نیوکلیپ

پیوندها

۱۶۶ مطلب در مرداد ۱۳۹۵ ثبت شده است

 • ۰
 • ۰

برچسب ها: نتیجه کشتی رضا یزدانی در المپیک 2016 ریو+فیلم کامل، ساعت کشتی رضا یزدانی در المپیک 2016 ریو | نتیجه و فیلم مسابقه، رضا یزدانی، کشتی، ساعت کشتی رضا یزدانی المپیک ۲۰۱۶ ریو+فیلم مسابقه کشتی و نتیجه، تاریخ و ساعت دقیق کشتی رضا یزدانی در المپیک ریو 2016، نتیجه کشتی فینال رضا یزدانی در المپیک ریو، نتیجه و ساعت کشتی رضا یزدانی و میثم نصیری | المپیک 2016 ریو، کشتی آزاد | نتیجه مسابقات حسن یزدانی المپیک ریو 2016 | فیلم، ساعت مسابقه کشتی رضا یزدانی المپیک 2016 ریو + نتیجه و فیلمکشتی‌ آزاد وزن 97 کیلوگرم المپیک 2016 ریو : رضا یزدانی

زمان : ساعت 17:30
 
تاریخ : روز یکشنبه 31 تیر 95

پخش زنده : شبکه 3 و ورزش

مشاهده نتایج و فیلم کامل مسابقات رضا یزدانی درالمپیک 2016


روز سخت در انتظار رضا یزدانی

آزادکاران اوزان 65 و 97 کیلوگرم کشتی آزاد ایران رقیبان خود را در آخرین روز رقابت های کشتی آزاد المپیک حریفان خود را شناختند.


به گزارش "ورزش سه"، مراسم وزن کشی اوزان 65 و 97 کیلوگرم کشتی آزاد المپیک 2016 انجام شد و دو نماینده ایران حریفان خود را شناختند.


میثم نصیری در دور اول با بوریسلاو نواچکوف از بلغارستان مصاف می کند و در صورت برتری باید با نماینده پورتوریکو دیدار کند.


نصیری در صورت برد در این مباره، در مرحله یک چهارم نهایی با آدام باتیروف کشتی‌گیر روسی الاصل تیم بحرین و یا اختیار نوروزوف نایب قهرمان جهان از ازبکستان دیدار خواهد کرد.


سوسلان رامونوف روس هم در این سمت جدول است که تا نیمه نهایی با نصیری روبرو نخواهد شد.

 

اما در وزن 97 کیلوگرم رضا یزدانی در گروه سختی قرار گرفته است و در دور نخست باید ابراهیم بلوکباشی از ترکیه به روی تشک برود.


کاپیتان تیم ملی کشتی آزاد در صورت برتری در دومین مبارزه با برنده ختاک گازیموف کشتی گیر شاخص آذربایجان و رادوسلاو باران از لهستان مصاف می‌کند. آنزور بولتوکائف روس و آندریتسف اوکراینی نیز در گروه یزدانی قرار دارند.


انتهای پیام/

منبع: ورزش 3

 • ۰
 • ۰

برچسب ها: نتیجه مسابقه کشتی میثم نصیری المپیک 2016 ریو+فیلم کامل، ساعت پخش کشتی میثم نصیری در المپیک 2016 ریو | نتیجه و فیلم، ساعت کشتی میثم نصیری المپیک ۲۰۱۶ ریو+فیلم مسابقه کشتی و نتیجه، ساعت کشتی رضا یزدانی و میثم نصیری در المپیک 2016 | نتیجه و فیلم، برنامه کامل کشتی آزاد ایران در المپیک 2016 ریو | فیلم و نتیجه مسابقات، زمان و ساعت کشتی میثم نصیری در المپیک 2016 ریو | فیلم مسابقه و نتیجه، نتیجه مسابقه کشتی میثم نصیری المپیک 2016 ریو+فیلم، نتیجه مسابقه کشتی میثم نصیری المپیک 2016


نتیجه مسابقه کشتی میثم نصیری المپیک 2016 ریو+فیلم کامل


کشتی‌ آزاد وزن 65 کیلوگرم المپیک 2016 ریو : میثم نصیری


زمان : ساعت 17:30
 
تاریخ : روز یکشنبه 31 تیر 95

پخش زنده : شبکه 3 و ورزش

مشاهده نتایج و فیلم کامل مسابقات میثم نصیری در المپیک 2016


نصیری: امیدوارم در المپیک شگفتی‌ساز شوم

آزادکار المپیکی وزن 65 کیلوگرم کشورمان گفت: امیدوارم من هم بتوانم به توصیه‌های مربیان تیم ملی عمل کنم و در المپیک شگفتی‌ساز شوم.


