نیوکلیپ

پیوندها
  • ۰
  • ۰

برچسب ها: نتیجه بازی والیبال ایران و لهستان انتخابی المپیک 2016، نتیجه بازی امروز والیبال ایران و لهستان، نتیجه بازی والیبال ایران و لهستان امروز (انتخابی المپیک 2016 ریو)، نتیجه زنده والیبال ایران و لهستان، نتیجه بازی والیبال امروز ایران و لهستان در انتخابی المپیک 2016 (شنبه 15 خرداد 95)، نتیجه زنده بازی والیبال ایران لهستان انتخابی المپیک 2016 ریو، نتیجه بازی والیبال ایران و لهستان مقدماتی المپیک 15 خرداد 95 + فیلم، دانلود بازی


نتیجه بازی امروز والیبال ایران و لهستان 15 خرداد 95 | انتخابی المپیک 2016

نتیجه بازی والیبال ایران و لهستان انتخابی المپیک 2016 (15 خرداد 95)
-----------------------------------------------------------

تیم ملی والیبال ایران با شکست لهستان به المپیک راه یافت
-----------------------------------------------------------
ایران 3 - لهستان 1

VS 

نتایج هر ست : (25-20 ، 25-18 ، 20-25 ، 34-32)

دانلود فیلم کامل بازی والیبال ایران و لهستان انتخابی المپیک 2016 (15 خرداد 95)

فیلم کامل بازی اضافه شد

 پایان طلسم 52 ساله والیبال؛

ایران 3 - لهستان 1؛ تمام، المپیک دیگر رویا نیست

تیم ملی والیبال ایران با پیروزی مقابل لهستان بالاخره جواز حضور در المپیک ریو را گرفت تا آرزوی دیرینه آنها برآورده شود.


به گزارش وب سایت نود، تیم ملی والیبال ایران در سومین بازی از روز ششم مسابقات انتخابی المپیک ۲۰۱۶ ریو در حالی از ساعت ۱۱:۱۰ امروز (شنبه) مقابل لهستان قرار گرفت که شاگردان آنتیگا صعود خود به ریو را در بازی قبلی تثبیت کرده بودند. تیم کشورمان با پیروزی ۳ بر یک در این دیدار به المپیک راه یافت.

رائول لوزانو برای بازی با لهستان از سعید معروف، شهرام محمودی، محمد موسوی،‌ عادل غلامی، فرهاد قائمی، میلاد عبادی‌پور و مهدی مرندی (لیبرو) استفاده کرد و استفان آنتیگا،‌ سرمربی فرانسوی تیم ملی لهستان هم در این بازی بازیکنان ذخیره خود را به میدان فرستاد. بازیکنان ایران اگرچه در حمله نسبت به لهستان، قدرت کمتری داشتند اما از اشتباهات پرشمار حریف استفاده کردند و در نهایت ست نخست را ۲۵ بر ۲۰ بردند.

تیم ایران در ست نخست، ۸ امتیاز از حمله، ۲ امتیاز از دفاع، ۲ امتیاز مستقیم از سرویس و ۱۳ امتیاز از اشتباهات حریف کسب کردند و لهستانی‌ها، ۱۱ امتیاز از حمله، ۲ امتیاز از دفاع، یک امتیاز مستقیم از سرویس و ۶ امتیاز از اشتباهات بازیکنان ایران به دست آوردند.

بازیکنان ایران در ست دوم با انگیزه بیشتری وارد زمین شدند و با اشتباهات کمتر و سرویس‌های بهتر باز هم تیم برتر میدان مقابل قهرمان جهان در سال ۲۰۱۴ بودند. شیرینی صعود به المپیک با پیروزی مقابل لهستان برای بازیکنان ایران قطعاً بیشتر از صعود به المپیک با پیروزی مقابل ونزوئلا بود. ست دوم نیز با نتیجه ۲۵ بر ۱۸ به سود ایران به پایان رسید. آنتیگا در پایان این ست،‌ کورک و اوماژ، بازیکنان اصلی خود در بازی‌های قبلی را به زمین فرستاد.

تیم ایران در ست دوم، ۲۲ امتیاز از حمله، ۵ امتیاز از دفاع، ۶ امتیاز مستقیم از سرویس و ۱۷ امتیاز از اشتباهات حریف کسب کردند و لهستانی‌ها، ۲۵ امتیاز از حمله، ۳ امتیاز از دفاع، ۲ امتیاز مستقیم از سرویس و ۸ امتیاز از اشتباهات بازیکنان ایران به دست آوردند.

 تیم لهستان در ست سوم با حضور بارتوژ کورک و اشتباهات بازیکنان ایران، توانست قدرت خود را به رخ شاگردان لوزانو بکشاند تا یک پیروزی آسان برای ایران رقم نخورده باشد. نتیجه این ست ۲۵ بر ۲۰ به سود لهستان شد.

