نیوکلیپ

پیوندها
  • ۰
  • ۰

-------------------------------------------------------------

نتیجه نهایی : استقلال 1 - سپاهان 1

تساوی استقلال و سپاهان در دقیقه 90+3

-------------------------------------------------------------

دانلود فیلم خلاصه بازی استقلال 1-1 سپاهان 5 دی 95
-------------------------------------------------------------

دانلود فیلم گلهای بازی استقلال و سپاهان 5 دی 95

دانلود فیلم گل جلال علی محمدی به استقلال 5 آذر 95 / دقیقه 70

دانلود فیلم گل بهنام برزای به سپاهان 5 دی 95 / دقیقه 92

-------------------------------------------------------------

دانلود فیلم حواشی بازی استقلال و سپاهان 5 دی 95

دانلود فیلم مصاحبه با ویسی پیش از بازی با استقلال
دانلود فیلم مصاحبه با ویسی بعد از بازی با استقلال
-------------------------------------------------------------

جدول آنلاین لیگ برتر 95-96 را اینجا ببینید
-------------------------------------------------------------

برنامه کامل بازیهای لیگ برتر 95-96

-------------------------------------------------------------


سپاهان 1 - استقلال 1؛ تساوی در دقیقه 90+3

تیم فوتبال استقلال با نمایشی تهاجمی در دقایق پایانی مسابقه، کمی قبل از سوت پایان با ضربه برزای بازی را مساوی کرد تا دست خالی از اصفهان برنگردد. 


به گزارش "ورزش‌سه"، در این بازی تماشایی و تهاجمی که هر دو تیم موقعیت های بسیاری را روی دروازه یکدیگر ایجاد کردند، ابتدا سپاهان با ضربه علی محمدی(70) به گل رسید و استقلال در دقیقه 3+90 با ضربه برزای بازی را به تساوی کشاند تا نیم فصل برای شاگردان منصوریان امیدوارکننده تمام شود.


هفته پانزدهم لیگ شانزدهم، یکشنبه 05/10/95، ساعت 14:30

ورزشگاه نقش جهان اصفهان

داور: علیرضا فغانی                       

کمک ها: حسین طالقانی، محمد راهی      

تماشاگر: 35 هزار نفر

 


سپاهان:

 

لی اولیویرا، شجاع خلیل‌زاده، موسی کولیبالی، عارف غلامی، احسان حاج‌صفی، میلاد سرلک، محمود قائدرحمتی، طالب ریکانی(54 - رسول نویدکیا)، جلال الدین علی محمدی(80 - حسین پاپی)، فرید بهزادی کریمی(75 -رضا میرزایی) و مهرداد محمدی

سرمربی: عبدالله ویسی


استقلال تهران:

 

سیدحسین حسینی، لئوناردو پادووانی، مجید حسینی، هرایر مگویان، میلاد زکی پور(69- یعقوب کریمی)، امید ابراهیمی، فرشید اسماعیلی (علی قربانی86)، بهنام برزای، مجتبی حق دوست ( 76 - آرش افشین)، جابر انصاری و کاوه رضایی

سرمربی: علیرضا منصوریان

 

اخطار

 

فرشید اسماعیلی(21) - مگویان(56) از استقلال

 

شرح گل ها

 

1-0 (سپاهان): اشتباه یعقوب کریمی در دقیقه 70 بازی توپ را جلوی پای جلال الدین علی محمدی انداخت و ضربه او به تور دروازه استقلال چسبید.

 

1 ـ 1 (استقلال): در پی حملات دامنه دار استقلال، این بار کاوه رضایی با یک سانتر سرضرب از جناح راست توپ را به دهانه دروازه سپاهان فرستاد تا بهنام برزای با ضربه ای عالی حق استقلال را بدهد و بازی را به تساوی بکشاند.

 

 

شرح بازی:


3 ضربه به تیر دروازه، سیوهای تماشایی هر دو گلر و نبردهای بی پایان میانه میدان. بازی استقلال و سپاهان در ورزشگاه نقش جهان یک مسابقه با کلاس و زیبا و شاید بالاتر از سطح لیگ برتر بود که تا ثانیه های پایانی در اوج هیجان دنبال شد و در نهایت با تساوی به اتمام رسید.


استقلال در این بازی تهاجمی تر و سپاهان در طول مسابقه تیمی واکنشی بود که در طول مسابقه با ضدحمله های خطرناک چند باری دروازه حریف را تهدید کرد به خصوص از زمانی که رسول نویدکیا وارد میدان شد و به حملات این تیم نظم داد.


آبی ها که در دیدار امروز باز هم دچار افتی ناگهانی در بخشی از نیمه دوم شدند با خودیابی در لحظات پایانی گل خورده را جبران کرده تا این بازی الهام بخش و در اوج هیجان به اتمام برسد.