به گزارش "ورزش سه" و به نقل از تسنیم، میثم نصیری، درباره شرایط تمرینی تیم ملی کشتی آزاد ایران اظهار داشت: تمرین سنگین و فشرده‌ای را پشت سر گذاشته‌ایم. خدا را شکر بدن‌های ما در وضعیت خوبی قرار دارند و کم‌کم برای آخرین روزهای اردو آماده می‌شویم.

 

وی افزود: ما زحمات خود را کشیده‌ایم و تلاش‌مان را انجام داده‌ایم. فکر می‌کنم در زمان باقی مانده از نظر بدنی نیاز به کار چندانی نداریم. فقط باید از لحاظ روانی و آنالیز حریفان کار کنیم که مربیان زحمت می‌کشند و این کارها را انجام می‌دهند.

 

آزادکار المپیکی وزن 65 کیلوگرم کشورمان تصریح کرد: امیدوارم من هم بتوانم به توصیه‌های مربیان تیم ملی عمل کنم و در المپیک شگفتی‌ساز شوم.

 

نصیری درباره اینکه گفته می‌شود او که حتی حضور در مسابقات جهانی را تجربه نکرده، هیچ شانسی برای کسب مدال در المپیک 2016 ریو ندارد، تأکید کرد: از دید بسیاری شاید من تجربه حضور در میدان بزرگ را ندارم اما از دید خودم این موضوع برای من هم انگیزه و هم نکته خوب و مثبتی است. من زحمات خود را کشیده‌ام و به این مسئله هم اعتقاد دارم که هر کسی از ایران در هر وزنی انتخاب شود، مدعی کسب مدال است.

 

وی با اشاره به زحماتی که در چند سال اخیر کشیده، خاطرنشان کرد: من در این چند سال خیلی زحمت کشیدم و دنبال یک فرصت بودم تا شایستگی‌های خود را به اثبات برسانم. امیدوارم خدا کمکم کند و با دعای خیر هموطنان عزیزم و همشهریانم، زنجانی‌های عزیز بتوانم کشتی‌های قابل قبولی بگیرم و مزد زحمات چند ساله‌ام را دریافت کنم تا ان‌شاءالله زحمات خودم، خانواده‌ام و همه مربیانم که خون دل خوردند را جبران کنم.

 

آزادکار المپیکی وزن 65 کیلوگرم کشورمان درباره رویارویی با حریفان سرشناسی مانند «رومانف» روس، رقبای آذربایجانی و «چامیزو» کوبایی‌الاصل که برای ایتالیا روی تشک می‌رود در المپیک 2016 گفت: کسی که به المپیک می‌آید یعنی یک مدعی است. ضرب‌المثلی در کشتی وجود دارد که می‌گوید «کشتی‌گیر به مسابقات جهانی می‌رود که کُشته نشود اما در المپیک همه برای کُشتن می‌روند.» یعنی همه کشتی‌گیران به المپیک می‌آیند تا بهترین نتایج خود را بگیرند.

 

نصیری تصریح کرد: شاید یک ورزشکار در تمام عمر ورزشی خود تنها یک بار این شانس را پیدا کند که به المپیک برود. به همین دلیل سعی می‌کند به بهترین نحو از فرصت به دست آمده استفاده کند. همه کشتی‌گیران در وزن 65 کیلوگرم مدعی هستند ولی به هر حال دو، سه کشتی‌گیر شاخص وجود دارند. مثلاً کشتی‌گیر آذربایجانی و چامیزو، کشتی‌گیر کوبایی‌الاصل ایتالیا، رومانف و دو، سه کشتی‌گیر دیگر در این وزن مدعی هستند.

 

وی ادامه داد: البته من هم روی آنها برنامه‌ریزی کرده‌ام. رسول خادم، سرمربی تیم ملی هم زحمت کشیده و کشتی این حریفان را برای من آنالیز کرده است. امیدوارم بتوانم برنامه‌هایی که به من سپرده‌اند را پیاده کنم و نتیجه مطلوبی بگیرم.

 

آزادکار المپیکی وزن 65 کیلوگرم کشورمان با تأکید بر اینکه «من هم به المپیک می‌روم تا بکُشم»، در پایان گفت: من همیشه گفته‌ام «آدم با امید زنده است.» شاید 6، 7 ماه پیش که می‌گفتم، می‌خواهم به المپیک بروم، خیلی‌ها به من می‌خندیدند ولی من باور داشتم و حالا هم قول می‌دهم در ریو با تمام وجود کشتی بگیرم. اول از همه برای کشور و وطن عزیزم و دوم برای زنجانی‌ها کشتی می‌گیرم تا برای اولین بار صاحب مدال المپیک بشوند.


