نیوکلیپ

پیوندها
  • ۰
  • ۰

برچسب ها: علت فوت دوچرخه سوار پارالمپیک ریو، علت فوت دوچرخه سوار پارالمپیک 2016، جزئیات درگذشت دوچرخه سوار پارالمپیک ریو، جزئیات درگذشت دوچرخه سوار پارالمپیک 2016، علت فوت بهمن گلبارنژاد در پارالمپیک


علت فوت دوچرخه سوار پارالمپیک ریو 2016 | بهمن گلبارنژاد | عکس و فیلم مصاحبه

دانلود فیلم آخرین صحبتهای مرحوم گلبارنژاد در ریو

« تصویر محل سانحه »

دلیل فوت دوچرخه سوار پارالمپیکی


بهمن گلبارنژاد، دوچرخه سوار پارالمپیکی کشورمان که دچار سانحه شده بود هنگام عمل احیا در آمبولانس دچار سکته شد و درگذشت.


به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا، بهمن گلبارنژاد دوچرخه سوار پارالمپیکی کشورمان در  ریو و هنگام مسابقه دچار سانحه شد و درگذشت.


مسعود اشرفی، دبیرکل کمیته ملی پارالمپیک در مورد علت این حادثه ناگوار گفت: آقای گلبارنژاد حین مسابقه در یک سراشیبی تند، کنترل دوچرخه رو از دست می دهد، به فنس کنار مسیر برخورد می کند، در اثر این سانحه دستش می شکند و سرش هم آسیب می بیند.


وی افزود: آمبولانس خیلی سریع از راه رسید (حدود یک دقیقه بعد حادثه) و بهمن و مربی او را به بیمارستان انتقال می دهد. بهمن در آمبولانس خونریزی زیادی داشته؛ حین عمل احیاء دچار سکته قلبی هم می شود و متاسفانه دارفانی را وداع می گوید.


اشرفی تصریح کرد:  بهمن این مسیر رو پنج-شش بار قبل از مسابقه تمرین کرده بود ولی در روز مسابقه، رقابت شدیدی در مسیر شیب دار در جریان بوده که باعث این اتفاق تلخ شد.


درگذشت دوچرخه سوار ایرانی در ریو


به گزارش "ورزش سه"، بهمن گلبارنژاد دوچرخه‌سوار پارالمپیکی ایران که در رقابت‎های جاده امروز به دلیل سانحه از دور رقابت‎های این رشته کنار رفته بود، درگذشت؛ گلبارنژاد در میانه راه مسابقات جاده رشته دوچرخه‎سواری بازی‎های پارالیمپیک 2016 ریو در یک شیب تند دچار حادثه شده بود.


او ساعاتی را در بیمارستان و تحت نظر پزشکان سپری کرد اما متاسفانه دقایقی پیش در سن ٤٢ سالگی درگذشت.


دلیل فوت گلبارنژاد دوچرخه‌سوار پارالمپیکی کشورمان شکستگی از ناحیه گردن عنوان شده است؛ نکته اینکه همسر این ورزشکار هم دو سال پیش بر اثر ابتلا به سرطان در گذشته بود.


درحال حاضر این خبر شوک عجیبی به کاروان ایران آورده و کمیته ملی المپیک هم بیانه‌ای صادر کرده است.


بهمن آسمانی شد (عکس)


مسولان کمیته پارالمپیک ایران با اعلام رسمی درگذشت بهمن گلبارنژاد در قسمت نتیجه بازی نوشتند: آسمانی شد.


به گزارش ورزش سه، خبر درگذشت دوچرخه سوار پارالمپیکی ایران به طور رسمی اعلام شد تا بهمن ٤٢ ساله تلخ ترین اتفاق تاریخ پارالمپیک را رقم بزند. او که امروز در رقابت های دوچرخه سواری جاده به میدان رفته بود با حادثه ای تلخ رو به رو شد که در نهایت درگذشت بهمن را به همراه داشت.


مسولان کمیته پارالمپیک ایران بعد از تایید درگذشت این ورزشکار در نتیجه رقابت او نوشتند: "آسمانی شد"جزئیات درگذشت دوچرخه سوار پارالمپیک ریو


به گزارش "ورزش سه" و به نقل از فارس، مسعود اشرفی دبیرکل کمیته ملی پارالمپیک کشورمان در گفت‌و‌گویی درباره حادثه تلخ و ناگوار منجر به فوت بهمن گلبارنژاد دوچرخه سوار پارالمپیکی کشورمان اظهار داشت: متاسفانه امروز بهمن گلبارنژاد تنها دوچرخه سوار کشورمان در دومین روز مسابقه دوچرخه سواری استقامت دچار حادثه و سانحه شد.


وی افزود: در حین مسابقه و پس از طی کردن مسافتی، گلبارنژاد به سرازیری تندی می‌رسد که در حین رکاب زدن تعادل خود را از دست می‌دهد و به لبه جدول کنار جاده برخورد می‌کند و سرشان به جدول برخورد می‌کند و از ناحیه آرنج هم آسیب می‌بیند.


اشرفی ادامه داد: بلافاصله پس از این اتفاق آمبولانس و نیروهای امداد بالای سر ایشان حاضر می‌شود تا او را به بیمارستان منتقل کنند. در حین انتقال به بیمارستان گلبارنژاد دچار ایست قلبی می‌شود که این موضوع باعث می‌شود تا نیروهای امداد برای انجام عمل احیا او را به نزدیک‌ترین درمانگاه منتقل کنند. 45 دقیقه عمل احیا بر روی او انجام می‌گیرد اما در نهایت ایشان عمرشان به دنیا نبود  و متاسفانه فوت می‌کنند.


دبیرکل کمیته پارالمپیک کشورمان عنوان کرد: گلبارنژاد از ورزشکاران جانباز کشورمان بود و جای تاسف است که در روزهای طلایی کاروان منا چنین حادثه تلخی رخ می‌دهد. طی صحبت‌هایی که با مربی ایشان داشتیم، گلبارنژاد پیش از مسابقه بارها در این مسیر تمرین کرده بود اما در ابتدای یک پیچ این اتفاق رخ می‌دهد و در نهایت محروم می‌شوند.


اشرفی در پایان در گذشت این جانباز ورزشکار کشورمان را به خانواده و مردم کشورمان تسلیت گفت.


انتهای پیام/

علت فوت دوچرخه سوار پارالمپیک ریو 2016 | بهمن گلبارنژاد | عکس و فیلم مصاحبه

منبع: ورزش 3، برنا