نیوکلیپ

پیوندها
  • ۰
  • ۰

برچسب ها: نتیجه بازی فرانسه و ایسلند 13 تیر 95، نتیجه بازی دیشب فرانسه و ایسلند در یورو 2016، نتیجه بازی فرانسه و ایسلند در یک چهارم نهایی یورو 2016، بازی فرانسه - ایسلند 1395/04/13، نتیجه بازی دیشب فرانسه و ایسلند در یک چهارم نهایی یورو 2016 در یکشنبه 13 تیر 95، نتیجه بازی فرانسه و ایسلند 13 تیر 95 | یورو2016 | خلاصه و گلها دیشب، نتیجه دیدار فرانسه و ایسلند در یورو 2016، نتیجه نهایی بازی فرانسه و ایسلند 13 سیزدهم تیر 95، زمان و ساعت بازی فرانسه و ایسلند در یک چهارم نهایی یورو 2016 یکشنبه 13 تیر 95


نتیجه بازی فرانسه و ایسلند 13 تیر 95 | یورو 2016 | دانلود گلها و خلاصه

----------------------------------------------
نتیجه نهایی : فرانسه 5 - ایسلند 2


فرانسه حریف آلمان در نیمه نهایی یورو شد
----------------------------------------------
دانلود خلاصه بازی فرانسه و ایسلند 13 تیر 95

----------------------------------------------
نتایج و برنامه کامل بازیهای یورو 2016 (حذفی)
----------------------------------------------
دانلود گلهای بازی فرانسه و ایسلند 13 تیر 95

دانلود گل اول ژیرو / دقیقه 12 / فرانسه 1 - ایسلند
دانلود گل پوگبا / دقیقه 19 / فرانسه 2 - ایسلند 0
دانلود گل پایت / دقیقه 42 / فرانسه 3 - ایسلند 0
دانلود گل گریژمان / دقیقه 45 / فرانسه 4 - ایسلند 0
گل سیگوردسون / دقـیـقـه 56 / فرانسه 4 - ایسلند 1
دانلود گل دوم ژیرو / دقـیقـه 59 / فرانسه 5 - ایسلند 1
دانلود گل جارناسون / دقیقه 84 / فرانسه 5 - ایسلند 2

----------------------------------------------
دانلود حواشی بازی فرانسه و ایسلند 13 تیر 95
دانلود فیلم سفر بازیکنان فرانسه برای تقابل با ایسلند
دانلود فیلم سوت پایان و وداع تلخ وایکینگ‌ها با یورو 2016
دانلود فیلم تشویق خاص ایسلندی ها از نگاه تـمـاشاگران
دانلود فیلم فرانسه - ایسلند؛ بازی که نزدیک بود لغو شود!
دانلود فیلم انیمیشن شکست مردان یخی در مقابل فرانسه


میزبان به آلمان رسید

فرانسه 5-2 ایسلند؛ کوه یخ آب شد

تیم ملی فرانسه در دیداری یک طرفه، موفق شد با نتیجه 5-2 ایسلند را شکست بدهد و حریف آلمان در دیدار نیمه نهایی یورو 2016 شود.

به گزارش "ورزش سه"، شاگردان دیدیه دشان در این دیدار کاملا برتر از حریف نشان دادند و با زدن چهار گل در همان نیمه اول کار را تمام کردند. در نیمه دوم ایسلند دو بار به گل رسید اما فرانسه هم یک بار دیگر گلزنی کرد تا بازی در نهایت با پیروزی 5-2 فرانسه به پایان برسد.


دو تیم بازی را متعادل آغاز کردند و دقایق ابتدایی بدون اینکه موقعیت خاصی روی دروازه ها ایجاد شود، سپری شد. تا اینکه در دقیقه 12، فرانسه روی همکاری عالی بلیز ماتوئیدی و الیویه ژیرو به گل رسید. پاس دیدنی ماتوئیدی پشت مدافعان ایسلند به ژیرو رسید و او هم با یک شوت دیدنی، توپ را از بین پاهای دروازه بان حریف وارد دروازه کرد.

 


بعد از این گل باز هم این فرانسوی ها بودند که بازی را در دست داشتند و در دقیقه 20 به گل دوم رسیدند. روی ضربه کرنر، ارسال تماشایی آنتوان گریزمان با ضربه سر قدرتمندانه پل پوگبا، حساب کار را 2-0 کرد.

 


زدن گل دوم هم باعث نشد روند بازی تغییر چندانی بکند و باز هم خروس ها بودند که کاملا بر بازی تسلط شدند و در نهایت پیش از پایان نیمه، دو بار دیگر به گل رسیدند.


ابتدا روی یک ضربه کرنر دیگر، توپ در یک رفت و برگشت، پشت محوطه جریمه به دیمیتری پایت رسید و او هم با شوتی تماشایی، توپ را به گوشه دروازه ایسلند فرستاد.

 


تنها یک دقیقه بعد، این گریزمان بود که بعد از دو پاس گل، این بار در نقش گلزن ظاهر شد. پاس عمقی الیویه ژیرو، گریزمان را با هالدورسیون تک به تک کرد و او هم با یک ضربه چیپ، کار را تمام کرد. به این ترتیب، نیمه اول با پیروزی 4-0 فرانسه به پایان رسید.

