نیوکلیپ

پیوندها
  • ۰
  • ۰

برچسب ها: نتیجه بازی آلمان و ایتالیا 12 تیر 95، نتیجه بازی دیشب آلمان و ایتالیا در یورو 2016، نتیجه بازی آلمان و ایتالیا در یک چهارم نهایی یورو 2016، بازی آلمان - ایتالیا 1395/04/12، نتیجه بازی دیشب آلمان و ایتالیا در یک چهارم نهایی یورو 2016 در شنبه 12 تیر 95، نتیجه بازی آلمان ایتالیا 12 تیر 95 | یورو2016 | خلاصه و گلها دیشب، نتیجه دیدار آلمان و ایتالیا در یورو 2016، نتیجه نهایی بازی آلمان و ایتالیا 12 دوازدهم تیر 95 + دانلود گل ها و خلاصه بازی


نتیجه بازی آلمان و ایتالیا 12 تیر 95 | یورو 2016 | دانلود گلها و خلاصه

------------------------------------------
نتیجه نهایی : آلمان 1 (6) - ایتالیا 1 (5)


صعود آلمان به نیمه نهایی یورو 2016

------------------------------------------
دانلود خلاصه کامل بازی آلمان و ایتالیا

دانلود خلاصه 90 دقیقه بازی آلمان و ایتالیا
دانلود خلاصه وقت اضافه بازی آلمان و ایتالیا
دانلود فیلم پنالتی های بازی آلمان و ایتالیا
----------------------------------------------

نتایج و برنامه کامل بازیهای یورو 2016 (حذفی)
----------------------------------------------
دانلود گلهای بازی آلمان و ایتالیا 12 تیر 95
دانلود گل اوزیل / دقیقه 65 / آلمان 1 - ایتالیا 0
دانلود گل بونوچی / دقیقه 77 / آلمان 1 - ایتالیا 1

----------------------------------------------
دانلود حواشی بازی آلمان و ایتالیا 12 تیر 95
دانلود فیلم پیش بازی آلمان - ایتالیا

دانلود فیلم آلمان آماده انتقام از ایتالیا

دانلود فیلم حواشی بازی آلمان - ایتالیا
دانلود فیلم آلمان - ایتالیا ؛ نبرد سنگربانان!
دانلود فیلم مصدومیت و تعویض خدیرا در بازی
دانلود فیلم تکل جیاچرینی روی پای یواخیم لوو!
دانلود فیلم سوپر واکنش بوفون در مقابل ضربه گومز

دانلود فیلم تمامی حرکتهای جنجالی دست یواخیم لو
دانلود فیلم جو فوق‌العاده هواداران ایتالیا بعد از گل تساوی
دانلود فیلم اشکهای بوفون بعد از حذف مقابل تیم ملی آلمان
دانلود فیلم صعود ژرمن ها و حسرت 48 ساله تیم ملی ایتالیا

دانلود فیلم دفع توپ نجات دهنده و استثنایی فلورنزی در مقابل آلمان
دانلود فیلم واکنش‌های فوق العاده نویر مقابل ایتالیا با استوک آدیداس
...


ضیافت بی پایان پنالتی ها به سود مانشافت

ایتالیا 1 (5)-(6) 1 آلمان؛ طلسم شکست

تیم ملی آلمان در دیداری جذاب و نفس گیر موفق شد تیم ملی ایتالیا را در ضربات پنالتی شکست بدهد و به مرحله نیمه نهایی یورو 2016 راه پیدا کند.


به گزارش "ورزش سه"، در سومین بازی مرحله یک‌چهارم پایانی جام ملت‌های اروپا 2016 تیم‌های ملی ایتالیا و آلمان در شهر بوردو به مصاف هم رفتند و در پایانی این آلمان بود که در ضربات پنالتی به پیروزی رسید.


در ابتدای مسابقه با وجود اینکه به نظر می‌رسید ژرمن‌ها آمادگی بیشتری برای تسلط بر بازی دارند، این ایتالیایی‌ها بودند که دقیقه شش نخستین حمله را ترتیب دادند، با این حال شوت جاکرینی در میانه راه توسط بواتنگ بلوکه شد.


در ادامه، بازی با برخوردهای متعدد بازیکنان پیش رفت؛ دقیقه 13 سامی خدیرا به دلیل احساس درد در پایش دیگر قادر به ادامه مسابقه نبود و یک تعویض اجباری را به لوو تحمیل کرد: دقیقه 16 باستین شواین‌اشتایگر به جای او به زمین آمد و بازوبند کاپیتانی را نیز به بازو بست.


بازی در این دقایق سرعتی که انتظار آن می‌رفت را نداشت.