انتهای پیام/

منبع: ورزش 3


برچسب ها: نتیجه مسابقه کشتی میثم نصیری المپیک 2016 ریو+فیلم کامل، ساعت پخش کشتی میثم نصیری در المپیک 2016 ریو | نتیجه و فیلم، ساعت کشتی میثم نصیری المپیک ۲۰۱۶ ریو+فیلم مسابقه کشتی و نتیجه، ساعت کشتی رضا یزدانی و میثم نصیری در المپیک 2016 | نتیجه و فیلم، برنامه کامل کشتی آزاد ایران در المپیک 2016 ریو | فیلم و نتیجه مسابقات، زمان و ساعت کشتی میثم نصیری در المپیک 2016 ریو | فیلم مسابقه و نتیجه، نتیجه مسابقه کشتی میثم نصیری المپیک 2016 ریو+فیلم، نتیجه مسابقه کشتی میثم نصیری المپیک 2016

 • ۰
 • ۰

برچسب ها: نتیجه کشتی کمیل قاسمی در المپیک 2016 ریو | دانلود فیلم کامل مسابقات، دانلود فیلم کشتی فینال کمیل قاسمی در المپیک 2016 | جزییات + مراسم، دانلود فیلم کشتی کمیل قاسمی در المپیک 2016 | جزییات + مراسم اهدای، دانلود فیلم کسب مدال نقره کمیل قاسمی در المپیک 2016 ریو+مصاحبه، فیلم مسابقه فینال کشتی کمیل قاسمی یکشنبه 31 مرداد 95 المپیک 2016، کلیپ برنده شدن کمیل قاسمی و اهدای مدال طلای المپیک 2016 یکشنبه 31 مرداد 95، کشتی آزاد | نتیجه مسابقات کمیل قاسمی المپیک ریو 2016 | فیلمنتیجه کشتی کمیل قاسمی دور مقدماتی :
پیروزی 5 بر 2 مقابل حریفی از کانادا و صعود به یک هشتم نهایی

نتیجه کشتی کمیل قاسمی یک هشتم نهایی:
پیروزی 7 بر صفر مقابل حریفی از مصر و صعود به یک چهارم

نتیجه کشتی کمیل قاسمی یک چهارم نهایی:
پیروزی مقابل حریف گرجستانی و صعود به نیمه نهایی

نتیجه کشتی کمیل قاسمی نیمه نهایی:
پیروزی 10 بر صفر مقابل حریفی از آمریکا و صعود به فینال

نتیجه کشتی کمیل قاسمی در فینال:
 • ۰
 • ۰

برچسب ها: نتیجه کشتی فینال کمیل قاسمی در المپیک 2016 + فیلم کشتی، ساعت کشتی فینال کمیل قاسمی در المپیک 2016 ریو | فیلم و نتیجه، نتیجه کشتی کمیل قاسمی در المپیک 2016 ریو | دانلود فیلم کامل مسابقات، کمیل قاسمی 10 دلاگنف آمریکایی 0/ صعود به فینال با معجزه 10 امتیاز، صعود تاریخی کمیل قاسمی به فینال المپیک/ حریف آمریکایی در 33، کمیل قاسمی، نتیجه مسابقه کشتی فینال کمیل قاسمی در المپیک 2016


نتیجه کشتی فینال کمیل قاسمی با حریف ترک در المپیک 2016 | فیلم مسابقه

------------------------------------------------------------------

ساعت : 2 بامداد - تاریخ : 31 مرداد 95

------------------------------------------------------------------

مشاهده نتیجه و فیلم مسابقه فینال کمیل قاسمی در المپیک 2016
------------------------------------------------------------------


قهرمان ترکیه‌ای حریف قاسمی در فینال شد

نماینده وزن ۱۲۵ کیلوگرم کشتی آزاد ترکیه به فینال بازی‌های المپیک ریو رسید و حریف کمیل قاسمی شد.


به گزارش "ورزش سه" از فارس، در ادامه رقابت‌های کشتی آزاد بازی‌های المپیک 2016 ریو که از ساعت 17:30 امروز با برگزاری مسابقات اوزان 86 و 125 کیلوگرم آغاز شده است کمیل قاسمی نماینده سنگین‌وزن کشورمان با غلبه بر حریفانش به فینال رسید.

 

در دیگر دیدار مرحله نیمه‌نهایی طاها آکگول، دارنده 2 مدال طلا و یک برنز جهان از ترکیه مقابل حریف ارمنی به برتری دست یافت و حریف قاسمی در فینال شد.

