نیوکلیپ

پیوندها
  • ۰
  • ۰

برچسب ها: نتیجه بازی ایران و روسیه، نتیجه بازی فوتسال ایران و روسیه، خلاصه بازی ایران و روسیه، گلهای بازی ایران و روسیه، فیلم بازی ایران و روسیه، پخش زنده بازی ایران و روسیه، نتیجه بازی دیشب ایران و روسیه، نتیجه فوتسال بازی ایران و روسیه 7 مهر 95 | گلها و خلاصه دیشب، پخش زنده دیدار فوتسال ایران و روسیه، نتیجه بازی فوتسال ایران روسیه 7 مهر 95 | نیمه نهایی جام جهانی 2016 | دانلود خلاصه، زمان دیدار فوتسال ایران و روسیه، پایگاه خبری فوتسال ایران، نتیجه بازی فوتسال ایران روسیه | جام جهانی 2016 | دانلود خلاصه و گلها، ایران


نتیجه بازی ایران و روسیه در جام جهانی فوتسال 2016 | گلها و خلاصه

-----------------------------------------------------------------

نتیجه نهایی : ایران 3 - روسیه 4
نیمه نهایی جام جهانی فوتسال 2016

شکست ایران و صعود روسیه به فینال
-----------------------------------------------------------------
دیدار رده بندی = ساعت: 20:30 - تاریخ: 10 مهر 95

حریف ایران (پرتغال یا آرژانتین) پنجشنبه (فردا) مشخص میشود
-----------------------------------------------------------------

دانلود فیلم خلاصه بازی فوتسال ایران 3-4 روسیه 7 مهر 95
------------------------------------------------------------
شرح گلهای بازی فوتسال ایران و روسیه 7 مهر 95
دانلود فیلم گلهای بازی فوتسال ایران و روسیه
گل لیزکوف / دقیقه 14 / ایران 0 - روسیه 1

گل اسماعیل پور / دقیقه 16 / ایران 1 - روسیه 1
گل آبراموف / دقیقه 23 / ایران 1 - روسیه 2
گل حسن زاده / دقیقه 29 / ایران 2 - روسیه 2
گل شایاخمتوف / دقیقه 29 / ایران 2 - روسیه 3

گل چیشکالا / دقیقه 39 / ایران 2 - روسیه 4
گل جاوید / دقیقه 39 / ایران 3 - روسیه 4
-----------------------------------------------------------------
دانلود حواشی بازی فوتسال ایران و روسیه 7 مهر 95
دانلود فیلم پیش بازی فوتسال ایران و روسیه نیمه نهایی 2016
دانلود فیلم گفتگو با حیدریان پیرامون مصاف فوتسال ایران با روسیه
دانلود فیلم درد‌ و‌ دل بازیکنان فوتسال با مردم در آستانه نیمه‌‌نهایی
-----------------------------------------------------------------

حریف مکار فرار کرد

روسیه ٤ - ایران٣؛ حسرت ابدی در مدلین

ملی پوشان فوتسال ایران تنها با یک اختلاف گل نتیجه را به روس‌ها واگذار کردند تا صعودشان به فینال جام جهانی و تکمیل شگفتی نیمه تمام بماند.


به گزارش "ورزش سه"، شاگردان محمد ناظم‌الشریعه پس از عملکرد دور از انتظار در مرحله گروهی با قرار گرفتن در رده سوم و صعود به جمع 16 تیم، در مرحله یک هشتم نهایی به مصاف برزیل رفتند و با نمایش چشم‌نواز و بدون نقص توانستند قهرمان پنج دوره جام جهانی را در ضربات پنالتی حذف کنند و در یک چهارم نهایی هم پاراگوئه را از پیش رو بردارند تا حریف روسیه در نیمه نهایی شوند.


