نیوکلیپ

پیوندها
  • ۰
  • ۰


وضعیت تعطیلی مدارس اردبیل امروز شنبه 2 بهمن 95

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان اردبیل، روز شنبه 2 بهمن ماه 1395 به دلیل بارش برف و برودت هوا، تعطیلی دوره های تحصیلی در شهرها و مناطق استان به شرح ذیل اعلام می گردد:

سری قبل از ظهر (نوبت صبح) :

اردبیل / پیش دبستانی و ابتدایی

خورش رستم/ پیش دبستانی، ابتدایی و متوسطه دوره اول

سری بعد از ظهر (نوبت عصر) :

اردبیل/ پیش دبستانی


 بارش برف مدارس اردبیل را تعطیل کرد

سردی هوا و بارش برف در استان اردبیل در دومین روز از بهمن‌ماه برخی مدارس این استان را به تعطیلی کشاند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از اردبیل، به دنبال کاهش چند درجه‌ای دمای هوا در استان اردبیل از چند روز گذشته و ورود سامانه بارشی به استان از عصر روز جمعه بارش برف و برودت هوا برخی مدارس این استان را در سری قبل از ظهر دومین روز از بهمن ماه به تعطیلی کشاند.

بر اساس اعلام اداره کل آموزش و پرورش استان اردبیل در روز شنبه، دوم بهمن‌ماه مدارس قبل از ظهر در مقطع پیش‌ دبستانی و ابتدایی در شهر اردبیل به علت بارش برف و برودت هوا تعطیل شد.

دمای هوای استان اردبیل که از چند روز گذشته و از واپسین روزهای نخستین ماه فصل زمستان رو به سردی رفته بود در نهایت با کاهش 10 درجه‌ای و افت محسوس دما در برخی نقاط استان و نیز ورود سامانه بارشی به این منطقه با بارش برف تعطیلی برخی مدارس استان را در پی داشت.

سامانه هوای سرد که از چند روز گذشته وارد استان شده تا اواسط هفته در منطقه دوام داشته و به تدریج با خروج سامانه بارشی از منطقه در اواخر هفته جوی آرام با افزایش نسبی دمای هوا و وزش بادهای تند در منطقه شاهد خواهیم بود.

به پیش‌بینی اداره کل هواشناسی استان انتظار می‌رود با خروج سامانه بارشی از منطقه و کاهش تدریجی ابر هوای نسبتا سردی در منطقه تداوم داشته و برای روزهای دوشنبه و سه‌شنبه یخبندان در برخی گردنه‌ها و مناطق کوهستانی و مه‌گیر استان در انتظار همشهریان و مسافران باشد که ورود تندبادهایی از شمال استان نیز در اواخر هفته دور از انتظار نیست.

انتهای پیام
/ منبع: تسنیم