نیوکلیپ

  • ۰
  • ۰

برچسب ها: زمان پخش سریال علی البدل کی است؟، داستان سریال علی البدل شبکه یک برای پخش در ماه رمضان ۹۵+عکس، سریال علی البدل + داستان,بازیگران و زمان پخش (رمضان 95)، داستان و عکس بازیگران سریال علی البدل شبکه یک رمضان 95، اخبار سریال علی البدل، جزییاتی از سریال جدید سیروس مقدم “علی البدل”، زمان پخش "علی‌البدل" مشخص نیست، عکس های بازیگران سریال علی‌ البدل + داستان سریال علی‌ البدل


زمان پخش سریال علی البدل کی است؟ | آخرین اخبار

تصاویر و داستان و بازیگران سریال علی البدل را اینجا ببینید

نسیم آنلاین: تهیه‌کننده «علی‌البدل» گفت: بعد از حذف این سریال از کنداکتور پخش ماه مبارک رمضان صحبتی برای زمان پخش این سریال با مسوولان رسانه ملی نداشتیم.

الهام غفوری در گفتگو با ما، درباره حذف سریال «علی البدل» از کنداکتور ماه مبارک رمضان رسانه ملی گفت: بعد از حذف این سریال از کنداکتور پخش ماه مبارک رمضان هنوز صحبتی برای زمان پخش این سریال با مسوولان رسانه ملی نداشتیم و ما همچنان در حال تصویربرداری سریال هستیم.

زمان پخش «علی البدل» مشخص نیست

وی درباره تغییرات احتمالی در سریال ادامه داد: در حال حاضر تصمیمی برای تغییر در فیلمنامه و یا افزایش قسمت های سریال نداریم و طبق قرارداد ما سریال را برای 15 قسمت فیلمبرداری خواهیم کرد.

تهیه کننده «علی البدل» خاطر نشان کرد: فیلمبرداری سریال تا ۳ و یا نهایتا ۴ ماه آینده به پایان می رسد و تا الان هیچ برنامه ای برای حضور بازیگر جدید به سریال نداریم.

گفتنی است، پیش از این قرار بود «علی البدل» در ماه مبارک رمضان از شبکه اول سیما به روی آنتن برود که مسئولان رسانه ملی سریال «پادری» محمدحسین لطیفی را جایگزین آن کردند.


انتهای پیام/

زمان پخش سریال علی البدل کی است؟ | آخرین اخبار

منبع: نسیم آنلاین


برچسب ها: زمان پخش سریال علی البدل در ماه رمضان 95 + عکس بازیگران، زمان پخش و تکرار سریال علی البدل، سریال علی البدل + داستان,بازیگران و زمان پخش (رمضان 95)، زمان پخش سریال علی البدل کی است؟