اگر ملاک کیفیت دو تیم مسابقه امروز باشد، استقلال و سپاهان در نیم فصل دوم برای همه مدعیان جدول خطرناک خواهند بود بخصوص سپاهان که حالا در ورزشگاه نوساز خود چهره یک تیم بزرگتر را دارد.

 

بهترین بازیکن:

 

هرائر مگویان و جابر انصاری از استقلال و مهرداد محمدی و لی اولیویرا از سپاهان نمایش خوبی در این مسابقه داشتند اما شاید بشود عنوان بهترین را به حسینی دروازه بان استقلال داد که با سیو نیمه دوم در شرایطی تک به تک مقابل محمدی تیمش را در بازی نگه داشت. او که برای اولین بار در ترکیب استقلال قرار گرفته بود مغلوب جو سنگین ورزشگاه نشد. 


اتفاق ویژه:

 

نیمکت نشینی سیدمهدی رحمتی در یکی از احساس ترین بازی های فصل استقلال و البته اعتماد منصوریان به بازیکنان جوانی مثل حسینی، زکی پور و حق دوست اتفاق مهم مسابقه ای بود که اگر با شکست آبی ها به پایان می رسید به احتمال بسیار زیاد کار منصوریان را به اتمام می رساند اما برای سرمربی آبی ها فصل احتمالا ادامه خواهد داشت.

 

دقایق حساس

 

دقیقه 2: شوت فرید کریمی را حسینی به زیبایی از زیر تیرک دروازه بیرورن کشید.

دقیقه 3: سانتر فرید کریمی به روی دروازه را حسینی با عکس العملی مطمئن مهار کرد.

دقیقه 7: شوت جلال الدین علی محمدی با اختلاف زیاد به بیرون رفت.

دقیقه 10: توپ دزدی عالی بهنام برزای و پاس کات بک او به کاوه رضایی با ضربه بی دقت این بازیکن همراه شد.

دقیقه 14: فرار عالی جابر انصاری و ضربه خوب این بازکن را لی اولیویرا با کف دست به بیرون فرستاد.

دقیقه 18: پاس کاوه رضایی از سمت چپ جابر انصاری را در موقعیت تک به تک قرارداد اما ضربه او با برخورد به تیرک دروازه از دست رفت. این جدی ترین فرصت گلزنی دو تیم از اول بازی بوده است.

 

 

دقیقه 24: فرار کاوه رضایی و پاس عرضی این بازیکن قبل از رسیدن به جابر انصاری به پای شجاع خلیل زاده برخورد کرد و به بیرون رفت.

دقیقه 26: شوت طالب ریکانی از فاصله 30 متری را حسینی به زیبایی مهار کرد.

دقیقه 37: ضربه طالب ریکانی از پشت محوطه جریمه با اختلاف زیاد به بیرون رفت.

دقیقه 42: پاس جلال الدین علی محمدی و ضربه قیچی ریکانی با واکنش زیبای حسینی مهار شد.

دقیقه 56: ضربه آزاد رسول نویدکیا با اختلاف زیاد به بیرون رفت.

دقیقه 58 : خرکات ترکیبی بازیکنان سپاهان با ضربه قائد رحمتی همراه شد اما توپ با اختلاف کم به بیرون رفت.

دقیقه 60 : سانتر کاوه رضایی با ضربه سر جابر انصاری روبرو شد اما توپ با بدشانسی به تیر دروازه برخورد کرد.

دقیقه 82 : ضربه سر میرزایی با اختلاف کم به بیرون رفت تا سپاهان با بدشانسی نتواند گل دوم را وارد دروازه استقلال کند.

دقیقه 85 : مهرداد محمدی در موقعیت تک به تک قرار داشت اما ضربه او را حسین حسینی به زیبایی دفع کرد تا ستاره استقلال در  این بازی لقب بگیرد.

دقیقه 89 : ضربه سر کاوه رضایی در موقعیت عالی به جابر انصاری رسید اما توپ او را لی اولیویرا به زیبایی دفع کرد. در برگشت هم ضربه علی قربانی را این دروازه بان برزیلی به زیبایی دفع کرد.

 


در حاشیه

 

* مهدی رحمتی دروازه بان نیمکت نشین استقلال پیش از شروع بازی به شدت از سوی هواداران استقلال تشویق شد که این تشویق می تواند معنا دار باشد.

* امید ابراهیمی قبل از حضور در زمین بازی از مجید بصیرت مربی سابق خود در سپاهان رخصت گرفت.

*حسینی پیش از شروع بازی از رحمتی برای حضور  در زمین بازی رخصت گرفت تا مشخص شود اختلافی بین این 2 وجود ندارد.

*پیش از شروع بازی عبدالله ویسی به شدت از سمت هواداران سپاهان تشویق شد و او هم به ابراز احساسات هواداران تیم خود پاسخ مثبت داد.

* طبق اعلام مسوولان برگزاری مسابقات تنها 10 درصد ظرفیت استادیوم نقش جهان به هواداران استقلال اختصاص داده شده است.