ملی پوشان فوتسال ایران در بازی برابر روسیه که از ساعت 3:30 بامداد روز چهارشنبه آغاز شد دو مرتبه از حریف عقب افتادند اما هر بار آن را جبران کردند ولی پس از گل سوم و لحظه استفاده کردن از سیستم پاور پلی(پنج نفره) چهارمین گل را در یک دقیقه مانده به پایان مسابقه خوردند تا کارشان سخت‌تر شود؛ با این حال آنها دوباره اختلاف را در لحظات پایانی به حداقل رساندند اما نتوانستند مثل مسابقه برابر برزیل و پاراگوئه از شکست پیروزی بسازند و شگفتی‌سازی را تکمیل کنند.


تیم ملی روسیه در فینال به مصاف برنده دیدار آرژانتن و پرتغال خواهد رفت و ایران هم منتظر بازنده این بازی است تا در بازی رده‌بندی مقابل آن قرار گیرد.


مرحله نیمه نهایی جام جهانی فوتسال 2016 - کلمبیا
سالن محل بازی: ایوان- شهر مدلین / ساعت آغاز: 3:30 بامداد به وقت ایران
داوران: نورالدین بوکوئف(قزاقستان)، مارک بیرکت(انگلستان)، کریستوفر سینکلر(مالزی) و کارلوس آلبرتو بارتز گونزالز(گواتمالا)

 


 بازیکنان ایران


سپهر محمدی(GK)، علیرضا صمیمی(GK)، احمد اسماعیل‌پور، محمد کشاورز، حمید احمدی، محمدرضا سنگ‌سفیدی، علی‌اصغر حسن‌زاده، افشین کاظمی، محمد طاهری، مهران عالیقدر، حسین طیبی و مهدی جاوید

سرمربی: محمد ناظم الشریعه


بازیکنان روسیه


گئورگی زامتارادزه(GK)، ولادیسلاو نایلیویچ شایاخمتوف، سرگئی ویکولوف(GK)، دیمیتری لیسکوف، ایوان چیشکالا، ایوان میلووانوف، ادر لیما، سرگئی آبراموف، ادلسون رابسون داس‌سانتوس(روبینهو)، آرتم نیازووف، گوستاوو لوبو پاراددا(GK)، سرگئی آبراموویچ و دنیل داوویدوف

سرمربی: سرگئی اسکوروویچ

 

اخطار


ایوان میلووانوف(17) و ایوان چیشکالا(33) از روسیه


حسین طیبی(38) از ایران

 

ترکیب اولیه ایران


علیرضا صمیمی، حمید احمدی، علی‌اصغر حسن‌زاده، مهدی جاوید و احمد اسماعیل‌پور


ترکیب اولیه روسیه


گوستاوو لوبو پاراددا، ایوان چیشکالا، ادر لیما، روبینهو و دنیل داوویدوف

 


شرح گل‌ها

 

(1 - 0 روسیه، دقیقه 14): حرکت زیبای لیزکوف و دریبل طاهری از پیشرو با شوتی محکم و پرقدرت از میانه زمین به کنج دروازه ایران رفت. 

 

(1 - 1 ایران، دقیقه 16): ضربه‌ی کات دار و زیبای احمد اسماعیل پور از روی یک ضربه‌ی آزاد به طاق دروازه‌ی روسیه رفت و جوابی تماشایی بود بر گل زیبای روسیه

 

(1 - 2 روسیه، دقیقه 23): کرنر روسیه از جناح راست دروازه ایران به سمت چپ و ضربه‌ی والی و سر ضرب بازیکن روسیه توپ را به گل دوم روسیه تبدیل کرد.

 

(2 - 2 ایران، دقیقه 30): پاس در عرض جاوید به حسن زاده رسید که حسن زاده پس از دریبل زیبای بازیکن روبرو با گلر تک به تک شد و با ضربه ای دقیق توپ را به درون دروازه فرستاد.

 

(2 - 3 روسیه، دقیقه 30): بلافاصله پس از گل ایران باریکنان روسیه با یک حرکت ترکیبی دفاع ایران را به هم ریختند و با یک پاس در عرض هم تیمی خود را مقابل دروازه خالی قرار دادند که توانستند گل سوم را به ثمر برسانند.