 

 

دقیقه 27 شواینی روی پاس زیبای متس هوملس در منطقه یک‌شانزدهم و بعد از عبور از ده شیلیو می‌رفت تا با یک ضربه سر روی دروازه بوفون خطرساز ظاهر شود اما داور خطای هند کاپیتان مانشافت را اعلام کرد. آلمانی‌ها که تا دقیقه 35 در تلاش برای عبور از سد دفاع فشرده ایتالیا بودند، دقیقه 36 توانستند توسط هکتور روی دروازه بوفون سانتر کنند، اما این دروازه‌بان بعد از آنکه فلورنزی در میانه راه روی توپ اثر گذاشته بود، این ضربه را مهار کرد.


دقیقه 42 تلاش ناکام تونی کروس در شوت زنی به سمت دروازه ایتالیا، در بازگشت توماس مولر را در نزدیکی نقطه پنالتی صاحب توپ کرد اما ضربه این مهاجم بایرنی به توپ شدت لازم را نداشت و در دستان بوفون آرام گرفت.

 

 

دقیقه 44 پاس عرضی جاکرینی از سمت چپ دروازه نویر در حالیکه به نظر می‌رسید از همه بازیکنان دو تیم عبور می‌کند، به استفانو استروارو رسید ولی شوت سهمگین او به سمت چارچوب دروازه آلمان با دخالت بواتنگ راهی کرنر شد. این آخرین فرصت خطرناک دو تیم بود که در نهایت گلی در بر نداشت تا نیمه نخست بدون گل مساوی به پایان برسد.


با شروع نیمه دوم ایتالیایی‌ها بودند که حملات بیشتری را در دستور کار داشتند اما هیچ یک از حرکات آنها تهدیدی برای دروازه نویر نبود تا اینکه دقیقه 53 پاس دقیق گومز برای مولر چیزی نمانده بود آلمان را پیش بیندازد اما فلورنزی از راه رسید و توپ را به کرنر فرستاد.


این کرنر را تونی کروس ارسال کرد که به بواتنگ رسید و موقعیت خطرناک دیگری برای ژرمن‌ها شکل گرفت اما توپ این مدافع با اختلافی میلی‌متری از بالای دروازه به بیرون رفت.


در این دقایق بار دیگر برخوردها زیاد شد که در همین راستا پارولو؛ ده شیلیو و استورارو کارت زرد گرفتند. بالاخره دقیقه 65 قفل دروازه‌ها شکست و مسوت اوزیل موفق شد روی پاس یوناس هکتور از سمت چپ دروازه بوفون که در میانه راه بونوچی هم روی آن اثر گذاشته بود دروازه ایتالیا را باز کرده و حساب کار را 1 بر 0 کند.

 

 

دقیقه 68 چیزی نمانده بود ژرمن‌ها گل دوم را نیز بزنند اما گومز اگر چه با بوفون تک به تک شده بود ولی وقتی به توپ در شرایطی ضربه زد که تعادل کافی را نداشت.


با این حال ضربه او با وجود اینکه در چارچوب بود، بعد از برخورد با سر انگشتان بوفون به کرنر رفت. آلمان بعد از جلو افتادن در نتیجه، به حملات خود ادامه داد؛ دقیقه 72 گومز هم به دلیل آسیب‌دیدگی ناچار به ترک زمین شد و دراکسلر به جای او به میدان آمد.

 

از دقیقه 75 ایتالیا هم دست به حملاتی زد که دقیقه 78 یک ضربه پنالتی برای آنها در پی داشت که بعد از برخورد توپ با دست بواتنگ به دست آمد. بونوچی در شرایطی این ضربه را تبدیل به گل کرد که نویر به سمت توپ حرکت کرده بود اما تلاش او ثمری نداشت و نتیجه به تساوی کشیده شد.

 

 

در ادامه باز هم از شدت حملات دو تیم کاسته شد تا در پی عدم تغییر نتیجه، کار به وقت‌های اضافی کشیده شود. در نیمه نخست وقت‌های اضافه احتیاط دو تیم خیلی بیشتر از جرأت آنها برای خطر کردن به نظر می‌رسید و فرصت خطرناکی روی هیچ یک از دروازه‌ها ایجاد نشد.


در نیمه دوم اگر چه نویر و بوفون به بیکاری پانزده دقیقه اول نبودند اما فرصت جدی و خطرناکی دروازه‌شان را تهدید نکرد تا کار به ضربات پنالتی بکشد.

 

ضربات پنالتی بازی دیشب آلمان و ایتالیا در یورو 2016

در ضربات پنالتی هر دو تیم سه ضربه از 5 ضربه اول را از دست دادند اما در 4 دیدار بعدی، آلمانی ها بهتر کار کردند و بعد از اینکه ضربه دارمیان توسط نویر مهار شد، یوناس هکتور ضربه نهایی را وارد دروازه بوفون کرد و آلمان به پیروزی رسید.


