نیوکلیپ

پیوندها
  • ۰
  • ۰

برچسب ها: ماجرای کشته شدن 19 سرباز در تصادف نی ریز فارس، 19 کشته در واژگونی اتوبوس حامل سربازان (+فیلم و عکس)، واکنش فضای اجتماعی به مرگ 19 سرباز، کشته شدن 19 سرباز پادگان 05 کرمان، کشته شدن 19 نفر در نتیجه سقوط اتوبوس حامل سربازان به دره در ایران، عکس/کشته شدن ۱۹ سرباز در واژگونی ۲ اتوبوس پادگان در فارس، ماجرای کشته شدن 19 سرباز در تصادف، ماجرای کشته شدن 19 سرباز نی ریز فارس


ماجرای کشته شدن 19 سرباز در تصادف | عکس و فیلم | اسامی

دانلود فیلم

خبرگزاری ایسنا: روابط عمومی ارتش در پی وقوع حادثه جاده‌ای در استان فارس، اسامی سربازان جان باخته نیروی زمینی ارتش در این حادثه را اعلام کرد.

اسامی جان باختگان وظیفه نیروی زمینی ارتش به شرح زیر است؛
اسامی سربازان جان‌ باخته حادثه نی ریز
اسامی سربازان جان‌ باخته حادثه نی ریز

شرح ماجرای حادثه کشته شدن 19 سرباز

سقوط اتوبوس حامل سربازان یک پادگان آموزشی در جاده سیرجان - نی ریز در استان فارس، 19 نفر کشته برجای گذاشت.

سرهنگ حمیدی فرمانده پلیس راه کشور در گفتگو با عصرایران درباره این حادثه گفت: این اتوبوس از کرمان به سمت اهواز در حال حرکت بود که در نزدیکی پاسگاه نی ریز در استان فارس به دلیل عدم وجود حفاظ ایمنی سمت راست، عدم کنترل، مهارت راننده در مهار وسیله نقلیه و احتمالاً نقص فنی خودرو در دره 20 متری سقوط کرد.

وی افزود: متاسفانه 13 نفر از سرنشینان این خودرو سر صحنه فوت کردند و 22 نفر نیز زخمی شدند که مطابق اعلام اورژانس 6 نفر از مصدومین در حال انتقال به مراکز درمانی جان خود را از دست دادند و در مجموع تعداد تلفات به 19 نفر افزایش یافت.

سرهنگ حمیدی افزود: این حادثه در ساعت 1:20 بامداد چهارشنبه به وقوع پیوست و مطابق بررسی ها مسافران آن سربازان یک پادگان آموزشی بودند.

وی علت دقیق این سانحه را به بررسی دقیق تر کارشناسان پلیس موکول کرد.

سایت محلی هورگان هم در این باره نوشت: این اتوبوس در باک زاپاس خود 2 شهروند افغانستان و کالای قاچاق شامل سیگار، انبه و غیره جاسازی کرده بوده است.

هورگان افزود: 19 کشته شده این حادثه، سرباز لیسانس وظیفه بودند.
همچنین زخمی‌ها از ساعت اولیه بامداد از بیمارستان شهدای نی‌ریز در حال اعزام به شیراز هستند.

در پی اعلام اورژانس نی‌ریز، آمبولانس‌های زیادی از شهرهای همجوار جهت اعزام زخمی‌ها به شیراز  فراخوانده شده‌اند.

این اتوبوس از پادگان آموزشی 05 کرمان حرکت کرده بود.

حادثه برای اتوبوس دوم

فرمانده پلیس راه در مورد اتوبوس دیگری حامل سربازان پادگان آموزشی که در جاده فسا (استان فارس) واژگون شده بود نیز گفت: متاسفانه این اتوبوس در جاده فسا واژگون شد که مطابق اعلام اورژانس 7 نفر در این حادثه مصدوم شده اند.

با این حال هورگان خبر داد: متأسفانه اتوبوس دیگری که از همین پادگان به طرف شیراز در حال حرکت بوده در اطراف سروستان واژگون شده که در آن حادثه نیز 5 کشته و 40 مصدوم گزارش شده است. با این حال، هنوز منابع رسمی تلفات سانحه دوم را تأیید نکرده اند.


تصاویر محل وقوع حادثه کشته شدن 19 سربازی

انتهای پیام/

ماجرای کشته شدن 19 سرباز در تصادف | عکس و فیلم | اسامی

منبع: عصر ایران، ایسنا