نیوکلیپ

پیوندها
  • ۰
  • ۰

وضعیت تعطیلی مدارس استان خوزستان شنبه 23 بهمن 95

 مدارس نوبت عصر نیز در 11 شهر خوزستان تعطیل اعلام شد

مدارس نوبت عصر در اهواز، آبادان، خرمشهر، حمیدیه، باوی، کارون، ماهشهر، هندیجان، دشت‌آزادگان، شادگان نیز تعطیل است.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از اهواز، امروز بر اساس اطلاعیه فوری ستاد بحران استان خوزستان ادارات دولتی در خوزستان تعطیل اعلام شد.

آموزش و پرورش خوزستان نیز در اطلاعیه‌ای اعلام کرد به دلیل قطع برق مدارس تعطیل هستند.

در جدیدترین اطلاعیه ستاد بحران استان خوزستان اعلام شد مدارس نوبت عصر در اهواز، آبادان، خرمشهر، حمیدیه، باوی، کارون، ماهشهر، هندیجان، دشت‌آزادگان، شادگان نیز تعطیل است.


مه گرفتگی 11 شهرستان خوزستان را به تعطیلی کشاند


اهواز - ایرنا - مدیرکل مدیریت بحران استانداری خوزستان گفت: به علت مه گرفتگی روی شبکه، برق 11 شهرستان قطع شده است.

هاشم بالدی شنبه در گفت و گو با ایرنا اظهار کرد: برق این 11 شهرستان از دیشب قطع شده و مسئولان برق گفته اند تا ساعت 10 احتمال وصل شدن برق وجود دارد.

وی با اشاره به تعطیلی ادارات در روز شنبه افزود: مدارس نوبت صبح این شهرستانها امروز تعطیل اعلام شده و در صورت وصل نشدن برق تا ساعت 10 مدارس نوبت عصر نیز تعطیل می شوند.

بر اساس اعلام ستاد بحران استان خوزستان ادارات، بانک ها و مراکز آموزش عالی در شهرهای اهواز، باوی، کارون، حمیدیه، ماهشهر، هندیجان، هویزه، دشت آزادگان، آبادان، خرمشهر و شادگان به علت قطعی برق روز شنبه تعطیل هستند.

همچنین بنا به اطلاعیه روابط عمومی آموزش و پرورش خوزستان به دلیل قطع برق تمام مدارس شهرهای اهواز، ماهشهر، دشت آزادگان، حمیدیه، هویزه، هندیجان، باوی و کارون، آبادان، خرمشهر و شادگان در نوبت صبح روز شنبه 23 بهمن ماه تعطیل هستند.


انتهای پیام
/
منبع: در متن