نیوکلیپ

پیوندها
  • ۰
  • ۰

برچسب ها: نتیجه بازی منچستریونایتد و منچسترسیتی 5 آبان 95، نتیجه بازی منچستریونایتد و منچسترسیتی 5 آبان 95 | خلاصه و گلها دیشب، نتیجه بازی منچستریونایتد منچسترسیتی | 5 آبان 95 | دانلود خلاصه و گلها، نتیجه بازی دیشب منچستریونایتد و منچسترسیتی 5 آبان 95 | گلها و خلاصه 1-0، نتیجه بازی منچستریونایتد و منچسترسیتی چهارشنبه 5 آبان 95، نتیجه و خلاصه بازی منچستریونایتد و منچسترسیتی 5 آبان 95، جام اتحادیه


----------------------------------------------------------

نتیجه نهایی : منچستریونایتد 1 - منچسترسیتی 0

----------------------------------------------------------

دانلود فیلم خلاصه بازی منچستریونایتد 1-0 منچسترسیتی
-----------------------------------------------------------
جدول آنلاین رده بندی لیگ برتر فوتبال انگلیس (2016-2017)
-----------------------------------------------------------
دانلود فیلم گلهای بازی منچستریونایتد و منچسترسیتی
دانلود فیلم گل خوان ماتا به منچسترسیتی 5 آبان 95
----------------------------------------------------------
دانلود حواشی بازی منچستریونایتد و منچسترسیتی 5 آبان
دانلود فیلم پیش بازی هیجان انگیز از دربی شهر منچستر
----------------------------------------------------------

با تک گل خوان ماتا

یونایتد 1-0 ستی: انتقام خفیف!

منچستریونایتد با پیروزی 1-0 مقابل منچسترسیتی، به مرحله بعد رقابت های جام اتحادیه انگلیس راه پیدا کرد.


به گزارش "ورزش سه"، شاگردان ژوزه مورینیو که در لیگ برتر مقابل سیتی 2-1 شکست خورده بودند، در این دیدار نمایش بهتری داشتند و با تک گل خوان ماتا توانستند رقیب همشهری را از پیش رو بدارند.


سیتی بازی را بهتر آغاز کرد و می توانست در همان دقیقه دوم توسط ایهیناچو به گل برسد اما ضربه سر او راهی به چهارچوب دروازه منچستریونایتد پیدا نکرد.

 

برتری سیتی در مالکیت توپ ادامه داشت اما بازیکنان این تیم در ایجاد موقعیت توفیق چندانی نداشتند. در مقابل بازیکنان یونایتد هر بار که صاحب توپ می شدند، خیلی زود آن را از دست می دادند.

 

در دقایق میانی نیمه اول از ضرباهنگ بازی کاسته شد اما در دقایق پایانی، بار دیگر، یونایتد می توانست روی یک حرکت هماهنگ به گل برسد اما ضربه زلاتان از کنار دروازه به بیرون رفت.

 

 

دو دقیقه بعد، همکاری زلاتان و راشفورد، می توانست اولین گل بازی را رقم زند اما حضور به موقع مافئو، دروازه سیتی را نجات داد.

 

در دقیقه 43، روی یک ضدحمله، نولیتو برای ایهیناچو موقعیت بسیار خوبی ایجاد کرد اما هرره را با یک تکل به موقع، مانع از باز شدن دروازه یونایتد شد. به این ترتیب، نیمه اول با تساوی 0-0 به پایان رسید.

 

منچستریونایتد نیمه دوم را بهتر آغاز کرد و در دقیقه 48 می توانست به گل برتری رسید اما ضربه پوگبا را کابایرو به هر ترتیب ممکن دفع کرد.

 

اما حملات یونایتد سرانجام در دقیقه 54 به ثمر نشست و خوان ماتا شیاطین سرخ را پیش انداخت. روی حرکت خوب زلاتان و دخالت هرره را، توپ به ماتا رسید و او هم با ضربه ای دقیق، کار را تمام کرد.

 

 

بعد از این گل سیتی بازی را در دست گرفت اما این منچستریونایتد بود که می توانست در دقیقه 64 به گل دوم برسد اما زلاتان نتوانست از پاس خوب راشفورد استفاده کند.

 

در دقایق پایانی آبی ها تلاش زیادی برای زدن گل تساوی انجام دادند اما نمایش خوب بازیکنان یونایتد، موقعیت چندانی در اختیار آنها نگذاشت و بازی با همان یک گل به پایان رسید.


انتهای پیام/

منبع: ورزش 3


برچسب ها: نتیجه بازی منچسترسیتی منچستریونایتد 5 آبان 95 | دانلود خلاصه و گلها | اف ای کاپ انگلیس، نتیجه بازی یونایتد و سیتی 5 آبان، اخبار منچستریونایتد، نتیجه بازی منچستریونایتد – منچسترسیتی جام اتحادیه انگلیس 5 ابان 95، خلاصه بازی منچستریونایتد و منچسترسیتی 5 آبان 95، گلهای بازی یونایتد و سیتی 5 آبان 95