نیوکلیپ

پیوندها
  • ۰
  • ۰

برچسب ها: دانلود فیلم کامل مسابقه سیامند رحمان در پارالمپیک 2016، فیلم مسابقه وزنه برداری سیامند رحمان 2016، نتیجه مسابقه وزنه برداری سیامند رحمان در پارالمپیک 2016 ریو، فیلم مسابقه سیامند رحمان پارالمپیک 2016 ریو، فیلم مسابقات سیامند رحمان، دانلود فیلم کامل مسابقه سیامند رحمان پارالمپیک ریو، نتیجه مسابقه سیامند رحمان در المپیک ریو، سیامند رحمان، پارالمپیک 2016، پارالمپیک ریو، وزنه برداری، فیلم، مسابقه


دانلود فیلم کامل مسابقه سیامند رحمان در پارالمپیک 2016 | وزنه برداری

سیامند رحمان با شکستن رکورد ؛ قهرمان پارالمپیک 2016 ریو شد
------------------------------------------------------------------
دانلود فیلم کامل مسابقه سیامند رحمان در پارالمپیک 2016 ریو
------------------------------------------------------------------
دانلود فیلم مراسم اهدای مدال طلا سیامند رحمان در وزنه برداری
------------------------------------------------------------------
دانلود فیلم شادی مردم اشنویه بعد از رکوردشکنی سیامند رحمان

------------------------------------------------------------------
دانلود فیلم پیام سیامند رحمان برای مردم ایران پس از پیروزی

------------------------------------------------------------------
دانلود فیلم صحبتهای سیامند پس از رکوردشکنی و کسب مدال طلا

------------------------------------------------------------------
دانلود فیلم صحبتهای سیامند رحمان در رابطه با وزنه انتخابی اش
------------------------------------------------------------------

شاهکار قوی‌ترین مرد ایران با شکستن همه رکوردها؛

طلای پارالمپیک مثل آب خوردن برای رحمان

سیامند رحمان وزنه بردار دسته 107+ کیلوگرم ایران در بازی های پارالمپیک ریو 2016 که با مهار وزنه 305 کیلوگرمی ضمن جابجا کردن رکورد جهان و پارالمپیک مدال طلای بازی ها را به دست آورده بود، در انتخاب چهارم (رکوردی) که مخصوصا ارتقای رکورد می باشد بازهم رکورد زد!


وی که با مهار وزنه 300 کیلویی در حرکت دومش، رکوردشکنی کرده و طلای خود را قطعی کرده بود، در حرکت سوم نیز همان گونه که اشاره شد وزنه 305 کیلویی را مهار کرد و در حرکت چهارم (رکوردی) موفق به مهار وزنه 310 کیلوگرمی شد تا با ثبت این رکورد خود را جاوادانه تر از همیشه کند.


وزنه ‌بردار دسته‌ی 107+ کیلوگرم کشورمان موفق شد وعده خود را عملی کند و به مقام طلای پارالمپیک ریو برسد.


به گزارش "ورزش سه"، سیامند رحمان قهرمان پارالمپیک 2012 لندن که تمرینات سختی برای حضور پر قدرت در المپیک ریو انجام داده بود امشب رقابت خود را با حریفانش آغاز کرد و مطابق انتظار نمایش بی‌نظیری داشت.


این وزنه‌بردار دسته‌ی 107+ کیوگرم ایرانی در حرکت اول خود وزنه 270 کیلوگرمی را بالای سر برد و در حرکت دوم با افزایش 30 کیوگرمی، وزنه 300 کیوگرمی را انتخاب کرد که اختلافی 69 کیلوگرمی با جمیل ال‌شبلی از اردن نفر دوم وزن خود داشت.


رحمان برای سومین بار وزنه 305 کیوگرمی را انتخاب کرد که توانست این وزنه را هم با ثبت رکورد جدیدی از خود در جهان بالای سر ببرد و برای دومین بار پیاپی مدال طلای پارالمپیک را بر گردن آویزد.


امر موساد وزنه‌بردار مصری با مهار وزنه‌ی 235 کیوگرمی موفق شد مقام دوم را کسب کند و جمیل ال‌شبلی از اردن هم با بالا بردن وزنه‌ی 234 کیوگرمی سوم شد.


رحمان: می‌خواهم حق سلیمی در المپیک را بگیرم

قوی‌ترین وزنه‌بردار پارالمپیکی جهان برای ثبت رکورد تاریخی و کسب مدال خوشرنگ در بازی‌های پارالمپیک برزیل لحظه شماری می‌کند.


به گزارش "ورزش سه" و به نقل از سایت کمیته ملی پارالمپیک، سیامند رحمان قهرمان وزنه‌بردار کشورمان گفت: بیش از یک سال در اردوهای تمرینی بودم و سختی های زیادی کشیدم و برای کسب مدال خوشرنگ و ثبت رکورد تاریخی لحظه شماری می کنم.


وی افزود: در اردوهای تمرینی رکوردهای خوبی را ثبت کرده ام اما شرایط اردویی با مسابقه متفاوت است با این حال امیدوارم بتوانم وزنه خوبی بزنم همانگونه که در دوره قبل بازیهای پارالمپیک رکورد خوبی به ثبت رساندم.


ملی پوش وزنه برداری جانبازان و معلولان کشورمان با اشاره به ثبت بهترین رکوردش در بازیهای پارالمپیک 2016 خاطرنشان کرد: می خواهم در بازیهای پارالمپیک ریو بهترین رکوردم را ثبت کنم به گونه ای که داوران نتوانند خطا بگیرند.


انتهای پیام/

منبع: ورزش 3


برچسب ها: زمان (ساعت) مسابقه سیامند رحمان در پارالمپیک 2016 | وزنه برداری، صحبت های سیامند رحمان قبل از مسابقه پارالمپیک ریو، سایت رسمی پارالمپیک: مسابقه سیامند رحمان را باید دید، تاریخ مسابقه سیامند رحمان در پارالمپیک ریو 2016، زمان وزنه برداری سیامند رحمان پارالمپیک 2016، نتیجه مسابقه سیامند رحمان در المپیک ریو، برنامه کاروان ایران در پارالمپیک 2016 ریو، ساعت برگزاری مسابقه سیامند رحمان در پارالمپیک، زمان مسابقه سیامند رحمان در پارالمپیک ریو، سیامند رحمان: انتقام بهداد سلیمی را می‌گیرم، فیلم مسابقه سیامند