نیوکلیپ

پیوندها
  • ۰
  • ۰


وضعیت تعطیلی مدارس نوبت عصر آذربایجان غربی امروز یکشنبه 5 دی 95

برخی مدارس آذربایجان‌غربی در نوبت بعد از ظهر تعطیل شد.

به گزارش ایسنا، با توجه به استمرار بارش برف امروز (یکشنبه مورخ  5 دی) در نوبت بعد از ظهر مدارس برخی مناطق و شهرستان‌های استان تعطیل اعلام شدند.

نواحی یک و دو ارومیه در مقطع ابتدایی و متوسطه دوره اول (راهنمایی) شهری و همه مقاطع تحصیلی روستایی، مناطق سیلوانا، صومای برادوست، انزل و نازلو در همه مقاطع تحصیلی، مدارس خوی، نقده، پیرانشهر، اشنویه در همه مقاطع تحصیلی نوبت بعد از ظهر تعطیل اعلام شدند.

مدارس سلماس نیز در مقطع ابتدائی و متوسطه دوره اول (راهنمایی) تعطیل هستند.

وضعیت تعطیلی مدارس نوبت صبح آذربایجان غربی امروز یکشنبه 5 دی 95

جزئیات تعطیلی مدارس آذربایجان غربی به علت بارش برف و برودت هوا اعلام شد.

به گزارش ایسنا منطقه آذربایجان غربی به علت بارش برف و برودت  شدید هوا، یکشنبه مورخه  5 دی ماه در نوبت صبح مدارس برخی مناطق و شهرستانهای استان تعطیل اعلام شد.

 نواحی یک و دو ارومیه در مقطع ابتدایی، مناطق سیلوانا، صومای برادوست در تمامی مقاطع تحصیلی، انزل و نازلو برای مدارس ابتدایی و متوسطه دوره اول (راهنمایی) تعطیل هستند.

مدارس خوی، نقده، میاندوآب، پیرانشهر، مرحمت آباد، اشنویه، سردشت، مهاباد در تمامی مقاطع تحصیلی و سلماس، چایپاره برای مدارس ابتدائی و متوسطه دوره اول (راهنمایی)  تعطیل هستند.

همچنین مدارس بوکان و شوط در تمامی مقاطع تحصیلی روستایی و مدارس ابتدایی شهری و پلدشت درتمامی مقاطع تحصیلی روستایی تعطیل اعلام شدند.

انتهای پیام
/ منبع: ایسنا