تیم ایران در پایان ست سوم، ۳۴ امتیاز از حمله، ۸ امتیاز از دفاع، ۸ امتیاز مستقیم از سرویس و ۲۰ امتیاز از اشتباهات حریف کسب کردند و لهستانی‌ها، ۴۴ امتیاز از حمله، ۴ امتیاز از دفاع، ۴ امتیاز مستقیم از سرویس و ۱۱ امتیاز از اشتباهات بازیکنان ایران به دست آوردند.

لبخند بازیکنان لهستان در ست چهارم با وجود اینکه از ایران عقب بودند،‌ حاکی از این بود که از نتیجه بازی حتی اگر شکست هم باشد، راضی هستند. در واقع دلیل هم نداشت که بازیکنان لهستان تا این اندازه تلاش کنند و خود را زحمت بیندازند ولی باید از اعتبار خود دفاع می‌کردند. تیم ایران در این ست ۳۴ بر ۳۲ برنده شد تا راهی المپیک ۲۰۱۶ ریو شود و روزی فراموش نشدنی در تاریخ والیبال و ورزش ایران رقم بخورد.

ست اول: ایران ۲۵ - لهستان ۲۰

ست دوم: ایران ۲۵ - لهستان ۱۸

 ست سوم: ایران ۲۰ - لهستان ۲۵

ست چهارم: ایران ۳۴ - لهستان ۳۲


پیش بازی والیبال ایران و لهستان


تیم های ملی ایران و لهستان در ششمین روز از رقابت های والیبال انتخابی المپیک ریو 2016 در توکیوی ژاپن امروز (شنبه) از ساعت 11:10 به مصاف هم می روند.


ایران

تیم ملی والیبال ایران با کسب چهار پیروزی از پنج بازی اخیر خود در رقابت های والیبال انتخابی المپیک ریو 2016 مقابل تیم های استرالیا، کانادا، ژاپن و چین در آستانه کسب مجوز حضور در المپیک قرار دارد.

شاگردان لوزانو تنها به یک برد از دو دیدار آینده خود مقابل لهستان و ونزوئلا نیاز دارند تا مسافر ریو شوند و به این ترتیب پیروزی در بازی فردا می تواند به حسرت نیم قرنی عدم حضور در المپیک خاتمه ببخشد.


لهستان

تیم ملی والیبال لهستان تا کنون هر پنج بازی خود را در رقابت های والیبال انتخابی المپیک ریو 2016 با پیروزی پشت سر گذشته و صعود خود را به المپیک قطعی کرده است.

قطعی شدن صعود لهستانی ها به بازی های المپیک می تواند یک اتفاق بسیار خوب برای تیم ملی ایران باشد. چرا که حریف قدرتمندشان در بازی فردا نیازی به فشار آوردن بیش از اندازه به خود ندارد و پیروزی یا عدم پیروزی برایش چندان فرقی نمی کند.


ستاره های دو تیم در بازی فردا


سید محمد موسوی: (ایران)
سید محمدی موسوی مدافع روی تور و سرعتی زن تیم ملی والیبال ایران در طول این رقابت ها 21 بار از طریق دفاع موفق به کسب امتیاز برای تیمش شده است و از او می توانیم به عنوان ستاره ایران در بازی فردا یاد کنیم.

بارتوش کورک: (لهستان)
ستاره لهستانی ها در بازی فردا را می توانیم بارتوش کورکی بنامیم که در طول 5 بازی اخیر موفق به کسب 75 امتیاز برای تیمش شده و می تواند در مقابل ایران نیز روز سختی را برای ایرانی ها رقم بزند.


تاریخچه بازی های رودروی دو تیم

1998 (قهرمانی جهان): ایران (صفر) – لهستان (3)

2009 (قهرمانان قاره ها): ایران (1) – لهستان (3)

2011 (جام جهانی): ایران (3) – لهستان (2)

2014 (لیگ جهانی): ایران (3) – لهستان (1)

2014 (لیگ جهانی): ایران (3) – لهستان (0)

2014 (لیگ جهانی): ایران (صفر) – لهستان (3)

2014 (لیگ جهانی): ایران (1) – لهستان (3)

2014 (قهرمانی جهان): ایران (2) – لهستان (3)

2015 (لیگ جهانی): ایران (1) – لهستان (3)

2015 (لیگ جهانی): ایران (2) – لهستان (3)

2015 (لیگ جهانی): ایران (3) – لهستان (2)

2015 (لیگ جهانی): ایران (1) – لهستان (3)

2015 (جام جهانی): ایران (2) – لهستان (3)


انتهای پیام/

نتیجه بازی امروز والیبال ایران و لهستان 15 خرداد 95 | انتخابی المپیک 2016

منبع: طرفداری، ورزش 3، نود


برچسب ها: نتیجه بازی امروز ایران و لهستان، ساعت زمان و نتیجه خلاصه بازی ایران لهستان 15 خرداد 95، نتیجه نهایی والیبال ایران لهستان انتخابی المپیک 15 خرداد 95، پیش بازی والیبال ایران و لهستان در انتخابی المپیک 2016 (15 خرداد 95)، ایران و لهستان، نتیجه بازی امروز والیبال ایران و لهستان 15 خرداد 95 (انتخابی المپیک 2016) ریو