نیوکلیپ

پیوندها
  • ۰
  • ۰

برای دومین روز پیاپی، مدارس چند استان ایران به دلیل برف و یخ‌بندان، امروز 10 بهمن 95 تعطیل هستند؛

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ برف، یخبندان و لغزندگی معابر به تعطیلی پیاپی برخی مدارس در استان‌های مختلف در روز یکشنبه 10 بهمن 95 منجر شده است.

تعطیلی مدارس آذربایجان شرقی امروز 10 بهمن 95

با توجه به بارش برف و شدت بردوت هوا امروز یکشنبه مورخ 10 بهمن در شیفت قبل از ظهر تعطیل است:

در شهرستان مرند و بخش خاروانا : مدارس تمام مقاطع تحصیلی مناطق شهری و روستایی تعطیل اعلام می شود.

شهرستان اهر: مدارس تمام مقاطع تحصیلی مناطق روستایی و مدارس استثنایی و مقاطع پیش دبستانی، ابتدایی و متوسطه دوره اول مناطق شهری تعطیل اعلام می شود.

در شهرستان ورزقان و مدارس عشایر: مدارس تمام مقاطع تحصیلی مناطق شهری و روستایی تعطیل اعلام می شود.

تعطیلی مدارس همدان امروز 10 بهمن 95

به علت بارش برف، برودت هوا و لغزندگی سطح جاده‌ها و معابر عمومی تمامی دوره های تحصیلی در نواحی 1 و 2همدان، بهار، لالجین، اسدآباد، تویسرکان، قلقلرود، جوکار، رزن، قروه، سردرود، فامنین، قهاوند، کبودراهنگ و گل‌تپه و مراکز پیش دبستانی‌و‌ مدارس دوره‌ ابتدایی در نهاوند، خزل، ملایر و سامن در نوبت صبح امروز یکشنبه دهم بهمن ماه تعطیل اعلام می‌شودد.

تعطیلی مدارس ایلام امروز 10 بهمن 95

به دلیل برودت هوا و یخبندان و لغزندگی در سطح معابر عمومی مدارس پیش دبستانی و ابتدایی در نوبت صبح روز یکشنبه 10 بهمن ماه جاری در شهرستان های ایلام، ایوان، چرداول، ملکشاهی، منطقه چوار و بخش های میمه وکارزان تعطیل اعلام می شود.

فعالیت مدارس متوسطه اول و دوم در همین شهرها با یک ساعت تأخیر شروع می شود.

تعطیلی مدارس کرمانشاه امروز 10 بهمن 95

به دلیل بارش برف و برودت هوا امروز بکشنبه 10 بهمن ماه، تمام مدارس دوره های تحصیلی در شهرستان ها و مناطق، اسلام آباد، دالاهو، پاوه، جوانرود ، روانسر، سنقر، نوسود، حمیل، گواور، بابنگان و گهواره در گروه صبح تعطیل است.

مدارس ابتدایی شهرستان ثلاث باباجانی در گروه صبح تعطیل است.

شروع به کار تمامی دوره های تحصیلی مدارس در شهرستان ها و مناطق ، کرمانشاه، کنگاور، صحنه، هرسین، بیستون، دبنور، ماهیدشت و همچنین متوسطه اول و دوم شهرستان ثلاث بابا جانی از ساعت 9:30 صبح است.

تعطیلی مدارس لرستان امروز 10 بهمن 95

به دلیل تداوم بارش برف، برودت هوا و مسدود شده راههای ارتباطی بسیاری از مناطق شهری و روستایی تمام مدارس ابتدایی ، دوره اول و دوم متوسطه سری صبح و عصر شهرستان دلفان و منطقه بیرانشهر امروز یکشنبه 10بهمن ماه تعطیل است.

همچنین تمام مدارس روستایی شهرستان الشتر هم با تاخیراز ساعت 9صبح آغاز خواهد شد.

تعطیلی مدارس آذربایجان غربی امروز 10 بهمن 95

با توجه به بارش شدید برف و برودت هوا، یک شنبه 10بهمن در نوبت صبح تعطیلی مدارس برخی شهرستانها و مناطق استان به این شرح اعلام می شود:

شهرستان های پیرانشهر، ماکو، چایپاره، شوط ،پلدشت ، چالدرانو خوی: تمام مقاطع تحصیلی شهری و روستایی.

سردشت: مدارس ابتدایی

تعطیلی مدارس قزوین امروز 10 بهمن 95

به دلیل بارش برف، برودت هوا ، یخبندان و لغزندگی در سطح معابر عمومی، تمام مدارس سه مقطع تحصیلی مناطق آوج والموت غربی در نوبت صبح روز یکشنبه 10 بهمن ماه تعطیل اعلام می شود.

تعطیلی مدارس کردستان امروز 10 بهمن 95

به دلیل تداوم بارش برف ، برودت هوا و لغزندگی و یخبندان معابر امروز یکشنبه دهم بهمن ۹۵ مدارس شهرستانها و مناطق تابعه استان در نوبت صبح به شرح ذیل تعطیل اعلام می شود :

- تمام مدارس و مقاطع تحصیلی شهرستانهای قروه ، سقز و منطقه زیویه و سریش آباد در سطح شهر و روستا

- بیجار و حسن آباد یاسوکند ، تعطیلی پیش دبستانی و مدارس ابتدایی سطح شهر و تمام مدارس روستایی

- سنندج ، دیواندره ، دهگلان و منطقه کلاترزان تعطیلی پیش دبستانی و دبستان سطح شهر و تمام مدارس روستایی و آغاز به کار مدارس متوسطه اول و دوم سطح شهر از ساعت ۹ صبح.

- مریوان پیش دبستانی و مدارس ابتدایی سطح شهر و کل مدارس روستایی

- بانه پیش دبستانی و ابتدایی سطح شهر و روستا

تعطیلی مدارس خوزستان امروز 10 بهمن 95

به گزارش روابط عمومی استانداری خوزستان در نشست ستاد بحران استان مصوب شد با توجه به ضرورت پاکسازی مدارس از گرد و غبار کلیه مقاطع تحصیلی نوبت صبح امروز یکشنبه 10 بهمن در شهرستانهای اهواز کارون و باوی تعطیل اعلام شود.

انتهای پیام
/
منبع: خبرآنلاین