نیوکلیپ

پیوندها
  • ۰
  • ۰

برچسب ها: نتیجه بازی ولز و بلژیک 11 تیر 95، نتیجه بازی دیشب ولز و بلژیک در یورو 2016، نتیجه بازی بلژیک ولز 11 تیر 95 | یورو2016 | خلاصه و گلها دیشب، نتیجه بازی بلژیک ولز 11 تیر 95 | یورو2016 | گلها و خلاصه، نتیجه بازی ولز و بلژیک – یک چهارم نهایی یورو 2016 – گلها و خلاصه، نتیجه بازی ولز بلژیک - یورو 2016 (یک چهارم نهایی)، نتیجه نهایی بازی ولز و بلژیک 11 یازدهم تیر 95 + دانلود گل ها و خلاصه، نتیجه دیدار ولز و بلژیک در یورو 2016


-----------------------------------
نتیجه نهایی : ولز 3 - بلژیک 1


ولز حریف پرتغال در مرحله نیمه نهایی شد

----------------------------------------------
دانلود خلاصه بازی ولز و بلژیک 11 تیر 95

----------------------------------------------

نتایج و برنامه کامل بازیهای یورو 2016 (حذفی)
----------------------------------------------
دانلود گلهای بازی ولز و بلژیک 11 تیر 95

سوپر گل ناینگولان / دقیقه 13 / ولز 0 - بلژیک 1

دانلود گل ویلیامز / دقیقه 46 / ولز 1 - بلژیک 1

دانلود گل کانو / دقیقه 55 / ولز 2 - بلژیک 1

دانلود گل وکس / دقیقه 86 / ولز 3 - بلژیک 1

----------------------------------------------


دربی رونالدو - بیل در نیمه نهایی

ولز 3-1 بلژیک؛ افتخار بریتانیا

تیم ملی ولز با پیروزی 3-1 مقابل بلژیک، به نیمه نهایی رقابت های یورو 2016 راه پیدا کرد.


به گزارش "ورزش سه"، شاگردان کریس کولمن در این دیدار ابتدا با یک گل از حریف عقب افتادند اما در ادامه سه گل زدند و توانستند حریف پرتغال در مرحله نیمه نهایی شوند.


بلژیکی ها بازی را بهتر آغاز کردند و در دقایق ابتدایی بیشتر توپ و میدان را در اختیار داشتند و این برتری به گل اول بازی در دقیقه 12 منجر شد. راجا ناینگولان که پشت محوطه جریمه صاحب موقعیت شده بود، با یک ضربه تماشایی دروازه وین هنسی را باز کرد.

 

 

بعد از این گل ولزی ها جلو کشیدند و توانستند ابتکار عمل را در دست بگیرند و سرانجام در دقیقه 30 به گل تساوی رسیدند. روی ضربه کرنر آرون رمزی بود که اشلی ویلیامز از تعلل مدافعان بلژیک استفاده کردو با ضربه سر دروازه کورتوا را باز کرد.

 

 

در دقایق پایانی نیمه اول بازی متعادل تر شد و هر دو تیم یکی دو موقعیت نصفه و نیمه داشتند اما توپ دیگری از خط دروازه ها عبور نکرد و این نیمه با تساوی 1-1 به پایان رسید.

 

نیمه دوم را دو تیم بااحتیاط آغاز کردند اما این ولزی بودند که در دقیقه 55 توانستند روی حرکت تماشایی هال رابسون کانو به گل برسند. بار دیگر این آرون رمزی بود که در نقش گلساز ظاهر شد و ارسال او به مقابل دروازه، در شرایطی مناسب به رابسون کانو رسید و او هم با چرخشی تماشایی، مدافعان حریف را محو و با ضربه ای دقیق، دروازه را باز کرد.

 


بعد از این گل بازیکنان بلژیک حملات زیادی روی دروازه ولز ترتیب دادند و چند بار تا آستانه رسیدن به گل تساوی پیش رفتند اما ضربات کم دقت بازیکنان این تیم، یکی بعد از دیگری از دست رفت.


در حالی که بلژیکی ها در رسیدن به گل دوم ناکام بودند، ولز در دقیقه 85 به گل سوم رسید. فرار گونتر از سمت راست و ارسال او به مقابل دروازه، با ضربه سر ووکس حساب کار را 3-1 کرد.


