب پرتغال و لهستان در یورو 2016، نتیجه بازی پرتغال و لهستان 10 تیر 95 | یورو2016 | گلها و خلاصه دیشب، گلها و خلاصه نتیجه بازی پرتغال و لهستان 10 تیر 95 یورو 2016، نتیجه بازی لهستان و پرتغال – یک چهارم نهایی یورو 2016 – گلها و خلاصه، بازی پرتغال و لهستان از مرحله یک چهارم نهایی یورو 2016، نتیجه و خلاصه بازی لهستان و پرتغال پنجشنبه 10 تیر 95، دانلود گلها و خلاصه


------------------------------------------
نتیجه نهایی : پرتغال 1 (5) - لهستان 1 (3)


پرتغال به نیمه نهایی یورو 2016 صعود کرد

------------------------------------------
دانلود خلاصه بازی پرتغال و لهستان 10 تیر 95

----------------------------------------------

نتایج و برنامه کامل بازیهای یورو 2016 (حذفی)
----------------------------------------------
دانلود گلهای بازی پرتغال و لهستان 10 تیر 95
دانلود گل لواندوفسکی / دقیقه 2 / پرتغال 0 - لهستان 1
دانلود گل رناتو سانچز / دقیقه 33 / پرتغال 1 - لهستان 1

----------------------------------------------
دانلود حواشی بازی پرتغال و لهستان 10 تیر 95
دانلود فیلم ورود جیمی جامپ به زمین بازی لهستان و پرتغال

دانلود فیلم جشن صعود یاران رونالدو در مقابل اندوه لواندوفسکی


صعود سلسائو به نیمه نهایی یورو 2016

لهستان 1(3)-(5)1 پرتغال؛ یورو هنوز رونالدو دارد

تیم ملی پرتغال با پیروزی مقابل لهستان در ضربات پنالتی، به مرحله نیمه نهایی رقابت های یورو 2016 راه پیدا کرد.


به گزارش "ورزش سه"، در این دیدار دو تیم در وقت های قانونی و اضافی به تساوی 1-1 رسیدند اما در ضربات پنالتی این پرتغالی ها بودند که عملکرد بهتری داشتند و راهی مرحله بعد شدند.


لهستانی ها بازی را بهتر آغاز کردند و تنها دو دقیقه از بازی سپری شده بود که روبرت لواندوفسکی تیمش را پیش انداخت. گروسیچکی که پشت سدریک، مدافع راست پرتغال، صاحب توپ شده بود، با یک ارسال دقیق به محوطه جریمه پرتغال، لواندوفسکی را صاحب موقعیت کرد و او هم با ضربه ای دقیق، کار را تمام کرد.

 

 

بعد از این گل بازیکنان پرتغال بازی را در دست گرفتند و چند موقعیت خوب روی دروازه فابیانسکی ایجاد کردند تا اینکه در دقیقه 33 به گل تساوی رسیدند.


رناتو سانچز، ستاره جوان پرتغال، که روی پاس نانی صاحب موقعیت شده بود، با یک ضربه محکم، توانست گل تساوی را به ثمر برساند؛ البته ضربه او در بین راه به کرچوویاک برخورد کرد و تغییر مسیر داد تا فابیانسکی شانسی برای مهار توپ نداشته باشد.

 

 

بعد از به تساوی کشیده شدن بازی هم پرتغالی ها برتری شان را حفظ کردند اما نتوانستند بار دیگر دروازه حریف را باز کنند و این نیمه با تساوی 1-1 به پایان رسید.

 

نیمه دوم را دو تیم متعادل آغاز کردند و دقایق ابتدایی بدون اینکه موقعیت خاصی روی دروازه ها ایجاد شود، سپری شد. در ادامه هر دو تیم موقعیت هایی روی دروازه هم ایجاد کردند اما هیچ یک از آنها تبدیل به گل نشد.


از جمله در دقیقه 86 که پاس عالی ژوائو موتینیو، رونالدو را در موقعیت تک به تک قرار داد اما کاپیتان پرتغال نتوانست ضربه مناسبی به توپ بزند و این موقعیت خوب از دست رفت.

 

 

در نهایت در نیمه دوم توپی از خط دروازه ها عبور نکرد و بازی به وقت های اضافه کشیده شد. در وقت های تلف شده روند بازی تغییر نکرد و هر دو تیم به شیوه ای محتاطانه به دنبال زدن گل برتری بودند اما این اتفاق رخ نداد و کار به ضربات پنالتی کشیده شد.

