نیوکلیپ

پیوندها
  • ۰
  • ۰

-------------------------------------------------------------

نتیجه نهایی : استقلال 1 - نفت تهران 0

-------------------------------------------------------------

دانلود فیلم خلاصه بازی استقلال 1-0 نفت تهران 23 دی 95
-------------------------------------------------------------

دانلود فیلم گلهای بازی استقلال و نفت تهران 23 دی 95

دانلود فیلم گل امید ابراهیمی به نفت تهران 23 دی 95 / دقیقه 59

-------------------------------------------------------------

دانلود فیلم حواشی بازی استقلال و نفت تهران 23 دی 95

دانلود فیلم عتراض شدید علی دایی به محرومیتش در بازی امروز
دانلود فیلم درخواست مهم علی منصوریان از هواداران استقلال
-------------------------------------------------------------

جدول آنلاین لیگ برتر 95-96 را اینجا ببینید
-------------------------------------------------------------

برنامه کامل بازیهای لیگ برتر 95-96

-------------------------------------------------------------


نفت تهران 0 - استقلال 1؛ شلیک 3 امتیازی ابراهیمی

استقلال با تک گل امید ابراهیمی 3 امتیاز از بازی حساس مقابل نفت گرفت و به رده پنجم رسید.


به گزارش "ورزش سه"، تک گل این مسابقه پربرخورد و حساس توسط امید ابراهیمی در دقیقه59 به ثمر رسید تا آبی پوشان با 25 امتیاز، هم امتیاز با ذوب آهن در رده پنجم قرار بگیرند.

 

نفت تهران - استقلال تهران – ساعت 16:35 – ورزشگاه تختی تهران ؛ تماشاگر: 6854 نفر

داور: تورج حق وردی – محمدرضا منصوری – علی میرزابیگی – محمدحسین ترابیان – ناظر: حسین عسگری


اخطار:

مجید حسینی (7) از استقلال

رضا اسدی(12) از نفت تهران

وحید حمدی نژاد(13) از نفت تهران

امید ابراهیمی(16) از استقلال

عیسی آل کثیر(22) از نفت تهران

حسین حسینی(71) از استقلال

 

ترکیب نفت تهران:

میلاد فراهانی، احمد آل نعمه، رضا علیاری، آرش رضاوند، عیسی آل کثیر، اکبر صادقی، وحید حمدی نژاد، رضا اسدی(81- عباس بوعذار)، ایمان مبعلی، فرید محمدی زاده و ارسلان مطهری.

سرمربی: علی دایی

 

ترکیب استقلال تهران:

حسین حسینی، مجید حسینی، پادوانی، خسرو حیدری، یعقوب کریمی، امید ابراهیمی، امید نورافکن، فرشید اسماعیلی، بهنام برزای، محسن کریمی(77- علی قربانی) و کاوه رضایی(90 - وریا غفوری).

سرمربی: علیرضا منصوریان

 

 

شرح بازی:
 بازی نفت تهران برابر استقلال با شرایطی یکسان برای دو تیم آغاز شد. در دقایق ابتدایی بازی که داور بازی بارها با کارت زرد خود سعی در کنترل بازی داشت، هر دو تیم استقلال و نفت تهران نمایش خوبی داشتند و موقعیت هایی نیز بر روی دروازه دو تیم خلق شد اما هیچکدام از دو تیم موفق به فتح دروازه دیگری نشدند. در ادامه بازی بعد از دقیقه 25 بازی روند آرام تری داشت و در 20 دقیقه پایانی آبی های تهران موقعیت های جسته و گریخته ای داشتند که این موقعیت ها نیز تبدیل به گل نشد تا استقلال و نفت در 45 دقیقه ابتدایی به تساوی برسند.

استقلال نیمه دوم بازی برابر نفت تهران را نیز بهتر از حریف خود آغاز کرد. شاگردان منصوریان در 15 دقیقه ابتدایی نیمه دوم حملات زیادی را روی دروازه حریف خود ترتیب داد و در نهایت با ضربه ایستگاهی امید ابراهیمی در دقیقه 59 به گل رسید. آبی ها بعد از این گل مانند بازی های گذشته عقب نشینی کردند اما نفتی ها نتوانستند از عقب نشینی حریف خود استفاده کنند. در ادامه بازی هر دو تیم موقعیت های کم خطری داشتند تا این دیدار در نهایت با نتیجه یک بر صفر به سود استقلال به پایان برسد.

