نیوکلیپ

پیوندها
  • ۰
  • ۰

برچسب ها: دور جدید مسابقه کتابخوانی خندوانه فصل سوم خندوانه، مسابقه کتابخوانی بخون و ببر فصل سوم خندوانه، جزئیات مسابقه کتابخوانی خندوانه سری جدید 95، خندوانه فصل سوم 3 سری سوم خندوانه، مسابقه بزرگ کتابخوانی خندوانه، مسابقه کتابخوانی|خندوانه|نرم افزار طاقچه|بخون و ببر، مسابقه کتابخوانی بخون و ببر


دور جدید مسابقه کتابخوانی «خندوانه» | فصل سوم خندوانه | سال 95

--------------------------------------------------

دانلود اپلیکیشن طاقچه مسابقه کتابخوانی خندوانه

--------------------------------------------------

خبرگزاری مهر: دور تازه مسابقه کتابخوانی خندوانه با معرفی ده عنوان کتاب کار خود را آغاز کرد.

دور جدید مسابقه کتابخوانی «خندوانه» کلید خورددوره جدید مسابقه کتابخوانی برنامه تلویزیونی خندوانه از شب گذشته یکشنبه ۸ شهریور آغاز و تا ۳۱ شهریور ماه ادامه خواهد داشت.


در این برنامه ۱۰ کتاب از طریق فروشگاه مجازی کتاب «طاقچه» معرفی و در اختیار مخاطبان قرار می‌گیرد و وسالات مسابقه نیز از متن این ۱۰ کتاب انتخاب می‌شود و مخاطب می‌توند به هر تعداد از سوالات درباره کتابی که انتخاب کرده است پاسخ دهد.

در این دور از این مسابقه کتابخوانی به تناسب میزان پاسخ‌های صحیح به سوالات ارائه شده در طبقه بندی‌های حداقل هفت، ۱۰، ۲۰، ۳۰، ۴۰ و ۵۰ پاسخ صحیح و بیشتر، شرکت کنندگان از جوایزی برخوردار خواهند شد.

تعداد برندگان در هر بخش بر اساس پاسخ صحیح شامل ۱۱۰۰، ۱۱۰، ۴۰، ۱۴، ۵ و یک نفر خواهد بود که برنده نهایی جایزه ۱۱۰ میلیون تومانی را دریافت خواهد کرد. همچنین برندگانی در هر یک از بخش‌های این مسابقه نیز به ترتیب جوایز۴۰۰ هزار تومانی، یک، سه، پنج و سه میلیون تومانی دریافت خواهند کرد.

سوالات مسابقه کتابخوانی برنامه خندوانه از روز ۲۴ شهریور ماه سال جاری از طریق اپلیکیشن طاقچه ارائه خواهد شد و برای شرکت در این مسابقه هر شرکت کننده لازم به ثبت شماره تلفن همراه خود در این سامانه است.

کتاب‌های این دوره از مسابقه کتابخوانی خندوانه به این شرح معرفی شده‌اند: تن تن و سندباد از نشر قدیانی، باشگاه مغز از نشر مهرآسا، آب‌نبات هل‌دار از نشر سوره مهر، من دیگر ما از نشر آیین فطرت، گردان‌قاطرچی‌ها از نشر کتابستان معرفت، ابن‌مشغله از نشر روزبهان، دیدم که جانم می‌رود از نشر شهید کاظمی، فتح خون از نشر واحه، می‌شکنم در شکن زلف یار از نشر معارفو مطلع مهر از نشر حدیث راه عشق

امکان خرید هر یک از این کتابها به صورت مجازی نیز در اپلیکیشن طاقچه فراهم شده است.


انتهای پیام/

دور جدید مسابقه کتابخوانی «خندوانه» | فصل سوم خندوانه | سال 95

منبع: مهر