* علیرضا منصوریان پیش از آغاز بازی سمت عبدالله ویسی رفت و با او چند دقیقه ای خوش و بش کرد. همچنین مجتبی حق دوست، فرشید اسماعیلی، بهنام برزای و جابر انصاری هم از ویسی برای حضور در زمین رخصت گرفتند.


ترکیب 11 نفره استقلال مقابل سپاهان

استقلال برای مصاف حساس با سپاهان ترکیب 11 نفره خود را اعلام کرد آن هم با چند تغییر جالب توجه کادر فنی و اعتماد بیشتر به جوانان.


به گزارش "ورزش سه"، بعد از ناکامی پرحاشیه برابر نفت و خداحافظی با جام حذفی جدال با سپاهان در هفته پایانی نیم فصل از اهمیتی دوچندان برای علیرضا منصوریان و شاگردانش برخوردار شد تا جایی که بسیاری نتیجه این بازی را در آینده مربیگری سرمربی جوان آبی پوشان تاثیرگذار دانستند. در شرایطی که منصوریان بعد از مصاف با نفت از عملکرد جمعی از شاگردانش انتقاد کرده بود برای بازی امروز ترکیب استقلال با چند جا به جایی روبرو شد بلکه استقلال دوباره روی نوار موفقیت گام بردارد.


درون دروازه بعد از  شایعات و اخباری که به گوش می رسید منصوریان سیدمهدی رحمتی را نیمکت نشین کرد  و ترجیح داد از سیدحسین حسینی استفاده کند تا کاپیتان آبی ها اولین نیمکت نشینی اش را تجربه کند. 


در خط دفاع زوج برزیلی پادووانی و رابسون بعد از نمایش ضعیف مقابل نفت به هم ریخت تا  مجید حسینی جوان در کنار پادووانی به میدان برود به این امید که نظم خاصی به خط دفاع داده شود.. در دفاع راست هرایر مگویان همچنان انتخاب اول بود ضمن این که در دفاع چپ نیز میلاد زکی پور جوان با وجود برآورده نکردن انتظارت به سایر انتخاب ها ترجیح داده شد.


در میانه میدان اما منصوریان تغییرات گسترده ای داشت از جمله نیمکت نشین کردن خسرو حیدری و دل بستن به جوانانی همچون بهنام برزای و مجتبی حقدوست که هر دو نفر در مصاف با نفت از تک تک دقایقی که در زمین بودند نهایت بهره را بردند و نشان دادند لیاقت اعتماد بیشتر را دارند. امید ابراهیمی و فرشید اسماعیلی دیگر هافبک های استقلال در  این بازی خواهند بود.


در خط حمله نیز منصوریان همچنان به زوج کاوه رضایی و جابر انصاری دل بست. دو بازیکنی که می توانند امروز جنگی دیدنی و سرنوشت ساز با مدافعان سپاهان داشته باشند و معادلات نقش جهان را عوض کنند.


ترکیب 11 نفره استقلال در بازی مرگ و زندگی امروز نقش جهان به این شرح خواهد بود.


سیدحسین حسینی، لئوناردو پادووانی، مجید حسینی، هرایر مگویان، میلاد زکی پور، امید ابراهیمی، فرشید اسماعیلی، بهنام برزای، مجتبی حقدوست، جابر انصاری و کاوه رضایی

 

اعلام ترکیب سپاهان مقابل استقلال

عبداالله ویسی ۱۱ بازیکن تیمش در بازی حساس برابر استقلال تهران را مشخص کرد.


به گزارش "ورزش سه"، در مهم‌ترین بازی هفته پایانی نیم‌فصل اول لیگ برتر تیم‌های سپاهان و استقلال تهران از ساعت ۱۴:۳۰ امروز در ورزشگاه نقش جهان مقابل هم صف‌آرایی می‌کنند.


لی اولیویرا دروازه‌بان امروز سپاهان است؛ شجاع خلیل‌زاده و موسی کولی‌بالی دو مدافع میانی این تیم هستند  و عارف غلامی و احسان حاج‌صفی به ترتیب در سمت راست و چپ خط دفاعی به کار گرفته شدند.


میلاد سرلک و محمود قائد رحمتی هافبک‌های میانی سپاهان را تشکیل می‌دهند و یک خط جلوتر از آنها طالب ریکانی و جلال‌الدین علی‌محمدی به عنوان وینگرهای راست و چپ برابر استقلال بازی می‌کنند؛ فرید بهزادی‌کریمی نیز مهاجم سایه و پشت سر مهرداد محمدی مهاجم راس سپاهان در ترکیب حضور دارند.

 

ترکیب سپاهان برابر استقلال به صورت زیر است:


لی اولیویرا، شجاع خلیل‌زاده، موسی کولیبالی، عارف غلامی، احسان حاج‌صفی، میلاد سرلک، محمود قائدرحمتی، طالب ریکانی، جلال‌الدین علی‌محمدی، فرید بهزادی‌کریمی و مهرداد محمدی.


انتهای پیام/
منبع: ورزش 3