نیوکلیپ

پیوندها
  • ۰
  • ۰

برچسب ها: قیمت بلیط هواپیما اربعین 95، قیمت بلیط هواپیما اربعین 95 | بلیط چارتر کربلا | خرید بلیط هواپیما 95-96، بلیط نجف اربعین 95، بلیط چارتر - بلیط چارتری، قیمت بلیط هواپیما به کربلا، آخرین قیمت بلیت هواپیما به کربلا، قیمت بلیت هواپیما در اربعین 95، قیمت بلیط هواپیما تهران - نجف | مشهد - نجف | ایام اربعین 95، اربعین 95


 در حالی مسئولان و مدیران بخش حمل ونقل هوایی بر کنترل نرخ بلیت پرواز عتبات عالیات تاکید می‌کنند که برخی ایرلاین‌ها بی توجه به توافق‌های انجام شده بلیت‌ پرواز مسیرهای نجف و بغداد را تا ۲.۵ میلیون تومان به فروش می‌رسانند.

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم، اسعدی‌سامانی دبیر انجمن شرکت‌های هواپیمایی چند روز پیش از تعیین قیمت بلیت پروازهای نجف و بغداد برای تاریخ 23 آبان امسال تا 5 آذرماه خبر داد و گفت: بر این اساس نرخ بلیت پرواز رفت و برگشت تهران-نجف و تهران-بغداد یک میلیون و 100 هزار تومان خواهد بود.

وی همچنین نرخ بلیت پرواز رفت و برگشت مشهد-نجف و مشهد-بغداد را یک میلیون و 350 هزار تومان اعلام کرد.

این در حالی است که هفته گذشته در بازار سیاه نرخ بلیت مسیرهای پروازی مورد نظر دبیر انجمن شرکت‌های هواپیمایی به سرعت افزایش یافت به‌طوریکه قیمت بلیت پرواز تهران-نجف-تهران به یک میلیون و 700 هزار تومان رسید. قیمت پرواز رفت و برگشت مشهده-بغداد نیز به مرز دو میلیون تومان نزدیک شده بود.

اما بررسی نرخ‌های جدید حاکی از ادامه سیر صعودی قیمت بلیت پرواز عتبات عالیات دارد. بر این اساس قیمت بلیت پرواز تهران-نجف برای تاریخ 28 آبان‌ماه امسال حدود یک میلیون تومان و قیمت بلیت برگشت این مسیر نیز برای روزهای سوم، چهارم و پنجم آذرماه امسال 900 هزار تومان است. این بدان معناست که در مدت کمتر از یک هفته در مسیر پروازی تهران-نجف-تهران دلالان 200 هزار تومان به نرخ‌ها افزوده‌اند بدون آن‌که سازمان هواپیمایی کشوری در این رابطه اقدام خاصی را انجام دهد.

همچنین نرخ بلیت پرواز مشهد-نجف برای روز 26 آبان‌ماه (چهارشنبه) یک میلیون و 200 هزار تومان است. قیمت بلیت برگشت این مسیر نیز برای روزهای اول آذرماه در حال حاضر یک میلیون و 250 هزار تومان است.


انتهای پیام/

منبع: تسنیم