نیوکلیپ

پیوندها
  • ۰
  • ۰

----------------------------------------------------------

نتیجه نهایی : منچستریونایتد 1 - لیورپول 1

-------------------------------------------------------------

دانلود فیلم خلاصه بازی منچستریونایتد 1-1 لیورپول 26 دی 95
-------------------------------------------------------------
جدول آنلاین رده بندی لیگ برتر فوتبال انگلیس (2016-2017)
-------------------------------------------------------------
دانلود فیلم گلهای بازی منچستریونایتد و لیورپول 26 دی 95
دانلود فیلم گل میلنر به منچستریونایتد 26 دی 95 / دقیقه 27
دانلود فیلم گل ابراهیموویچ به لیورپول 26 دی 95 / دقیقه 84
-------------------------------------------------------------

دانلود فیلم حواشی بازی منچستریونایتد و لیورپول 26 دی 95
دانلود فیلم کنفرانس خبری قبل از بازی لیورپول و منچستریونایتد
-------------------------------------------------------------

منچستریونایتد 1 - 1 لیورپول؛ زلاتان، ناجی مورینیو

با گل دقایق پایانی زلاتان، جدال دیدنی دو تیم من یونایتد و لیورول در اولدترافورد در نهایت با تساوی 1-1 به پایان رسد.


به گزارش "ورزش سه"، با توجه به شکست سنگین سیتی، دو تیم برای رسیدن به رده های بالاتر نیاز مبرمی به کسب سه امتیاز داشتند.

 

بازی در دقایق ابتدایی بدون اتفاق خاصی روی دروازه ها آغاز شد و دو تیم مشغول محک زدن یکدیگر بودند. در دقیقه 12، ارسال مارسیال از سمت چپ با ضربه زلاتان همراه بود که توپ از کنار دروازه به بیرون رفت.

 

اما در دقایقی 17 و 18 شیاطین سرخ در موقعیت خوب را از دست دادند. ابتدا پاس به عقب اشتباه مدافعان لیورپول باعث شد تا ضربه مینیوله به زلاتان برخورد کند اما در نهایت توپ به روی تور دروازه مرسی سایدی ها نشست.

 

یک دقیقه بعد و روی پاس دیدنی به عمق میخیتاریان، پوگبا در موقعت تک به تک قرار گرفت اما ضربه او در شرایطی نامتعادل به بیرون رفت.

 

اما در دقیقه 27 و روی اشتباه عجیب پوگبا، لیورپول صاحب یک ضربه پنالتی شد تا جیمز میلنر علیرغم واکنش خوب دخیا توپ را به گل تبدیل کند و اولدترافورد غرق در سکوت شود.

 

 

 

در دقیقه 32، شیاطین سرخ با یک ضربه ایستگاهی صاحب موقعیت شدند که ضربه محکم زلاتان با واکنش دیدنی مینیوله همراه بود.

 

در دقیقه 40 یک بار دیگر سنگربان لیورپول ناجی دروازه تیمش شد. ضربه محکم هنریک میخیتاریان در موقعیتی تک به تک با واکنش او همراه بود تا نیمه اول با برتری یک گله مرسی سایدی ها به پایان برسد.

 

 

با شروع دوم، این لیورپول بود که با همکاری فیرمینو و اوریگی می توانست گل دوم را به ثمر برساند که این اتفاق رخ نداد و بعد از آن باز هم یونایتد سوار بر جریان بازی شد.

 

 

در دقیقه 54، نفوذ دیدنی میخیتاریان و ارسال عرضی او در نهایت به مارسیال نرسید تا بازی با برتری لیورپول ادامه پیدا کند. دقایقی بعد، کوتینیو تازه وارد با پاس دیدنی فیرمینو را صاحب موقعیت کرد اما این بار دخیا منجی دروازه شیاطین سرخ شد.

 

در دقیقه 65، وین رونی در پشت محوطه جریمه لیورپول صاحب موقعیت شد اما ضربه بی دقت او از کنار دروازه به بیرون رفت. در دقیقه 66 و روی سراسیمگی مدافعان یونایتد، لالانا صاحب موقعیت شد اما ضربه آرام او در اختیار دخیا قرار گرفت.

 

  

با ورود کوتینیو، لیورپول نمایش بهتری نسبت به دقایق ابتدایی نیمه دوم ارائه داد و جریان بازی از دست من یونایتد خارج شد. در دقیقه 74 و روی اشتباه پوگبا، لیورپول با یک ضدحمله سریع به دروازه یونایتد نزدیک شد اما ضربه سر وینالدوم از بالای دروازه به بیرون رفت.