 

بهترین بازیکن:

امید ابراهیمی هافبک گلزن آبی پوشان  موثرترین بازیکن این میدان بود و برای این 3 امتیاز عالی کار کرد. ابراهیمی علاوه بر گلزنی حضور موثری روی توپ در کل بازی داشت.


اتفاق ویژه:

با وجود جنجال های بی پایان و سروصدای عجیب و غریب در بازی نیمه نهایی جام حذفی فحاشی هواداران به علی دایی تکرار شد تا روز بدی در ورزشگاه تختی رقم بخورد. باید دید واکنش کمیته انضباطی و البته خود علی دایی به این اتفاقات چه خواهد بود.

 

شرح گل:

1-0(امید ابراهیمی – دقیقه 59): ضربه ایستگاهی به دست آمده برای آبی های تهرانی پشت محوطه جریمه با ضربه دقیق امید ابراهیمی تبدیل به گل شد تا ابراهیمی در اولین بازی نیم فصل دوم، دومین گل خود را به ثمر برساند.

 

دقایق حساس:

دقیقه 9: ضربه از راه دور مبعلی، هافبک نفت تهران از راه دور بعد از برخورد با یک بازیکن در دهانه دروازه با واکنش خوب حسین حسینی به کرنر رفت.

دقیقه 15: ضربه کرنر یعقوب کریمی روی نقطه کرنر به امید نورافکن رسید و ضربه این بازیکن را بازیکنان نفت پیش از ورود به دروازه برگرداندند.

دقیقه 24: حرکت خوب بازیکنان نفت تهران از سمت راست با سانتر صادقی همراه شد که ضربه سر مطهری با فاصله اندک به بیرون رفت.

دقیقه 37: سانتر امید ابراهیمی از سمت راست روی یک ضربه ایستگاهی بعد از رفت و برگشت به کاوه رضایی رسید و ضربه این بازیکن باز هم با شلوغی محوطه جریمه راهی به دروازه نفت نیافت.

دقیقه 41: شوت خوب بهنام برزای از پشت محوطه جریمه تیم نفت تهران با اختلافی اندک راهی اوت شد.

دقیقه 66: سانتر بازیکان نفت تهران از سمت راست با ضربه عیثی آل کثیر همراه شد اما حسینی اجازه باز شدن دروازه استقلال را نداد.

دقیقه 79: پاس عمقی امید ابراهیمی در محوطه جریمه به اسماعیلی رسید و ضربه این بازیکن بعد از برخورد به بازیکن نفت و تیرک دروازه، راهی کرنر شد.

دقیقه 89: در حالیکه بازیکنان نفت تهران در حال حمله بودند، میلاد فراهانی در یک صحنه در دفع توپ ضعیف عمل کرد و توپ او به سینه کاوه رضایی برخورد کرد تا دروازه نفت تهران تهدید شود اما در نهایت فراهانی خود را به توپ رساند و اجازه نداد تا دروازه اش برای بار دوم باز شود.

 

 

حواشی:

*حسین حسینی و مهدی رحمتی پیش از سایر بازیکنان در زمین چمن حاضر شدند و مورد تشویق هواداران حاضر در ورزشگاه تختی قرار گرفتند. با وجود نیمکت نشینی مهدی رحمتی در این بازی به شدت از سوی هواداران مورد تشویق قرار گرفت.

*خرمگاه و غلامپور دو استقلالی سابق که در این بازی برابر یکدیگر قرار دارند، در هنگام گرم کردن به خوش و بش پرداختند.

*حاضران در ورزشگاه تمامی بازیکنان استقلال را به نوبت تمرین کردند و در نهایت منصوریان سرمربی استقلال مورد تشویق قرار گرفت.

*مهدی رحمتی پس از اینکه بازیکنان اصلی بعد از گرم کردن بدنهای خود راهی رختکن شدند، در کنار بازیکنان نیمکت نشین تیم به گرم کردن بدنهای خود پرداخت.

*بازی به دلیل درگذشت بازیکن تیم فوتبال نفت و اکبر هاشمی رفسنجانی بعد از یک دقیقه سکوت آغاز شد.

*محسن خلیلی پیش از شروع بازی به سمت نیمکت استقلال رفت و با نیمکت نشینان استقلال عکس یادگاری انداخت.

*هواداران استقلال دقیقه 22 بازی منصور پورحیدری را تشویق کردند.

*محمد قاضی با حضور در ورزشگاه از نزدیک نظاره گر بازی است.

*هواداران استقلال بارها در جریان بازی با سر دادن شعارهایی علیه دایی اتفاقات دیدار جام حذفی را تکرار کردند.