 

 

در ضربات پنالتی هر 5 ضربه پرتغالی ها که توسط رونالدو، رناتو سانچز، موتینیو، نانی و کوارشما زده شد، تبدیل به گل شد اما ضربه چهارم لهستان توسط بلاژیکوفسکی از دست رفت و پرتغال به پیروزی رسید.


ترکیب اصلی پرتغال - لهستان

اولین تیم راه یافته به مرحله نیمه نهایی یورو 2016 امشب مشخص می شود.


به گزارش "ورزش سه"، پرتغال و لهستان در جدالی حساس برای صعود به مرحله نیمه نهایی یورو 2016 به مصاف هم می روند. ترکیب اصلی دو تیم به شرح زیر است:


پرتغال: پاتریسیو، سدریک، فونته، په په، الیزئو، سانچز، ویلیام کاروالیو، سیلوا، ژوائو ماریو، نانی، کریس رونالدو


لهستان: فابیانسکی، پیژچک،گلیک، پازدان، جرزسیک، بلاژیکوفسکی، کریچوویاک، ماژینسکی، گروسیچکی، میلیک، روبرت لواندوفسکی


پیش بازی لهستان - پرتغال


دو تیم لهستان و پرتغال، امشب در اولین دیدار دور یک چهارم نهایی یورو 2016 به مصاف یکدیگر خواهند رفت.


به گزارش "ورزش سه"، هر دو تیم انگیزه‌های زیادی برای حضور در نیمه نهایی دارند و پیروزی در این دیدار، بلیط حضور بین چهار تیم برتر جام را صادر خواهد کرد.

 

لهستان


لهستان که در مرحله گروهی 2 پیروزی و 1 تساوی کسب کرد و پس از آلمان در رده ی دوم قرار گرفت، در مرحله گذشته ، در ضربات پنالتی موفق به شکست دادن سوئیس شد و حال در مرحله یک چهارم حاضر است. در حالی که انتظار می‌رفت لواندوفسکی ستاره بی چون و چرای لهستانی ها باشد ولی مهاجم بایرن تورنمنت کم فروغی را پشت سر می‌گذارد و دیگر بازیکنان لهستان از او آماده تر ظاهر شده اند.

 

 

دو تیم تا به حال 5 بار به مصاف یکدیگر رفته اند که دو پیروزی برای لهستان، 2 پیروزی برای پرتغال و 1 تساوی به ثبت رسیده است. شزنی همچنان مصدوم است و قادر به همراهی تیمش نیست بنابراین مثل بازی‌های قبل فابیانسکی در درون دروازه خواهد ایستاد.


 پرتغال


شاگردان فرناندو سانتوس که با 3 تساوی به دور بعد صعود کرده بودند،‌ در مرحله یک هشتم به سختی و با گل دقیقه 117 کوارشما موفق شدند کرواسی را از پیش روی ورداشته و پا به این مرحله بگذارند. حال پس از جنجال‌هایی که در طول چند روز اخیر حول مسی ایجاد شده بود، نگاه ها اینجا به رونالدو است که آیا می‌تواند ناجی تیمش شده و سلسائو را به نیمه نهایی برساند یا مقابل لهستان شکست خواهند خورد و حذف می‌شوند.

 


نکته جالب اینجاست که پرتغال هر 4 بازی پیشین خود را در وقت معمول با نتیجه مساوی به پایان رسانده است. فرناندو ستانتوس محروم و مصدوم خاصی ندارد و با ترکیب اصلی خود در میدان ظاهر خواهد شد.


انتهای پیام/

منبع: ورزش 3


برچسب ها: نتیجه نهایی بازی پرتغال و لهستان 10 دهم تیر 95 + دانلود گل ها و خلاصه، نتیجه بازی لهستان پرتغال-یورو 2016-یک چهارم نهایی، بازی لهستان - پرتغال 1395/04/10، نتیجه بازی دیشب پرتغال و لهستان در یورو 2016 در پنجشنبه 10 تیر 95 یک چهارم نهایی، نتیجه بازی لهستان و پرتغال در یورو 2016 فرانسه، نتیجه بازی دیشب پرتغال و لهستان در یک چهارم نهایی یورو 2016 پنجشنبه 10 تیر 95، نتیجه دیدار پرتغال و لهستان در یورو 2016