نیوکلیپ

پیوندها
  • ۰
  • ۰

ساعت بازی امروز ایران و سوریه 25 آبان 95 | نتیجه و فیلم خلاصه

-------------------------------------------------------------

نتیجه نهایی : ایران 0 - سوریه 0
 زمین علیه مردان شایسته کی‌روش
-------------------------------------------------------------
دانلود خلاصه بازی ایران 0-0 سوریه 25 آبان 95

-------------------------------------------------------------

جدول رده بندی مقدماتی جام جهانی 2018 - گروه A

-------------------------------------------------------------
دانلود فیلم حواشی بازی ایران و سوریه 25 آبان 95

دانلود فیلم باران شدید در محل برگزاری تمرین تیم ملی در مالزی

دانلود فیلم امکانات ضعیف میزبان تیم ملی در بازی با سوریه

دانلود فیلم کنفرانس خبری مربیان قبل از بازی ایران و سوریه

دانلود فیلم تاخیر شروع بازی ایران و سوریه به دلیل بارندگی

دانلود فیلم شرایط و اوضاع جوی قبل از بازی ایران و سوریه

دانلود فیلم نظر کارشناسان درباره بازی ایران و سوریه

دانلود فیلم درگیری شدید بازیکنان در پایان نیمه اول

دانلود فیلم پیش نمایش بازی ایران و سوریه

-------------------------------------------------------------


سوریه 0 - ایران 0؛ دلمان خنک نشد

تیم ملی سوریه با ارائه یک بازی بسته، درگیرانه و همراه با وقت کشی توانست یک امتیاز از نبرد با ایران کسب کند.


به گزارش "ورزش سه"، در شرایطی که بازی با برتری مطلق ایران پیش می رفت، در نهایت شاگردان کی روش در زمین نامساعد و شرایط غیر استاندارد استادیوم تانکو عبدالرحمان نتوانستند توپ را از دروازه بان نه چندان جوانمرد سوریه عبور دهند و در نهایت به تساوی بدون گل رضایت دادند.


سه شنبه 25 آبان 1395

استادیوم: تانکو عبدالرحمان  تماشاگر: حدود 6 هزار نفر

داور: علی الصباح 

 


سوریه:

 

ابراهیم عالمه، احمد الصالح(ظاهر المیدانی 21)، عمرو میدانی، علاء الشبلی، مؤید عجان، خالد المبیض، تامر الحاج محمد، ، عمرو جنیات، عمر خریبین(هادی ال مصری 90) وسنحاریب ملکی(المواس 75).
سرمربی: ایمن حکیم


ایران:

 

سوشا مکانی، سیدجلال حسینی، رامین رضاییان، کریم انصاریفرد، مرتضی پورعلی گنجی، میلاد محمدی، امید ابراهیمی، سعید عزت اللهی(پورقاز 79)، اشکان دژآگه(وحید امیری 65)، مهدی طارمی(رضا قوچان نژاد 60) و علیرضا جهانبخش
سرمربی: کارلوس کی روش

 

اخطار

 

علا الشبلی(45) از سوریه

 

 

شرح بازی:


تیم ملی در نیمه دوم توانست شرایط بهتری برای رسیدن به دروازه سوریه به خود اختصاص دهد و بارها تا مرز باز کردن دروازه سوریه نیز پیش رفت.

وقفه 45 دقیقه ای ابتدای بازی و در نهایت برگزاری آن در زمینی که در 10 دقیقه ابتدای شرایط انجام بازی را با دردسر مواجه کرده بود باعث شد تا شاگردان کارلوس کی روش در رسیدن به نتیجه لازم دور بمانند و با کسب تک امتیاز البته به صدرنشینی خود ادامه دهند.

کی روش بیشترین ضربه را در این بازی بعد از شرایط جوی و چمن استادیوم از وقت کشی حریف خورد و سوری ها بارها بعد از اینکه ایران در تملک توپ و زمین موفق عمل می کردند با قطع بازی و مصدومیت های صوری باعث شدند تا آنها نتوانند روی جریان بازی تمرکز لازم را داشته باشند.

 

بازیکن برتر:


دروازه بان سوریه در تک موقعیت های بازی توانست نقش ناجی تیمش را ایفا کند و در نهایت موفق به بسته نگه داشتن دروازه اش شود. ابراهیم عالمه که البته بارها با مصدومیت های صوری خود اقدام به قطع بازی می کرد و از این تاکتیک نیز برای رسیدن به نتیجه مدنظر تیمش سود می برد و از این طریق به خواسته اش نیز رسید.

  

دقایق حساس

 

دقیقه 1: شرایط بد زمین با توجه به بارندگی کاملا روی دوندگی بازیکنان تاثیرگذار نشان می دهد و بازیکنان در همین ثانیه های ابتدایی با لیز خوردن و عدم کنترل مناسب توپ این مساله را به نمایش گذاشتند.

 

دقیقه 3: اشکان دژآگه در سمت چپ محوطه جریمه توپ را برای مهدی طارمی مهیا کرد که ضربه این بازیکن با توجه به خیس بودن زمین با شرایط سختی توسط دروازه بان سوریه دفع شد.