ترکیب استقلال برابر نفت تهران اعلام شد

سرمربی استقلال نام 11 بازیکن تیمش را برای بازی با نفت تهران در هفته شانزدهم لیگ برتر اعلام کرد.


به گزارش "ورزش سه"، در ترکیبی که منصوریان برای این بازی انتخاب کرده است ترجیح داده بعد از مدت ها از امید نورافکن استفاده کند. البته او در این بازی در پست دفاع چپ بازی می کند بلکه با نظر منصوریان در پست هافبک دفاعی بازی خواهد کرد تا پازل استقلال در سیستم 1-3-2-4 تکمیل بشود. 


در این بازی مطابق پیش بینی ها منصوریان ترجیح داد از سید حسین حسینی در درون دروازه استفاده کند تا همچنان روزهای سخت رحمتی در استقلال ادامه داشته باشد. در غیاب مهدی رحمتی امروز خسرو حیدری بازوبند کاپیتانی استقلال را به بازو خواهد بست.


استقلال با استفاده از امید نورافکن، امید ابراهیمی، بهنام برزای، محسن کریمی و فرشید اسماعیلی در خط هافبک خود یکی از جوان ترین خط هافبک های تاریخ خود را برای این بازی تجربه می کند.


ترکیب استقلال تهران: سید حسین حسینى، پادوانى، سید مجید حسینى، خسرو حیدرى، یعقوب کریمى، امید ابراهیمى، فرشید اسماعیلى، امید نور افکن، بهنام برزاى، محسن کریمى و کاوه رضایی.


پیش بازی استقلال و نفت تهران


به گزارش طرفداری؛ تیم های نفت تهران و استقلال تهران از چارچوب هفته شانزدهم لیگ برتر، امروز در ورزشگاه تختی تهران به مصاف هم می روند.

نفت تهران - استقلال تهران (ساعت 16:35 - ورزشگاه تختی تهران - پخش زنده از شبکه سه)

تورج حق وردی – محمدرضا منصوری – علی میرزابیگی – محمدحسین ترابیان – ناظر: حسین عسگری


استقلال:


استقلال شرایط تقریبا سختی را پشت سر می گذارد. این تیم از سوی هوادارن خود به دلیل عملکرد ضعیف در فصل نقل و انتقالات به شدت زیر فشار است. اما این تیم در تعطیلات تمرینات خوبی را پشت سر گذاشته و امیدوار است بتواند با پیروزی در دیدار فردا از زیر این فشار سنگین خارج شود و به ادامه لیگ امیدوار شود.


جدای از عملکرد ضعیف در فصل نقل و انتقالات خبرهای ضد و نقیضی در مورد جدایی مهرهای این تیم به گوش می رسد که شاید این حواشی کمی این تیم را از شرایط عادی خارج کند در کل استقلالی ها امیدوارند به کمک جوانان با انگیزه خود بتوانند به یک پیروزی شیرین مقابل نفت دست پیدا کنند. شاگردان منصوریان به دلیل حذف توسط نفت تهران در جام حذفی از انگیزه بالایی برای پیروزی در این بازی برخوردارند.

نفت تهران:


اما تیم نفت تهران شرایط خوبی را در روزهای گذشته پشت سر گذاشته، چرا که این تیم توانست با برتری مقابل سپاهان به فینال رقابت های جام حذفی صعود کند که این موضوع باعث افزایش روحیه این تیم شده است. نفتی ها امیدوارند یک بار دیگر بتوانند مقابل استقلال به برتری برسند و خود را به صدر جدول نزدیک کنند.


اما نفتی ها در این بازی از مشکلات زیادی برخوردارند چرا که چند بازیکن تاثیر گذار خود، از جمله دانشگر، محمد قاضی و میلاد فخرالدینی را به دلیل مصدومیت و محرومیت در اختیار ندارند باید دید در انتها این دیدار حساس با چه نتیجه به پایان خواهد رسید.

ترکیب احتمالی استقلال و نفت تهران

 نفت تهران: میلاد فراهانی، رضا علیاری، احمد آل‌نعمه، فرید محمدی‌ زاده، وحید حمدی‌نژاد، رضا اسدی، توحید غلامی،  ایمان مبعلی، عیسی آل‌کثیر، آرش رضاوند و ارسلان مطهری

استقلال: سید حسین حسینی، لئوناردو پادوانی، رابسون جانواریو، وریا غفوری، امید نور افکن، امید ابراهیمی، مجتبی حق دوست، فرشید اسماعیلی، بهنام برزای، محسن کریمی و کاوه رضایی


انتهای پیام/

منبع: ورزش 3، طرفداری