 

قاسمی یک بار در فینال مسابقات جهانی 2014 ازبکستان مغلوب این کشتی‌گیر شده بود.


صعود به فینال فقط در 33 ثانیه

آزادکار وزن 125 کیلوگرم ایران در دیدار نیمه نهایی با درخششی خیره‌کننده حریف آمریکایی خود را شکست داد.


به گزارش "ورزش سه"، دیدار نیمه نهایی کمیل قاسمی در المپیک ریو با دلاگنف به سرشاخ نرسید و در همان ابتدا کمیل حریف را خاک کرد و با 5 بارانداز پی در پی در ثانیه سی‌وسوم 10 امتیاز را به دست آورد تا با امتیاز عالی راهی فینال شود.  


این یک نمایش درخشان و بی‌نظیر از کشتی‌گیر فوق‌سنگین ایران بود که به عنوان دومین نماینده جویبار راهی فینال المپیک شد. او با اجرای فنی باورنکردنی حریف خود را آنچنان بارانداز کرد که در باور هیچ کس نمی‌گنجید، کاری که کمتر در و زن 125 کیلوی المپیک کسی قادر به انجام آن است.


پیروزی دلاورانه کمیل قاسمی، موجی از شادی را در بین مردم ایران پدیده آورده است. این پنجمین پیروزی نماینده ایران مقابل حریف آمریکایی بود که امروز به طرز عجیبی مقابل کمیل شکست خورد تا انتقام شکست علیرضا کریمی گرفته شود.


قاسمی در حالی به فینال المپیک رسید که رسول خادم سرمربی تیم‌ملی انتقادات بسیاری را بابت انتخاب او تحمل کرده بود. اما در نهایت این سنگین وزن خوش اخلاق جویباری می‌تواند چهارمین طلای کاروان ایران را به دست بیاورد و برای اولین‌بار در تاریخ در وزن سنگین 2 مدال المپیک برای ایران بگیرد.


انتهای پیام/

منبع: ورزش 3


برچسب ها: نتیجه مسابقه کشتی کمیل قاسمی المپیک 2016 ریو 30 مرداد 95، نتیجه مسابقه کمیل قاسمی در المپیک ریو،  نتیجه کشتی فینال کمیل قاسمی با طاها آکگول حریف ترکیه ای در المپیک 2016+فیلم
 • ۰
 • ۰

برچسب ها: ساعت کشتی فینال کمیل قاسمی در المپیک 2016 | نتیجه و فیلم مسابقه، زمان مبارزه کمیل قاسمی در فینال المپیک مشخص شد، ساعت مسابقه فینال کشتی کمیل قاسمی در المپیک 2016 | نتیجه و فیلم، زمان مبارزه کمیل قاسمی در فینال المپیک مشخص شد، صعود مقتدرانه کمیل قاسمی به فینال المپیک/ به زانو درآوردن حریف، ساعت کشتی فینال کمیل قاسمی در المپیک 2016 ریو | فیلم و نتیجه، زمان مبارزه کمیل قاسمی در فینال المپیک مشخص شد، ساعت مسابقه فینال کشتی کمیل قاسمی المپیک 2016


ساعت کشتی فینال کمیل قاسمی در المپیک 2016 | نتیجه و فیلم مسابقه

------------------------------------------------------------------

ساعت : 2 بامداد - تاریخ : 31 مرداد 95

------------------------------------------------------------------

مشاهده نتیجه و فیلم مسابقه فینال کمیل قاسمی در المپیک 2016
------------------------------------------------------------------


قهرمان ترکیه‌ای حریف قاسمی در فینال شد

نماینده وزن ۱۲۵ کیلوگرم کشتی آزاد ترکیه به فینال بازی‌های المپیک ریو رسید و حریف کمیل قاسمی شد.


به گزارش "ورزش سه" از فارس، در ادامه رقابت‌های کشتی آزاد بازی‌های المپیک 2016 ریو که از ساعت 17:30 امروز با برگزاری مسابقات اوزان 86 و 125 کیلوگرم آغاز شده است کمیل قاسمی نماینده سنگین‌وزن کشورمان با غلبه بر حریفانش به فینال رسید.

 

در دیگر دیدار مرحله نیمه‌نهایی طاها آکگول، دارنده 2 مدال طلا و یک برنز جهان از ترکیه مقابل حریف ارمنی به برتری دست یافت و حریف قاسمی در فینال شد.

 

قاسمی یک بار در فینال مسابقات جهانی 2014 ازبکستان مغلوب این کشتی‌گیر شده بود.


صعود به فینال فقط در 33 ثانیه

آزادکار وزن 125 کیلوگرم ایران در دیدار نیمه نهایی با درخششی خیره‌کننده حریف آمریکایی خود را شکست داد.


