نیوکلیپ

پیوندها
  • ۰
  • ۰

برچسب ها: زمان مسابقه وزنه برداری کیانوش رستمی در المپیک 2016، زمان مسابقه کیانوش رستمی در المپیک 2016 | وزنه برداری | تاریخ و ساعت، زمان مسابقه وزنه برداری کیانوش رستمی در المپیک 2016 | فیلم بازی و ساعت، برنامه بازیهای المپیک 2016 ریو | 23 مرداد 95 | فیلم و نتایج مسابقات، نتایج و برنامه مسابقات ورزشکاران ایران در المپیک 2016 جمعه 22 مرداد 95، ساعت وزنه برداری کیانوش رستمی المپیک 2016


زمان مسابقه وزنه برداری کیانوش رستمی در المپیک 2016 | ساعت

----------------------------------------------------------------------

دانلود فیلم کامل حرکات یک ضرب کیانوش رستمی در المپیک 2016 ریو

----------------------------------------------------------------------

دانلود فیلم کامل حرکات دو ضرب کیانوش رستمی در المپیک 2016 ریو

(رکورد شکنی جهان و المپیک)

----------------------------------------------------------------------

دانلود فیلم اهدای مدال طلای المپیک 2016 به کیانوش رستمی

----------------------------------------------------------------------


با شکست رکورد المپیک

کیانوش رستمی اولین طلای المپیک 2016 را صید کرد

کیانوش رستمی با مهار وزنه 217 کیلوگرمی رکورد المپیک در دو ضرب را از پیروس دیماس یونانی را گرفت و رکورد مجموع آندری ریباکو بلاروس را هم 2 کیلوگرم بهبود بخشید.


به گزارش "ورزش سه"، کیانوش رستمی وزنه بردار دسته 85 کیلوگرم که امید اول مدال طلای کاروان ایران در المپیک ریو محسوب می شود، از ساعت 2:30 بامداد به روی تخته رفت تا رکوردهای فوق العاده اش را هم در این رویداد بزرگ تکرار کند که اگر این اتفاق رخ دهد او صاحب مدال طلای المپیک می شود چرا که او رکورد دار این دسته است.


کیانوش در حضور تماشاگران ایرانی به روی تخته رفت و در اولین تلاش وزنه 174 کیلوگرمی را به راحتی بالای سر برد تا تشویق سالن به اوج خود برسد. بعد از اینکه تلاش تمام وزنه برداران تمام شد کیانوش برای دومین بار به روی تخته رفت و وزنه 179 کیلوگرمی را مهار کرد تا در صدر قرار بگیرد.


او با مهار این وزنه هم نفر اول حرکت یک ضرب دسته 85 کیلوگرم محسوب می شد اما برای شکست رکورد خواست تلاشی کند که موفق نشد وزنه 182 کیلوگرمی را بالای سر ببرد. البته به نظر می رسید او توانایی مهار آن را داشت اما ترجیح داد فشار بیش از حد به خودش وارد نکند تا برای دو ضرب آماده باشد.

 

 

** حواشی:


* کیانوش رستمی تمام تمرینات آماده سازی خود برای المپیک را به صورت انفرادی برگزار می کرد و در اردوهای تیم ملی حضور نداشت. او برای حاضر شدن روی تخته هم ترجیح داد سجاد انوشیروانی سرمربی تیم ملی کنار او نباشد تا علی مرادی رییس فدراسیون وزنه برداری به عنوان سرمربی رسمی پایین استیج این وظیفه را بر عهده بگیرد.


* خونسردی و ژست منحصر به فرد کیانوش رستمی در حین و بعد از مهار وزنه ها سالن را به وجد می آورد و حرکات خاص او قطعا مثل سر تکان دادن های رضازاده ماندگار خواهد شد.


* کیومرث هاشمی رییس کمیته ملی المپیک، کادر فنی تیم ملی تکواندو، شاهین نصیری نیا مربی تیم ملی آمریکا و تعداد زیادی از ایرانی های حاضر در سالن، کیانوش را به شدت تشویق می کردند.

 

انتهای پیام/
منبع: ورزش 3

برچسب ها: ساعت و زمان برگزاری مسابقه وزنه برداری کیانوش رستمی المپیک 2016 ریو، مسابقات وزنه‌برداری المپیک، نتیجه مسابقه وزنه برداری کیانوش رستمی در المپیک 22 مرداد، نتیجه وزنه برداری کیانوش رستمی در المپیک 2016، نتیجه وزنه‌برداری کیانوش رستمی المپیک 2016، زمان مسابقه وزنه برداری کیانوش رستمی