نیوکلیپ

پیوندها
  • ۰
  • ۰

برچسب ها: علت درگیری بازی ایران و قطر، علت درگیری در بازی تیم های ملی ایران و قطر | بازیکنان و کادرفنی، علت درگیری در بازی ایران و قطر 11 شهریور 95 | عکس و فیلم، هرلحظه، علت درگیری در بازی تیم های ملی ایران و قطر، علت دعوا و درگیری های بعد از گل اول بازی ایران و قطر، حاشیه دیدار ایران و قطر/درگیری شدید و گلایه‌های بازیکنان قطری، ایران ۲ - قطر صفر/ جهانبخش، کار را تمام کرد/دعوا و مشت زنی در وسط زمین، علت اصلی درگیری در بازی ایران قطر، علت درگیری در بازی تیم های ملی ایران و قطر، علت درگیری بازی ایران و قطر


------------------------------------------------------------------------------------
دانلود فیلم کامل درگیری بازی ایران و قطر (اختصاصی ورزش 3)
------------------------------------------------------------------------------------
دانلود فیلم گفتگو با جواد نکونام درمورد درگیری بعد از گل (اختصاصی)
------------------------------------------------------------------------------------
دانلود فیلم گلها و خلاصه و حواشی بازی ایران و قطر 11 شهریور 95
------------------------------------------------------------------------------------

تصاویر جدید از درگیری بی‌سابقه ایران - قطر

به نظر می رسد برد دراماتیک ایران برابر قطر در وقت های اضافه، خوشحالی بعد از گل نیمکت تیم ملی ایران بویژه جواد نکونام و سوء مدیریت داور بازی زمینه این درگیری بی سابقه را ایجاد کرد. جو سنگین ورزشگاه آزادی هم در به وجود آمدن این فضا بی تاثیر نبود.


به گزارش "ورزش سه"، در شرایطی که ساعتی از بازی ایران و قطر می گذرد علاقمند به دنبال رازگشایی درگیری بودند که تلویزیون از پخش صحنه های آن خودداری کرد.


درست در شرایطی که بازیکنان دو تیم مشغول درگیری با یکدیگر بودند، کارگردان تلویزیونی به پخش نماهایی باز از ورزشگاه، تکرار صحنه های گل و اینسرت های بسته از هواداران اکتفا کرد که کسی نفهمد در زمین چه اتفاقی افتاده که یک درگیری طولانی به مدت 5، 6 دقیقه بازی را متوقف کرده است.


بنابر مشاهدات حرکت جواد نکونام دستیار کارلوس کی روش بعد از گل رضا قوچان نژاد و شادی گل کنترل نشده او باعث این جنجال شده است. نکونام که در لحظه گل کنار کی روش به شادی مشغول بود ، لحظاتی بعد با عبور از مقابل نیمکت قطر خود را به بازیکنان تیم ملی رساند تا  انرژی فوران کرده خود را با هم تیمی ها تقسیم کند . او که معلوم نبود چرا به وسط زمین آمده با اعتراض سرمربی و سپس بازیکنان قطر مواجه شد . آنها حرکت نکونام و مشت های گره کرده او را توهینی به خود می دانند . در این لحظه و با هجوم دسته جمعی قطری ها ، بازیکنان و اعضای کادر نیز به درگیری اضافه می شوند و البته غائله را می خوابانند ، اما این بار درگیری به سمت مقابل می رود و قطری ها در حوالی وسط زمین به سمت اوسیانو کروز دستیار کی روش یورش می برند. دعوایی که دخالت سردار آزمون و ضربه او به بازیکنان قطر و البته پاسخ آنها را به همراه دارد . در این لحظه ، تلاش منتظری  ، حقیقی ، سید جلال و دزاگه برای ختم غائله است و دو بازیکن قطر و البته حسن هیدوس کاپیتان این تیم در جهت انتقام می کوشند.


این درگیری ها بعد از حدود 5 دقیقه دخالت گارد ورزشگاه را به همراه دارد و آنها با حضور پرتعداد دعوا را تمام می کنند ، در حالیکه در این لحظه فعل و انفعال بین کی روش و سرمربی قطر هم می تواند یک ماجرای تازه باشد اما هردوی آنها با لبخند و خودداری ، احتمالا ادامه درگیری را به دوحه موکول می کنند!


عکس ها را ببینید ؛ صحرای محشری که دیدار ایران - قطر را به یکی از جنجالی ترین های تاریخ بدل کرد .

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

عکس ها : امیر حسین خیرخواه ، احمد معینی جم و محمد رضا عباسی


چرا جواد نکونام اخراج شد؟

پس از گل شیرین رضا قوچان نژاد در وقت های اضافه به طور عجیبی تمام بازیکنان و کادر دو تیم به زد و خورد با یکدیگر پرداختند که باعث شد نیروهای انتظامی به وسط زمین بیایند تا بازی به تشنج کشیده شود.

پس از آرام شدن جو، جواد نکونام که اولین تجربه مربی گری خود را تجربه می کرد از سوی داور اخراج شد. عکس های زیر نشان می دهد جواد نکونام چگونه با نیمکت نشینات قطری گلاویز شده است و مطمئنا دلیل اخراج جواد نکونام از روی نیمکت همین دعواهاست.

انتهای پیام/

منبع: ورزش 3

برچسب ها: علت درگیری بازی ایران و قطر، علت درگیری در بازی تیم های ملی ایران و قطر | بازیکنان و کادرفنی، علت درگیری در بازی ایران و قطر 11 شهریور 95 | عکس و فیلم، جزئیات ماجرای درگیری در بازی ایران و قطر مقدماتی جام جهانی 11 شهریور 95+عکس