به گزارش "ورزش سه"، دیدار نیمه نهایی کمیل قاسمی در المپیک ریو با دلاگنف به سرشاخ نرسید و در همان ابتدا کمیل حریف را خاک کرد و با 5 بارانداز پی در پی در ثانیه سی‌وسوم 10 امتیاز را به دست آورد تا با امتیاز عالی راهی فینال شود.  


این یک نمایش درخشان و بی‌نظیر از کشتی‌گیر فوق‌سنگین ایران بود که به عنوان دومین نماینده جویبار راهی فینال المپیک شد. او با اجرای فنی باورنکردنی حریف خود را آنچنان بارانداز کرد که در باور هیچ کس نمی‌گنجید، کاری که کمتر در و زن 125 کیلوی المپیک کسی قادر به انجام آن است.


پیروزی دلاورانه کمیل قاسمی، موجی از شادی را در بین مردم ایران پدیده آورده است. این پنجمین پیروزی نماینده ایران مقابل حریف آمریکایی بود که امروز به طرز عجیبی مقابل کمیل شکست خورد تا انتقام شکست علیرضا کریمی گرفته شود.


قاسمی در حالی به فینال المپیک رسید که رسول خادم سرمربی تیم‌ملی انتقادات بسیاری را بابت انتخاب او تحمل کرده بود. اما در نهایت این سنگین وزن خوش اخلاق جویباری می‌تواند چهارمین طلای کاروان ایران را به دست بیاورد و برای اولین‌بار در تاریخ در وزن سنگین 2 مدال المپیک برای ایران بگیرد.


انتهای پیام/

منبع: ورزش 3


برچسب ها: کمیل قاسمی 10 دلاگنف آمریکایی 0/ صعود به فینال با معجزه 10 امتیاز، زمان ( تاریخ و ساعت ) مسابقه کشتی کمیل قاسمی در فینال المپیک 2016 ریو، ساعت و زمان کشتی فینال کمیل قاسمی المپیک 2016 , زمان کشتی کمیل، زمان مسابقه کشتی کمیل قاسمی در فینال المپیک 2016 ریو+تاریخ

 • ۰
 • ۰

برچسب ها: نتیجه کشتی فینال حسن یزدانی در المپیک 2016، نتیجه کشتی فینال حسن یزدانی با حریف روسی در المپیک 2016 | فیلم مسابقه، نتیجه کشتی حسن یزدانی و گدویف روسی در فینال المپیک 2016 ریو+فیلم، نتیجه کشتی حسن یزدانی در المپیک 2016 ریو | دانلود فیلم کامل مسابقه، نتیجه دیدار کشتی حسن یزدانی در المپیک، نتیجه کشتی حسن یزدانی در مقابل گدیوف روسی فینال المپیک 2016 ریو، حسن یزدانی المپیک 2016


نتیجه کشتی فینال حسن یزدانی در المپیک 2016 | فیلم کامل مسابقه | حریف روسی

کسب مدال طلا کشتی حسن یزدانی در المپیک 2016

------------------------------------------------------------------

دانلود فیلم مسابقه فینال حسن یزدانی در المپیک 2016

------------------------------------------------------------------
دانلود فیلم مراسم اهدای مدال طلای حسن یزدانی در المپیک 2016
------------------------------------------------------------------
نتایج و فیلم کامل مسابقات حسن یزدانی در المپیک 2016 ریو
------------------------------------------------------------------

صید طلا از دریای خون !

حسن یزدانی ستاره جوان ایران در کشتی وزن ۷۴کیلوگرم با پیروزی مقابل حریف روس، به مدال طلا رسید.


به گزارش "ورزش سه"، این هفتمین مدال و سومین طلا برای ایران در المپیک ریو بود که با نمایشی درخشان به دست آمد.

 

یزدانی که 6 امتیاز ار حریف خود عقب بود با زیرگیری های بی نقص در وقت دوم ، انور گودیوف قدرتمند را زمین گیر کرد و با نتیجه 6-6 مسابقه را برد و طلای المپیک را به شایستگی گرفت.

 

حریف یزدانی که در ابتدای مسابقه مصدوم شده بود بارها کشتی را قطع کرد که این مسئله با اعتراض شدید کادر فنی توام شد اما با وجود همه مشکلات ، گودیف در تشک باقی ماند  و در حالیکه فکر می کرد قهرمان می شود ، مغلوب یزدانی شد که در ثانیه های آخر او را خاک کرد و با فریادی قهرمانی اش را به همه اعلام کرد .

