نیوکلیپ

پیوندها
  • ۰
  • ۰

برچسب ها: علت فوت حبیب محبیان (خواننده) | زمان و مکان تشییع، حبیب محبیان، خواننده سرشناس درگذشت، فوت حبیب محبیان خواننده + علت فوت، حبیب محبیان خواننده قدیمی درگذشت | علت فوت | زمان و مکان تشییع، حبیب محبیان درگذشت | دلیل فوت | زمان و مکان تشییع، حبیب محبیان خواننده و آهنگساز ایرانی درگذشت، حبیب محبیان | علت مرگ “حبیب محبیان” خواننده قدیمی، زمان تشییع حبیب خواننده + مکان تشییع حبیب محبیان


علت فوت حبیب محبیان (خواننده) | زمان و مکان تشییع

دانلود فیلم مراسم تشییع پیکر حبیب محبیان 22 خرداد 95

عکس های مراسم تشییع پیکر حبیب محبیان (خواننده)


به گزارش ایلنا، پیکر مرحوم حبیب محبیان به خاک سپرده شد و با وجود آن که مراسم به پایان رسیده ولی مردم همچنان بالای مزار وی در امام‌زاده محمد تجمع کرده‌اند.

مراسم سوم وی روز سه شنبه 25 خرداد از ساعت 15 الی 17 در امام‌زاده محمد برگزار خواهد شد.


برادر حبیب میان مردم حضور یافت و در سخنان کوتاهی از حضور مردمی در مراسم تدفین این خواننده تقدیر و تشکر کرد و به همه مردم این ضایعه را تسلیت گفت. همچنین پسر بزرگ وی نیز در مراسم حضور یافته است.


تخمین زده می شود، بیش از 5 هزار نفر در مراسم تشییع حبیب شرکت کردند.
زمان و مکان مراسم تشییع و خاکسپاری حبیب مشخص شد


پیکر مرحوم حبیب محبیان روز شنبه 22 خرداد 95، ساعت 15 به سمت امامزاده محمد(ع) تشییع می شود.


زمان و مکان مراسم تشییع و خاکسپاری حبیب محبیان خواننده فقید موسیقی پاپ که صبح روز جمعه ۲۱ خرداد ماه دار فانی را وداع گفت، مشخص شد.

داریوش قانع رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان رامسر به مهر گفت: طبق برنامه ریزی های انجام گرفته پیکر مرحوم حبیب محبیان روز شنبه ۲۲ خرداد ماه ساعت ۱۵ از منزل این هنرمند در روستای نیاسته از توابع کتالم واقع در شهرستان رامسر به سمت امامزاده محمد(ع) تشییع و در همین محل به خاک سپرده خواهد شد.

پیش از این حجت جمشید پور مدیر برنامه های مرحوم حبیب محبیان اعلام کرده بود که خانواده وی در تلاشند که مراسم تشییع پیکر این هنرمند از تالار وحدت تهران به سمت قطعه هنرمندان بهشت زهرا انجام پذیرد.

همچنین خانه موسیقی نیز در نامه ای به وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی خواستار برگزاری مراسم تشییع از تالار وحدت شده بود.نحوه فوت حبیب از زبان همسرش

ایسنا: همسر حبیب محبیان گفت: حبیب در خواب سکته کرده و در منزل فوت کرده است.

ناهید همسر حبیب محبیان خواننده معروف ایرانی که صبح امروز در رامسر در گذشته با اشاره به اینکه از سال 88 وارد رامسر شدیم و در همان سال همسرم در اتاق احیای بیمارستان رامسر بستری شد، تصریح کرد: قرار بود همسرم در بخش سی سی یو بستری شود اما با رضایت شخصی مرخص شد.

وی با اشاره به اینکه ما در منطقه کتالم نیاسته زندگی می کردیم و سال 89 قرار بود همسرم کنسرتی داشته باشد، افزود: وی همان شب مشکل قلبی پیدا کرده و بستری می شود.

ناهید با بیان اینکه حبیب در خواب سکته کرده است، افزود: بعد از تماس من با اورژانس و سر و صدای همسایه ها اورژانس تشخیص داد که وی فاقد علائم حیاتی است و سیانوز کامل شده و مردمک های چشمش گشاد شده بود.

وی اظهار کرد: ایشان 63 سال سن و سابقه مشکل قلبی داشت از این رو اقدامات احیاء موثر نبود؛ ایشان قبل انتقال به بیمارستان در منزل فوت کرده بودند و جهت تایید فوت به بیمارستان انتقال پیدا کردند.

وی با اشاره به اینکه تقاضا کردیم حبیب از مقابل تالار وحدت تشییع شود و منتظر پاسخ هستیم گفت: برای خاکسپاری  قطعه هنرمندان موردنظر ماست که در این زمینه در حال رایزنی هستیم.


درگذشت حبیب بر اثر ایست قلبی

خبرگزاری مهر: حبیب محبیان به دلیل ایست قلبی در روستای نیاسته کتالم رامسر درگذشت.


زکریا اشک پور سخنگوی مرکز اورژانس مازندران افزود: صبح امروز جمعه در ساعت ۹ و ۱۷ طی تماس با مرکز پیام اورژانس غرب استان مازندران برای انجام مأموریت در روستای نیاسته در کتالم رامسر درخواست آمبولانس شد.

وی اظهار داشت: پس از اعلام مأموریت بلافاصله، همکاران به محل اعزام شدند و پس از بررسی وضعیت متوجه شدند که متأسفانه وی فاقد هرگونه علائم حیاتی و سیانوز کامل و مردمک‌ها گشاد شده بود.

به گفته اشکپور، وی سابقه مشکل قلبی داشت و اقدامات احیا مؤثر نبود.

حبیب محبیان ازخواننده های ایرانی بود و در سن ۶۳ سالگی درگذشت.


درگذشت حبیب بر اثر سکته قلبی


خبرگزاری ایسنا: حسن عسکری مقدم  مدیر بیمارستان امام سجاد رامسر گفت: پس از تماس با اورژانس 115 و اعزام به منزل حبیب محبیان وی علائم حیاتی نداشته است و بر اثر سکته قلبی فوت کرده بود.

وی اظهار کرد: این فرد عمل قلب باز انجام داده بود و اورژانس پس از یک ساعت CPR موفق به احیا نشدند و برای تائید نهایی مرگ ایشان به بیمارستان انتقال داده شد.

اینه مسئول اعلام کرد: جسد این خواننده معروف ایرانی به سردخانه زینبیه رامسر انتقال داده شده است.


انتهای پیام/

علت فوت حبیب محبیان (خواننده) | زمان و مکان تشییع

منبع: مهر، ایسنا، موسیقی ما


برچسب ها: حبیب محبیان خواننده معروف درگذشت +علت، حبیب محبیان خواننده معروف قدیمی درگذشت، ایا خبر فوت حبیب محبیان خواننده صحت دارد، حبیب محبیان خواننده قدیمی درگذشت | علت فوت | زمان و مکان تشییع، ، علت درگذشت حبیب محبیان خواننده سرشناس + عکس، علت درگذشت حبیب محبیان خواننده، علت فوت حبیب محبیان (خواننده)، حبیب محبیان خواننده قدیمی درگذشت زمان و مکان تشییع علت فوت، زمان و مکان تشییع پیکر حبیب محبیان، اعلام زمان و مکان مراسم تشییع خواننده فقید/ حبیب به تهران نمی‌رسد، زمان و مکان مراسم تشییع و خاکسپاری حبیب محبیان مشخص شد، زمان و مکان مراسم تشییع حبیب مشخص شد