 

دقیقه 13: روی یک ضربه ایستگاهی مهاجم سوری از خروج نامطمئن سوشا مکانی نتوانست استفاده کند و توپش را با ضربه سر به بیرون فرستاد.

 

دقیقه 30: اشتباه بازیکنان ایران یک کرنر را نصیب سوریه کرد که مهاجمان این تیم نتوانستند از آن سود ببرند.

 

دقیقه 34: حرکت کریم انصاریفرد به سمت دروازه سوریه با دخالت مدافع سوری همراه شد که در ادامه او با سماجت توپ را از آن خود کرد اما ضربه نهایی را نتوانست به خوبی سمت دروازه حریف بزند و توپ در اختیار دروازه بان قرار گرفت.

 

دقیقه 37: روی شلوغی درون محوطه جریمه بازیکنان ایران می توانستند دروازه سوریه را با تهدید همراه کنند که ضربه نهایی به خوبی نواخته نشد.

 

دقیقه 52: در یک ضدحمله عمر الخریبین صاحب فرصت شد که ضربه اش از پشت محوطه جریمه با اختلاف به بیرون رفت.

 

دقیقه 54: ارسال بلند از سوی رامین رضاییان پشت محوطه جریمه نصیب مهدی طارمی شد که این بازیکن بعد از کنترل توپ، ضربه را به سمت دروازه نواخت که با اختلاف به بیرون رفت.

 

دقیقه 76: ضربه ایستگاهی خطرناک برای سوریه از پشت محوطه جریمه ایران با برخورد توپ به زمین در نزدیکی سوشا مکانی با اختلاف کم به بیرون رفت تا خطر از روی دروازه ایران دور شود.

 

دقیقه 77: ارسال خطرناک از سوی علیرضا جهانبخش با دفع توپ از زیر تیرک به یک کرنر برای تیم ملی ایران تبدیل شد.

 

دقیقه 80: پرتاب اوت بلند توسط وحید امیری با برش مناسب از سوی انصاریفرد همراه شد که توپ در آستانه استفاده حمله وران ایران توسط آلما، دروازه بان سوری دفع شد.

 

دقیقه 86: بهترین فرصت گلزنی برای تیم ملی ایران روی ارسال میلاد محمدی روی تیر دوم و ضربه سر جهانبخش با اختلاف کم به بیرون رفت.

پیش بازی ایران و سوریه

تیم ملی سوریه:


تیم ملی سوریه در گروه اول این رقابت ها نوسان بسیار زیادی داشته اما نسبتا نتایج خوبی را این تیم کسب کرده است. اگر به شرایط تیم سوریه بپردازیم می بینیم که این کشور به شدت درگیری مشکلات و جنگ داخلی است و تیم فوتبال این کشور با وجود این مشکلات تا به اینجا این نتایج را کسب کرده است.


تیم ملی سوریه دو نتیجه بسیار خوب در این گروه داشته که همین دو نتیجه نشان می دهد که سوریه حریف قابل احترامی است. سوری ها یک نتیجه تساوی 0-0 و یک پیروزی خارج از خانه با ارزش مقابل چین در خانه دارد و دو شکست خفیف را در خانه ازبکستان و قطر تجربه کرده است.


سوری ها امیدوار هستند با انجام یک بازی پر فشار و احتمالا دفاعی و دل بستن به ضد حملات بتوانند با امتیاز دیدار مقابل ایران را ترک کنند.

تیم ملی ایران:


اما تیم ملی ایران که بهترین عملکرد را در این گروه داشته و روز های خوبی را با کارلوس کی روش پشت سر می گذارد. تیم کی روش مدت ها است که اردوی خود را برای این بازی برپا کرده و بعد از اردوی تهران و مالزی به مرز آمادگی برای این بازی رسیده است.


البته دو مشکل جدی یوزپلنگ ها را برای این بازی تهدید کرده که یکی از آنها غیبت سردار آزمون و احسان حاج صفی به دلیل محرومیت از سوی فیفا و البته آب و هوای روز های اخیر مالزی است که تمرینات تیم ملی را مختل کرده، اما با همه این تفاسیر بازیکنان ایران آماده هستند تا با یک پیروزی شیرین در مالزی بتوانند یک گام دیگر به جام جهانی نزدیک شوند.


ترکیب احتمالی بازی ایران و سوریه


سوریه: ابراهیم آلما - احمد الصالیح -موعید عجان - اومرو المیدانی  - محمود المواس - طامر حاج محمد - اوساما عمری - علا الشبلی -ظاهر میدانی - خالد الموباید -عمر خربین

 ایران: سوشا مکانی- سید جلال حسینی - مرتضی پورعلی گنجی - میلاد محمدی - رامین رضائیان - سعید عزت اللهی -امید ابراهیمی - اشکان دژاگه - علیرضا جهانبخش - مهدی طارمی - رضا قوچان نژاد


انتهای پیام/
منبع: طرفداری، ورزش 3