نتیجه کشتی حسن یزدانی و گدیوف روسی در فینال المپیک 2016 ریو+فیلم:

گدیوف که 4 امتیاز از حریف آذربایجانی خود عقب افتاده بود در وقت دوم با یک فن برق‌آسا 4 امتیاز از او گرفت و با یک امتیاز دیگر در کشتی را بست و موفق شد خود را به فینال وزن 74 کیلو برساند.

او که در کشتی قبل مقابل باروز انرژی زیادی از دست داده بود در دیدار با حریف نیمه نهایی کمی متزلزل بود اما هوشمندی او آشنایی‌اش به کشتی می‌تواند برای حسن یزدانی ما خطرناک باشد. یزدانی در صورت پیروزی مقابل گدیوف می‌تواند سومین طلای کاروان ایران را به دست بیاورد.

حسن یزدانی ستاره جوان ایران  در کشتی وزن ۷۴ک با پیروزی مقابل حریف روس، به مدال طلا رسید.این هفتمین مدال و سومین طلا برای ایران در المپیک ریو بود که با نمایشی درخشان به دست آمد.

حسن یزدانی امروز فراتر از حد انتظار ظاهر شد و با پیروزی دلاورانه‌ی 10 بر صفر کشتی‌گیر هاییتی را شکست داد و به مرحله یک چهارم نهایی رسید.

او در دومین بازی خود هم فوق‌العاده روی تشک ظاهر شد و برابر سونر دیمیتراش 5 امتیاز در وقت اول و دو امتیاز در وقت دوم با زیرگیری‌های عالی خود گرفت و با برتری قاطعانه به جمع 4 کشتی‌گیر نهایی وزن 74 کیلوگرم رسید.

دلاور جویباری کشتی ایران در نیمه نهایی فقط یک دقیقه و 43 ثانیه زمان خواست تا حریف قزاقیستانی خود را مثل دیدار اول با امتیاز عالی شکست دهد تا به عنوان نخستین کشتی گیر کاروان ایران در المپیک ریو لقب بگیرد که راهی فینال شده است.

از ساعت 2 بامداد یزدانی 22 ساله دیدار فینال را برابر آنوار گدویف کشتی‌گیر 29 ساله روس برگزار می‌کند که حریف او توانسته با شکست باروز، شانس اول قهرمانی در این وزن و همچنین جبرییل حسن‌اف آذربایجانی که دارنده دو مدال برنز جهانی است به این مرحله راه پیدا کند.

پوستر زیر به بازی فینال یزدانی و گودیف اختصاص دارد که در آن درج شده کشتی‌گیر دلاور ایران فقط با ثبت زمان 8 دقیقه و 48 ثانیه در سه مسابقه راهی فینال شده اما حریف او تمام وقت را در بازی‌ها صرف کرده است.

نتیجه کشتی فینال حسن یزدانی با حریف روسی در المپیک 2016 | فیلم مسابقه

از دیگر نکات قابل توجه این پوستر امتیاز 27 بر صفر یزدانی برابر حریفان و 18 بر 11 کشتی‌گیر روس مقابل حریفانش تا پیش از فینال است.

 این هفتمین مدال و سومین طلا برای ایران در المپیک ریو بود که با نمایشی درخشان به دست آمد. یزدانی که 6 امتیاز ار حریف خود عقب بود با زیرگیری های بی نقص در وقت دوم ، انور گودیوف قدرتمند را زمین گیر کرد و با نتیجه 6-6 مسابقه را برد و طلای المپیک را به شایستگی گرفت.

 حریف یزدانی که در ابتدای مسابقه مصدوم شده بود بارها کشتی را قطع کرد که این مسئله با اعتراض شدید کادر فنی توام شد اما با وجود همه مشکلات، گودیف در تشک باقی ماند و در حالیکه فکر می کرد قهرمان می شود، مغلوب یزدانی شد که در ثانیه های آخر او را خاک کرد و با فریادی قهرمانی اش را به همه اعلام کرد.

 یزدانی که کشتی های ماقبل فینال زا با تسلط برده بود در این کشتی کار سخت تری داشت اما مقابل اراده و تکنیک او هیچ مانع بلندی وجود نداشت. این یک کشتی کلاسیک و تاریخی برای ماست، به خصوص که برتری 6-4 حریف روس و مقاومتش تا 3 ثانیه به اتمام کشتی، التهاب را به اوج رسانده بود. 

شرح نبرد فینال 74 کیلو:

*در 30 ثانیه نخست کشتی گودیف با یک زیرگیری تکنیکی 2 امتیاز پیش افتاد و بعد از آن کشتی به دلیل مصدومیت نماینده روس، قطع شد که در ادامه این حریف روسی دو امتیاز دیگر به جمع اندوخته های خود افزود و یکبار دیگر کشتی به دلیل خونریزی پیشانی وی به مدت 5 دقیقه قطع شد.