 

(2 - 4 روسیه، دقیقه 39): در شرایطی که ایران یک پارپارچه حمله بود و از سیستم پاورپلی استفاده میکرد توپگیری بازیکن روسیه و ضربه از نزدیکی محوطه جریمی‌خودی دروازه‌ی بدون دروازه بان ایران را برای چهارمین بار گشود.

 

(3 - 4 روسیه، دقیقه 40): ضربه حسن زاده به مدافع روسیه برخورد کرد و در ریباند جاوید با چرخش و ضربه‌ای دقیق گل سوم را برای ایران به ثمر رساند.

 


در حاشیه


* تیم ملی فوتسال ایران پس از انجام دو مسابقه در سالن 7 هزار نفری بیسنتناریو مقابل برزیل و پاراگوئه، در این دیدار دوباره در سالن 6 هزار نفر ایوانی بازی می‌کند که تمام بازی‌های مرحله گروهی را در آن انجام داده بود.

* قدرت بهادری به دلیل مصدومیت قادر به همراهی ملی پوشان ایران در این بازی نیست.

* فرهاد توکلی بازیکنی که به غیر از بازی برزیل در تمام دیدارهای ایران جزء نفرات اصلی وارد زمین می‌شد این مسابقه را به دلیل دو اخطاره بودن از دست داده است.

* رومولو بازیکن موثر روسیه که در پنج بازی اخیر سه گل زد و سه پاس گل داده بود به علت اخراج در دیدار گذشته تیمش برابر اسپانیا از این بازی مسابقه محروم است.

* محمد کشاورز پس از برخورد شدید با بازیکن حریف در دقیقه 9 به بیرون انتقال داده شد.

 

 

* 2 دقیقه مانده به پایان نیمه اول بازی ایران درخواست تایم اوت کرد.

* با خروج کشاورز به دلیل مصدومیت، تیم ایران از مجموع 14 بازیکن تنها 11 بازیکن(به همراه دو دروازه‌بان) را در اختیار دارد؛ بهادری به دلیل مصدومیت و توکلی به خاطر محرومیت در این بازی حضور نداشتند.

* عکس العمل شجاعانه‌ی صمیمی و برخورد توپ با شکم او در مقابل ضربه‌ی سنگین بازیکن روسیه موجب شد لحظاتی از بازی به دلیل مصدومیت دروزاه‌بان ایران متوقف شود.

* در لحظات پایانی نیمه دوم فشار ایران روی دروازه‌ی روسیه و پاس در عرض حسن‌زاده به اسماعیل پور رسید تا او با شوت سنگین تیرک دروازه حریف را به لرزه در بیاورد.

* چهار دقیقه به پایان بازی ایران از سیستم پاور پلی استفاده کرد.

* دو دقیقه به پایان بازی تیم روسیه با خطایی که روی حسن‌زاده مرتکب شد پنجمین خطای فنی را انجام داد.


انتهای پیام/

منبع: ورزش 3


برچسب ها: نتیجه فوتسال ایران و روسیه دیشب، نتیجه بازی ایران و روسیه 7 مهر 95، خلاصه بازی ایران و روسیه 7 مهر 95، فیلم گلهای بازی ایران و روسیه 7 مهر 95، فیلم بازی فوتسال ایران و روسیه 7 مهر 95، خلاصه بازی دیشب ایران و روسیه در جام جهانی، فوتسال ایران و روسیه فوتسال ایران دیشب روسیه را برد یا باخت، جام جهانی فوتسال 2016، نتیجه بازی دیشب ایران روسیه، فیلم خلاصه بازی ایران روسیه، گلهای بازی دیشب ایران و روسیه، زمان بازی فوتسال ایران و روسیه | جام جهانی 2016 | نتیجه و فیلم خلاصه، اخبار فوتسال، نتیجه بازی فوتسال دیشب ایران و روسیه 7 مهر 95 در جام جهانی 2016 خلاصه و گلها، نتیجه بازی فوتسال ایران و روسیه 95