 

در ادامه، شیاطین سرخ تلاش زیادی برای تغییر نتیجه بازی انجام دادند که بالاخره در دقیقه 84 نتیجه داد. ضربه سر فلینی با ارسال رونی به تیر دروازه برخورد کرد اما در برگشت و با ارسال والنسیا، ضربه سر دیدنی زلاتان بعد از برخورد به تیر وارد دروازه شد تا یونایتدها گل تساوی را به ثمر برسانند.

  

 

در دقیقه 92 و روی اشتباه مدافعان یونایتد، وینالدوم صاحب موقعیت شد اما ضربه آرام او در اختیار دخیا قرار گرفت. در ادامه نیز اتفاق خاصی رخ نداد تا بازی با نتیجه 1-1 به پایان برسد.


ترکیب اصلی منچستریونایتد و لیورپول


منچستریونایتد و لیورپول از ساعت 18.30، ال کلاسیکوی فوتبال انگلیس را در اولدترافورد برگزار خواهند کرد.


به گزارش "ورزش سه"، بازی رفت دو تیم در آنفیلد با تساوی بدون گل به اتمام رسیده و تکرار این نتیجه در بازی امروز، باعث عقب افتادن بیشتر هر دو تیم از چلسی صدرنشین خواهد شد.

 

منچستریونایتد: دخیا، جونز، روخو، کریک، دارمیان، پوگبا، والنسیا، هررا، زلاتان، مخیتاریان و مارسیال

 

لیورپول: مینیوله، الکساندر آرنولد، میلنر، کلاوان، لوورن، جان، لالانا، فیرمینو، هندرسون، واینالدوم، اوریگی


پیش بازی منچستریونایتد – لیورپول


حساس ترین جدال این هفته لیگ برتر، بین منچستریونایتد و لیورپول در اولدترافورد برگزار خواهد شد.


به گزارش "ورزش سه"، جدال سنتی لیگ برتر در شرایطی برگزار می شود که شاگردان مورینیو 9 دیدار قبلی خود در همه رقابت ها را با پیروزی پشت سر گذاشته اند و در شرایط بسیار خوبی به سر می برند. لیورپول نیز در حال حاضر اوضاع خوبی داشته و جدی ترین تعقیب کننده چلسی در صدر جدول به شمار می آید. گرچه شاگردان کلوپ در بازی های اخیر نمایش چندان مطلوبی ارائه نداده اند، اما برای پاره کردن نوار پیروزی های متوالی یونایتد ها به اولدترافورد سفر می کنند.

 

در ترکیب یونایتد و طبق گفته مورینیو و علیرغم غیبت در برابر هال سیتی، زلاتان مشکلی برای حضور در این دیدار ندارد. اما شرایط مارکوس روخو خیلی مساعد نیست و احتمال دارد شاهد حضور اسمالینگ به جای او باشیم. اریک بیلی نیز برای حضور در ترکیب ساحل عاج در رقابت های جام ملت های آفریقا، دیگر غایب شیاطین سرخ به شمار می آید.

 

اما در ترکیب مرسی سایدی ها، جودرن هندرسون و ماتیپ احتمالا شرایط بازی کردن را پیدا کرده اند اما حضور فیلیپ کوتینیو در هاله ای از ابهام قرار دارد. سادیو مانه، مهاجم گلزن لیورپول نیز مانند اریک بیلی برای شرکت در رقابت های جام ملت های آفریقا به قاره سیاه سفر کرده است و احتمالا اوریگی جانشین او در نوک خط حمله این تیم خواهد بود.

 

یونایتدها در 5 دیدار قبلی خود در لیگ برتر حداقل 2 گل به ثمر رسانده اند و در 11 دیدار قبلی خانگی خود در اولدترفورد، تنها یک بار مغلوب رقیب دیرینه شده اند. لیورپول در دو دیدار قبلی خود موفق به گلزنی نشده و 3 دیدار انتهایی خود را بدون پیروزی پشت سر گذاشته است.

 

در 6 دیدار آخر این دو تیم، 3 برد برای شیاطین سرخ و یک برد برای لیورپول رقم خورده و دو دیدار دیگر به تساوی رسیده است.


انتهای پیام/

منبع: ورزش 3