*در فاصله یک دقیقه و 48 ثانیه به پایان وقت نخست کشتی دوباره آغاز شد و حسن یزدانی در حالی که پر تحرک نشان می داد یک مرتبه دیگر در فاصله 40 ثانیه به پایان کشتی، این مبارزه به دلیل مصدومیت قبلی گودیف قطع شد و بعد از آغاز مجدد کشتی یزدانی یکبار دیگر در خاک قرار گرفت و در نهایت وقت نخست با نتیجه 6 بر صفر به پایان رسید.

*آزاد کار جوان جویباری تیم ملی در وقت دوم، یزدانی با یک زیرگیری بی نقص دو امتیاز گرفت که کشتی یکبار دیگر به دلیل خونریزی پیشانی گودیف قطع شد که بابک شادگان رئیس کمیته پزشکی به رئیس تشک وضعیت آزادکار روسی و نامناسب بودن شرایط وی را برای ادامه کشتی گزارش داد که این موضوع پذیرفته نمی شود.

*در فاصله یک دقیقه و 30 ثانیه به پایان کشتی یزدانی با یک زیرگیری چهارمین امتیاز خود را کسب کرد.

* یزدانی در لحظات پایانی کشتی با دستان پرکار و و یورش های مثبت خود یکبار دیگر از این روس کشتی بلد دو امتیاز دیگر گرفت و کشتی با نتیجه 6 بر 6 به پایان رسید و به دلیل کسب امتیاز آخر دستان یزدانی به عنوان برنده بالا می رود و صاحب مدال طلای المپیک ریو شد.

دانلود فیلم کشتی فینال حسن یزدانی مقابل گدیوف حریف روسی

دانلود فیلم مصاحبه با حسن یزدانی بعد از پیروزی مقابل گدیوف حریف روسی


برچسب ها: نتیجه کشتی فینال حسن یزدانی در المپیک 2016 , فیلم کشتی حسن یزدانی مقابل حریف روسی المپیک 2016 , نتیجه کشتی حسن یزدانی مقابل حریف روسی المپیک 2016 , فیلم کشتی حسن یزدانی در فینال المپیک 2016 , فیلم پیروزی حسن یزدانی از گدویف روسی المپیک 2016 , دانلود فیلم کشتی حسن یزدانی کسب مدال طلا المپیک 2016 , نتیجه کشتی حسن یزدانی در المپیک 2016 ریو , دانلود فیلم کشتی حسن یزدانی المپیک 2016 ریو , حسن یزدانی , المپیک 2016 ریودوژانیرو ,
 • ۰
 • ۰

برچسب ها: ساعت مسابقه کشتی حسن رحیمی در المپیک 2016، زمان مسابقات کشتی آزاد در المپیک، زمان مسابقه کشتی رحیمی و یزدانی در المپیک، رقابت های کشتی آزاد المپیک 2016 برزیل، برنامه کامل کشتی آزاد ایران در المپیک 2016 ریو | فیلم و نتیجه مسابقات، ساعت بازی کشتی حسن رحیمی در المپیک 2016، زمان | ساعت | نتیجه | کشتی حسن رحیمی | المپیک 2016 | فیلم |، نتیجه و فیلم مسابقه حسن رحیمی در المپیک


ساعت مسابقه کشتی حسن رحیمی در المپیک 2016 | نتیجه و فیلم بازی

تاریخ : 29 مرداد 95 - ساعت : 18:26
------------------------------------------------------------------
دانلود فیلم حسن رحیمی آماده برای رقابت های المپیک ریو
------------------------------------------------------------------
مشاهده نتیجه نهایی و فیلم مسابقات یزدانی در المپیک 2016
------------------------------------------------------------------

رحیمی به دنبال مدال پنجم

حسن رحیمی به دنبال پنجمین مدال خود است.


به گزارش ورزش سه ،دارنده 1 طلا ، 1 نقره و 2 برنز جهان که در المپیک قبل ناکام بود، به عنوان نماینده وزن اول ایران به مصاف حریفان می رود. او از امید های کسب مدال طلا در کاروان کشتی آزاد است و چند سالی است که وضعیت تثبیت شده ای در 57 کیلوگرم دارد.حسن که با حذف 61 کیلوگرم در المپیک حضور بعضی از مدعیان این وزن از جمله علی اف آذربایجانی، قهرمان جهان رانیز در این وزن می بیند کار دشواری دارد.