ترکیب اصلی ایتالیا - آلمان

چهره سومین تیم حاضر در مرحله نیمه نهایی یورو 2016 امشب مشخص می شود.


به گزارش "ورزش سه"، ایتالیا و آلمان در دیداری کلاسیک از دقایقی دیگر در مرحله یک چهارم نهایی یورو 2016 به مصاف هم می روند. ترکیب اصلی دو تیم در این دیدار به شرح زیر است:

 

ایتالیا: بوفون، کیه لینی، بارزالی، بونوچی، پارولو، استورارو، جاکرینی، دیشیلیو، فلورنزی، ادر، پله


آلمان: نویر، هوودس، هکتور، بواتنگ، هوملس، کیمیچ، اوزیل، کروس، خدیرا، مولر، گومز


پیش بازی آلمان - ایتالیا

دو تیم آلمان و ایتالیا، امشب در دیداری بسیار حساس در مرحله یک چهارم نهایی یورو 2016 به مصاف یکدیگر خواهند رفت.


به گزارش "ورزش سه"،‌ آلمان به دنبال اولین برد خود در بازی‌های رسمی مقابل ایتالیاست و این در حالی است که ایتالیا پس از شکست اسپانیا به قهرمانی فکر می‌کند.


آلمان


شاگردان یوواخیم لوو در این رقابت‌ها تا به اینجای کار 3 پیروزی و 1 تساوی کسب کرده و نسبتا فرم خوبی داشته اند. آنها به عنوان صدرنشین به دور بعد صعود کردند و در بازی قبلی خود نیز موفق شدند با شکست دادن اسلواکی راهی دور یک چهارم نهایی شوند.

 

 

آلمان به عنوان قهرمان جهان په با رقابت‌ها گذاشته و اولا به دنبال پایان دادن به ناکامی ها در یورو است و پس از آن قصد دفاع از این قهرمانی و ثبت یک قهرمانی دیگر در فاصله 2 سال از جام جهانی را در سر دارد. درکسلر تا به اینجای کار درخشش خوبی داشته و می‌توان گفت بهترین بازیکن جام بوده است و امشب نگاه‌ها به سمت اوست.


ایتالیا


شاگردان آنتونیو کونته دو بازی اول خود را پیروز شدند و به عنوان صدرنشین به دور بعد رقابت‌ها رسیدند. در مرحله یک هشتم نهایی‌ آنها مقابل مدافع عنوان قهرمانی،‌ اسپانیا قرار گرفتند که آتزوری با ارائه یک بازی درخشان و زیبا توانست لاروخا را شکست دهد.


حال شاگردان کونته مقابل آلمان صف آرایی خواهند کرد، تیمی که تا به حال در بازی‌های رسمی آن را نبرده و به دنبال ثبت اولین پیروزی اش است.

 

 

ایتالیا بار دیگر از سیستم 3 دفاع معروف خود استفاده خواهد کرد و باید در نظر داشت که تنها 1 گل وارد دروازه آتزوری شده که در زمانی به ثمر رسید که ایتالیا تیم دومش را به زمین فرستاده بود و بوفون و مثلث دفاعی بی بی سی (بارزالی - بونوچی - کیه‌لینی) حضور نداشتند.


تیاگو موتا به دلیل محرومیت قادر به همراهی تیمش نیست. کاندروا و ده روسی نیز مصدوم هستند و هنوز وضعیت نهایی آنها مشخص نیست.


ترکیب احتمالی:


ایتالیا: بوفون، کیه لینی، بونوچی، دی شیلیو، بارزالی، فلورنزی، جیاکرینی، پارولو، استورارو، پله، ادر


آلمان: نویر، بواتنگ، هوملس، کیمیش، هکتور، کروس، خدیرا، داکسلر، اوزیل، مولر، گومز

انتهای پیام/

منبع: ورزش 3


برچسب ها: نتیجه خلاصه بازی آلمان و ایتالیا در یورو 2016 فرانسه، نتیجه خلاصه گلهای بازی آلمان ایتالیا 12 تیر 95، نتیجه خلاصه و گلهای بازی آلمان ایتالیا یورو 2016 شنبه 12 تیر 95، نتیجه بازی آلمان و ایتالیا 12 تیر 95 | یورو2016 | گلها و خلاصه، نتیجه بازی آلمان و ایتالیا 12 تیر 95 | یورو2016 | خلاصه و گلها دیشب، گلها و خلاصه نتیجه بازی آلمان و ایتالیا 12 تیر 95 یورو2016، نتیجه نهایی بازی ایتالیا و آلمان در یورو 2016، نتیجه بازی دیشب آلمان و ایتالیا در مرحله یک چهارم نهایی یورو 2016، نتیجه بازی فوتبال ایتالیا و آلمان یورو 2016 امشب 12 تیر 95 + فیلم