 


نیمه دوم را ایسلندی ها با دو تعویض آغاز کردند و این روند بازی را تا اندازه ای به سود آنها تغییر داد و باعث شد تا آنها در دقیقه 55 به گل برسند. روی ارسال خوب گیلفی سیگوردسون به دهانه دروازه فرانسه، سیگتورسون با یک ضربه نوک پا، هوگو لوریس را مغلوب کرد.

 


اما فرانسوی ها خیلی سریع به این گل واکنش نشان دادند و در دقیقه 58 توانستند اختلاف را بار دیگر به 4 گل افزایش بدهند. ضربه آزاد دیمیتری پایت به محوطه جریمه ایسلند، با ضربه سر ژیرو، به گل پنجم فرانسه تبدیل شد.

 

 

دقایق بعد ایسلند می تواند بار دیگر اختلاف را کاهش بدهد اما واکنش خوب لوریس رو ضربه فینبوگاسون، دروازه خروس ها را نجات داد. در ادامه از ضرباهنگ بازی کاسته شد و موقعیت های چندانی روی دروازه ها ایجاد نشد تا اینکه در دقیقه 84، بیرکر بیارناسون گل دوم ایسلند را به ثمر رساند. روی ارسال اسکولاسون از سمت چپ، بیارناسون دروازه لوریس را باز کرد.

 

 

در دقایق پایانی اتفاق خاصی رخ نداد و فرانسه با نتیجه 5-2 پیروز شد و حریف آلمان در دیدار نیمه نهایی شد.


ترکیب اصلی فرانسه - ایسلند

آخرین تیم صعود کرده به مرحله نیمه نهایی یورو امشب مشخص می شود.


به گزارش "ورزش سه"، فرانسه و ایسلند از دقایقی دیگر برای صعود به مرحله نیمه نهایی یورو به مصاف هم می روند. ترکیب اصلی دو تیم به شرح زیر است:

 

فرانسه: هوگو لوریس، اورا، اومتیتی، کوشیلنی، سانیا، پوگبا، متوئیدی، پایت، گزیزمان، سیسوکو، ژیرو


ایسلند: هالدورسون، ساوارسون، راگنار سیگوردسون، گودموندسون، بیارناسون، سیگتورسون، سیگوردسون، آورناسون، بووارسون، گونارسون، اسکولاسون


پیش بازی فرانسه - ایسلند

دو تیم فرانسه و ایسلند، امشب در آخرین دیدار مرحله یک چهارم نهایی یورو 2016 به مصاف یکدیگر خواهند رفت.


به گزارش "ورزش سه"، تکلیف آخرین تیم نیمه نهایی امشب مشخص خواهد شد.فرانسه


شاگردان دیدیه دشان در مرحله گروهی با 2 پیروزی و 1 تساوی به دور بعد صعود کردند و در مرحله یک چهارم به سختی موفق به شکست دادن ایرلند شدند و حالا در این مرحله حضور دارند. هر 3 پیروزی فرانسه در این جام به سختی حاصل شده است.


دو پیروزی اول پس از دقیقه 87 و پیروزی مقابل ایرلند در حالی به دست آمد که ایرلند عملکرد بسیار خوبی داشت و شانس خوبی نیز برای کسب پیروزی داشت. با این حال امتیاز میزبانی می‌تواند خیلی به کمک شاگردان دشان باشد و باید دید آیا آنها در مرحله بعد حضور خواهند داشت یا نه.


عادل رامی و کانته بد لیل محرومیت قادر به همراهی تیمشان نخواهند بود.

 


ایسلند


پدیده رقابت‌ها تا به اینجای کار عملکرد بسیار خوبی داشته است. آنها در مرحله گروهی دو تساوی مقابل پرتغال و مجارستان کسب کردند و با شکست دادن اتریش به دور یک هشتم نهایی صعود کردند، جایی که به مصاف انگلیس رفتند.


در حالی که کمتر کسی شانسی برای ایسلند قائل بود، آنها موفق شدند 2-1 سه شیرها را شکست داده و به مرحله یک چهارم نهایی برسند. همین موضوع می‌تواند برای بازیکنان فرانسه دلهره آور باشد و تمرکز آنها را در جریان بازی به هم بزند.


ایسلند محروم و مصدومی برای این بازی ندارد.

 

ترکیب احتمالی:


فرانسه: لوریس، متیو، کوشیلنی، اورا، سانیا، پوگبا، کابای، متوئیدی، گریزمان، ژیرو، پایه


ایسلند: هالدورسون، اسکولاسون، ساورسون، سیگوردسون، آرناسون، گودموندسون، گونارسون، سیگوردسون، بیارناسون، بووارسون، سیگتورسون

انتهای پیام/

منبع: ورزش 3


برچسب ها: نتیجه بازی دیشب فرانسه و ایسلند 13 تیر 95، پخش زنده بازی فرانسه و ایسلند در یک چهارم نهایی یورو 2016 یکشنبه 13 تیر 95، بازی فرانسه و ایسلند در یورو 2016 فرانسه، خلاصه گلهای بازی فرانسه ایسلند 13 تیر 95، نتیجه بازی فرانسه و ایسلند 13 تیر 95 | یورو2016 | گلها و خلاصه، گلها و خلاصه نتیجه بازی فرانسه و ایسلند 13 تیر 95 یورو2016، نتیجه نهایی بازی فرانسه و ایسلند در یورو 2016، نتیجه بازی دیشب فرانسه و ایسلند در مرحله یک چهارم نهایی یورو 2016، نتیجه بازی فوتبال فرانسه و ایسلند یورو 2016 امشب 13 تیر 95 + فیلم