نیوکلیپ

  • ۰
  • ۰

برچسب ها: توپ طلا 2016، مراسم توپ طلا 2016، رونالدو برنده توپ طلای 2016 را معرفی کرد، توپ طلا 2016 | نامزد های توپ طلا 2016، برچسب ها - توپ طلا، شانس اول برنده توپ طلای 2016، اظهارنظر رونالدو توپ طلا 2016


رونالدو یا مسی؟ | کدامیک برنده توپ طلا 2016 میشود؟

ستاره اسپانیایی والنسیا به ستایش از کریستیانو رونالدو پرداخت و او را شایسته کسب توپ طلا در سال 2016 دانست.

خبرگزاری ایسنا: به نقل از آس، کریستیانو رونالدو در فصل جاری لالیگا عملکرد ناامید کننده‌ای داشته است. این تیم نتوانسته انتظارات را برآورده کند اما شانس بالایی برای کسب توپ طلای 2016 دارد.

رونالدو در فصلی که گذشت نمایش درخشانی داشت. او قهرمانی با رئال در لیگ قهرمانان اروپا را به دست آورد و با تیم ملی فوتبال پرتغال برای نخستین بار در تاریخ، قهرمانی در یورو 2016 را تجربه کرد. همین باعث شده است تا شانس ستاره پرتغالی رئال برای کسب چهارمین توپ طلایش بسیار بالا باشد.

نانی که در تیم ملی فوتبال پرتغال با رونالدو همبازی است، به ستایش از این بازیکن پرداخت و گفت: آمار و ارقام نشان می دهد رونالدو تا چه اندازه خوب ظاهر شده است. او بیشترین شانس و شایستگی را برای کسب توپ طلا 2016 دارد. رونالدو فصل بسیار خوبی را سپری کرد و باید به توپ طلا برسد.

نانی ادامه  داد: رونالدو دو جام بزرگ و معتبر را به دست آورد و در لالیگا هم خوب ظاهر شد. بنابرین از هر نظر شایسته کسب توپ طلاست.


انتهای پیام/

رونالدو یا مسی؟ | کدامیک برنده توپ طلا 2016 میشود؟

منبع: ایسنا