نیوکلیپ

پیوندها
  • ۰
  • ۰

----------------------------------------------------------

نتیجه نهایی : بارسلونا 2 - سویا 1
----------------------------------------------------------
دانلود فیلم خلاصه بازی بارسلونا 2-1 سویا 16 آبان 95
----------------------------------------------------------

جدول آنلاین رده بندی فوتبال اسپانیا (لالیگا) 2016-2017
----------------------------------------------------------
دانلود فیلم گلهای بازی بارسلونا و سویا 16 آبان 95
دانلود فیلم گل ویتولو به بارسلونا 16 آبان 95 / دقیقه 15
دانلود فیلم گل لیونل مسی به سویا 16 آبان 95 / دقیقه 43
دانلود فیلم گل لوئیس سوارز به سویا 16 آبان 95 / دقیقه 61
----------------------------------------------------------

دانلود فیلم حواشی بازی بارسلونا و سویا 16 آبان 95
دانلود فیلم اخطار عجیب و غریب داور به مسی در بازی با سویا
----------------------------------------------------------

با گل های مسی و سوارز

سویا 1-2 بارسلونا؛ سوغات آندلس

بارسا در دیداری خارج از خانه و دشوار، موفق شد مقابل سویا به پیروزی 2-1 دست پیدا کند.


به گزارش "ورزش سه"، شاگردان لوئیس انریکه در این دیدار ابتدا با یک گل از حریف عقب افتادند اما در ادامه دو بار توسط لیونل مسی و لوئیس سوارز به گل رسیدند و توانستند سه امتیاز این دیدار را نصیب خوب کنند.

 

دو تیم بازی را هجومی آغاز کردند و در همان دقایق ابتدایی دو موقعیت خوب روی دروازه ها ایجاد شد اما هیچ یک از دو تیم نتوانستند از آن استفاده کنند.

 

در ادامه سویا بازی را در دست گرفت حملات خطرناک تری روی دروازه بارسا داشت تا اینکه در دقیقه 15 به گل رسید. پاس اشتباه نیمار برای سوارز، یک ضدحمله خطرناک را برای میزبان رقم زد و در نهایت ویتولو روی پاس پابلو سارابیا، با شوتی غیرقابل مهار، تراشتگن را مغلوب کرد.

 

 

پس از این گل بازی متعادل تر شد و رفته رفته بارسایی ها ابتکار عمل را در دست گرفتند. در مقابل بازیکنان میزبان هم از فرصتی برای به خطر انداختن دروازه حریف بهره می گرفتند.

 

سرانجام این بارسا بود که در دقیقه 43، به گل تساوی رسید. روی یک ضدحمله سریع بود که پاس نیمار در موقعیت مناسب به مسی رسید و او هم با ضربه ای دقیق، توپ را به گوشه دروازه فرستاد. در دقایق پایانی اتفاق خاص دیگری رخ نداد و این نیمه با تساوی 1-1 به پایان رسید.

 

 

نیمه دوم را بارسا بهتر آغاز کرد و بازیکنان این تیم حملات موثرتری روی دروازه میزبان داشتند اما حضور به موقع مدافعان حریف، مانع از رسیدن آنها به گل می شد تا اینکه در دقیقه 61، روی یک اشتباه در میانه زمین، بارسا به گل دوم رسید.

 

اشتباه هافبک سویا در زمین خودی، یک حمله خطرناک را برای بارسا رقم زد و در نهایت سوارز، روی پاس عالی مسی، با ضربه ای به موقع کار را تمام کرد.

 


بعد از این گل باز هم این بارسا بود که موقعیت های خطرناک تری روی دروازه سویا ایجاد کرد و در نوبت، سوارز می توانست گل سوم آبی و اناری ها را به ثمر برساند اما بی دقتی و درخشش سرخیو ریکو، مانع از باز شدن دروازه سویا شد.

 

در دقایق پایانی بازی متعادل تر شد و بازیکنان سویا هم که به دنبال رسیدن به گل تساوی بودند، حملات خطرناکی روی دروازه بارسا داشتند اما هیچ یک از این موقعیت ها تبدیل به گل نشد و بازی با برتری 2-1 بارسا به پیروزی رسید.


ترکیب اصلی سویا و بارسلونا

بارسلونا امشب در دیداری دشوار در سانچس پیس خوان، میهمان سویاست.


به گزارش "ورزش سه"، سویا این فصل با هدایت خورخه سامپائولی نمایش های بسیار خوبی داشته و مطمئنا امشب هم برای بارسا دردسر ساز خواهد شد.

 

سویا: سرخیو ریکو، ماریانو، رامی، کاریچو، اسکودرو، انزونزی، سارابیا، نصری، فرانکو واسکس، ویتولو، ویته تو

 

 

بارسلونا: تراشتگن، سرخی روبرتو، ماسچرانو، اومتیتی، دینیه، بوسکتس، دنیس سوارز، راکیتیچ، مسی، سوارز، نیمار


پیش بازی سویا و بارسلونا

دو تیم سویا و بارسلونا، امشب در ورزشگاه سانچز پیزخوان شهر سویل به مصاف یکدیگر خواهند رفت.


به گزارش "ورزش سه"،  دو تیم عملکرد خوب و نزدیکی تا به اینجای کار در لالیگا داشته اند. سویا در 10 بازی موفق شده 21 امتیاز کسب کند و در رده چهارم حضور دارد و بارسلونا با 22 امتیاز در رده دوم است.

 

با شکست روز گذشته اتلتیکومادرید، سویا این فرصت را دارد که با کسب تساوی به رده سوم برسد ولی مطمئنا آنها به دنبال پیروزی خواهند بود. در 5 بازی اخیر، شاگردان سامپائولی 4 پیروزی و 1 تساوی به دست آورده اند و بارسلونا 4 پیروزی و 1 شکست به ثبت رسانده است. شکست بارسا به دیدار قبلی اش مقابل سیتی بازمی گردد و انریکه در تلاش خواهد بود مانع تاثیرگذاری این شکست روی عملکرد شاگردانش شود.

 


با این حال سویا در 18 بازی اخیرش در لالیگا مقابل بارسلونا تنها در 1 بازی به پیروزی رسیده که آمار بسیار ضعیفی به حساب می‌آید. آنها پس از 8 بازی شکست ناپذیری در سانچز پیزخوان، در نهایت در این ورزشگاه شکست خوردند و حال باید دید آیا می‌توانند مانع شکست‌های دیگر در خانه شوند یا نه. ترمولیناس، کرون دلی و ماچادو در این دیدار برای سویا غایب خواهند بود و حضور پارخو و نصری قطعی نیست. در سوی دیگر اینیستا و متیو این بازی را از دست داده اند و حضور آلبا، پیکه، توران و ویدال هنوز در هاله ای از ابهام قرار دارد.


انتهای پیام/

نتیجه بازی بارسلونا و سویا 16 آبان 95 | فیلم گلها و خلاصه 2-1 دیشب

منبع: ورزش 3