 

در دقایق پایانی هم تلاش بلژیکی برای جبران گل های خورده بی نتیجه بود و بازی با پیروزی ولز به پایان رسید تا بعد از جام جهانی 1990، بار دیگر یک تیم بریتانیایی به نیمه نهایی یک تورنمنت بزرگ برسد.


ترکیب اصلی بلژیک - ولز

در دومین دیدار مرحله یک چهارم نهایی یورو 2016، ولز مقابل بلژیک قرار می گیرد.


به گزارش "ورزش سه"، شب گذشته پرتغال با پیروزی مقابل لهستان در ضربات پنالتی به فینال رسید و تیم برنده دیدار امشب، حریف پرتغال در نیمه نهایی خواهد شد.

 

بلژیک: کورتوا، مونیه، دنایر، آلدرویرلد، جوردن لوکاکو، ویتسل، ناینگولان، کاراسکو، دی بروین، هازارد، روملو لوکاکو

 

ولز: هنسی، چستر، اشلی ویلیامز، دیویس، گونتر، لدلی، آلن، تیلور، رمزی، بیل، رابسون کانو


پیش بازی ولز - بلژیک


دو تیم ولز و بلژیک، امشب در دیداری حساس در مرحله یک چهارم نهایی یورو 2016 به مصاف یکدیگر خواهند رفت.


به گزارش "ورزش سه"، هر دو تیم تا به اینجای کار بسیار خوب ظاهر شده اند و باید دید در این مرحله کدام یک به نیمه نهایی می‌رسد.


ولز


شاگردان کولمن یکی از پدیده های این دوره از رقابت‌ها بوده اند و بسیار بالاتر از انتظارات ظاهر شده اند. آنها در مرحله گروهی با دو پیروزی و یک شکست به دور بعد صعود کردند و در دور قبل با پیروزی مقابل ایرلند شمالی موفق شدند به یک چهارم نهایی برسند.


نگاه‌ها به گرت بیل و آرون رمزی است که باز هم ناجی تیمشان شده و آنها را راهی نیمه نهایی کنند و شگفتی را تکمیل کنند.

 

 

ولز همواره عملکرد خوبی در زمین داشته و تیم خطرناکی نشان داده و بلژیک اگر آنها را دست کم بگیرد ضربه سختی خواهد خورد. احتمالا کولمن از سیستم 2-5-3 استفاده خواهد کرد تا کمی دفاعی تر از بازی‌های قبلی مقابل تیم قدرتمند بلژیک ظاهر شود.

 

بلژیک


شاگردان ویلموتس نیز عملکرد خوبی تا به اینجای کار داشته اند. آنها در مرحله گروهی 2 پیروزی و 1 شکست کسب کردند و در مرحله گذشته موفق شدند مجارستان را در هم کوبیده و راهی یک چهارم نهایی شوند.


بلژیک یکی از پرمهره ترین تیم‌های این دوره از رقابت‌ها محسوب می‌شود و دست آقای ویلموتس در انتخاب بازیکن بسیار باز است.

 

 

از همین رو چینش این بازیکنان کار او را بسیار دشوار کرده و باید دید امروز چه تاکتیکی در زمین پیاده خواهد کرد. توماس فرمائلن به دلیل محرومیت قادر به همراهی تیمش نیست. یان ورتوگن نیز به طور قطع این بازی را از دست داده و ادن هازارد نیز مصدوم است و حضورش در ای نبازی هنوز مشخص نیست.


دو تیم تا به حال 4 بار به مصاف یکدیگر رفته اند که سهم هر کدام یک پیروزی بوده و دو بازی دیگر با نتیجه مساوی به پایان رسیده است.


انتهای پیام/

منبع: ورزش 3


برچسب ها: نتیجه بازی ولز و بلژیک، نتیجه بازی دیشب ولز و بلژیک، نتیجه دیدار ولز و بلژیک در یورو 2016، بازی ولز - بلژیک 1395/04/11، نتیجه بازی دیشب ولز و بلژیک در یک چهارم نهایی یورو 2016 جمعه 11 تیر 95، نتیجه نهایی بازی بلژیک و ولز در یورو 2016 جمعه 11 تیر 95، نتیجه بازی دیشب ولز و بلژیک در یک چهارم نهایی یورو 2016