نیوکلیپ

پیوندها
  • ۰
  • ۰

برچسب ها: صعود تاریخی شمشیرباز ایران به نیمه نهایی المپیک/عابدینی در یکقدمی مدال، نتیجه بازی مجتبی عابدینی در نیمه نهایی شمشیربازی المپیک 2016 ریو، صعود عابدینی به نیمه نهایی المپیک ریو، شمشیرباز آمریکایی حریف عابدینی شد، با المپیک ریو ۲۰۱۶ ؛ مجتبی عابدینی برای مدال برنز شمشیر می‌زند، زمان بازی عابدینی در نیمه نهایی المپیک ریو، بازی نیمه نهایی مجتبی عابدینی، نتیجه بازی شمشیربازی عابدینی در المپیک


نتیجه بازی مجتبی عابدینی در نیمه نهایی المپیک 2016 | فیلم | شمشیربازی

----------------------------------------------
دانلود فیلم مبارزه نیمه نهایی مجتبی عابدینی
----------------------------------------------


به گزارش "ورزش سه"، مجتبی عابدینی، شمشیرباز اسلحه سابر کشورمان در رقابت های المپیک 2016 در مرحله نیمه نهایی به مصاف شمشیربازی از آمریکا رفت که در نهایت با نتیجه 15 بر 14 متحمل شکست شد.

 

شمشیر باز شایسته کشورمان که با امتیاز نزدیک این دیدار را به حریف آمریکایی خود واگذار کرد در دیدار رده بندی و شانس کسب مدال برنز باید به مصاف حریف قدرتمند کره ای خود برود.

 

عابدینی در مرحله یک سی‌ودوم به مصاف نماینده اوکراین رفت و در پایان با نتیجه 15 بر 9 برابر این حریف به پیروزی رسید. وی سپس چو از کره جنوبی را 15 بر 12 شکست داد و به جمع هشت نفر پایانی راه یافت. وی در ادامه به مصاف وینسنت آنستت از فرانسه رفت و با نتیجه 15 بر 13 پیروز شد و به مرحله یک چهارم نهایی مسابقات رسید.

 

پیش از این آرون ژیلاگی از مجارستان با شکست 15 بر 12 کیم از کره جنوبی به فینال راه یافت.


مجتبی عابدینی دیدار رده بندی را با کیم جان‌گوان در ساعت 03:20 برگزار خواهد کرد و امیدوار است اولین مدال کاروان ایران را کسب کند.


انتهای پیام/

منبع: ورزش 3


برچسب ها: نتیجه مسابقه شمشیربازی عابدی در المپیک، پخش انلاین بازی مجتبی عابدینی نیمه نهایی المپیک 21 مرداد،یک آمریکایی حریف عابدینی در نیمه نهایی | - شمشیرباز آمریکایی، زمان بازی رده بندی شمشیربازی