در وزن 57 کیلوگرم 20 کشتی گیر حضور دارند. رحیمی در دور اول با قرعه استراحت روبروست و در دور دوم به مصاف گارنیک مناتساکانیان از ارمنستان می رود.این کشتی گیر سال 2014 در وانتا فنلاند نفر سوم اروپا شد.حسن در صورت پیروزی به مصاف برنده لبدوف روس و ساندیپ تومار از هند می رود.


لبدوف که سابقه قهرمانی جهان را دارد و به خاطر دوپینگ سال 2006 در رده سنی جوانان تا آستانه محرومیت از رقابتها نیز پیش رفت و در نهایت مجوز حضور در مسابقات را به دست آورد از رقیبان اصلی رحیمی است.هر چند سابقه شکست چند باره از نماینده کشورمان را در کارنامه دارد.لبدوف سال قبل در بازیهای اروپایی باکو هم با شکست اوالد آلمانی قهرمان این بازیها شد.


روسها که در رقابتهای قهرمانی اروپا در لتونی با حاجی مراد رشید اف قهرمان شدند ، باز هم به لبدوف با تجربه دل بستند. ویکتور لبدوف سال قبل هم با غلبه بر جانگ از کره شمالی ، عنوان سومی جهان در لاس وگاس را به دست آورد.


در گروه رحیمی البته یانگ کیونگ ایل دارنده 2 مدال طلای جهان و 1 برنز المپیک از کره شمالی، بونه رودریگز دارنده مدال برنز جهان از کوبا و اردنبات مغول دارنده مدال برنز جهان از مغولستان هم حضور دارند.


در آن سوی جدول نیز خینچگاشویلی گرجستانی که سال قبل در لاس وگاس حسن رحیمی را شکست داد و قهرمان جهان شد و نائب قهرمان المپیک لندن نیز هست حضور دارد و همینطور حاجی علی اف دارنده 2 مدال طلای پیاپی وزن 61 کیلوگرم جهان در جهانی 2014 تاشکند و 2015 لاس وگاس.


از ولادمیر دوبوف بلغار که دارنده مدال نقره و برنز جهان است نیز می توان از دیگر مدعیان این وزن نام برد.


انتهای پیام/

منبع: ورزش 3


برچسب ها: ساعت کشتی حسن رحیمی المپیک 2016، زمان کشتی حسن رحیمی المپیک 2016 ریو، تاریخ مسابقه کشتی حسن رحیمی المپیک 2016، کشتی حسن رحیمی المپیک 2016، کشتی حسن رحیمی المپیک 2016 ساعت چنده؟، نتیجه کشتی حسن رحیمی در المپیک 2016 ریو , دانلود فیلم کشتی حسن رحیمی المپیک 2016 ریو، نتیجه مسابقه کشتی حسن رحیمی در المپیک 2016، فیلم مسابقه کشتی حسن رحیمی در المپیک

 • ۰
 • ۰

برچسب ها: ساعت مسابقه کشتی حسن یزدانی در المپیک 2016 | نتیجه و فیلم بازی، زمان مسابقات کشتی آزاد در المپیک، زمان مسابقه کشتی رحیمی و یزدانی در المپیک، ساعت کشتی حسن یزدانی المپیک 2016 ریو+فیلم مسابقه و نتیجه، برنامه و ساعت مسابقه کشتی حسن یزدانی المپیک 2016 ریو، برنامه کامل کشتی آزاد ایران در المپیک 2016 ریو | فیلم و نتیجه مسابقات، رقابت های کشتی آزاد المپیک 2016 برزیل، ساعت بازی کشتی حسن یزدانی در المپیک 2016، زمان | ساعت | نتیجه | کشتی حسن یزدانی | المپیک 2016 | فیلم |


ساعت مسابقه کشتی حسن یزدانی در المپیک 2016 | نتیجه و فیلم بازی

تاریخ : 29 مرداد 95 - ساعت : 18:26
------------------------------------------------------------------
دانلود فیلم حسن یزدانی؛ مدعی جدی مدال طلای کشتی آزاد ریو
------------------------------------------------------------------
مشاهده نتیجه نهایی و فیلم مسابقات یزدانی در المپیک 2016
------------------------------------------------------------------

وعده دیدار یزدانی و باروز در فینال

آزادکار کشتی ایران بر اساس قرعه کشی انجام شده تا دیدار فینال رو در روی جردن باروز آمریکایی، ستاره وزن ٧٤ کیلوگرم قرار نخواهد گرفت.


به گزارش "ورزش سه"، زمان مبارزه و حریف حسن یزدانی در کشتی آزاد المپیک مشخص شد.


به گزارش "ورزش سه" این جوان تمام مولفه های لازم برای جاودانگی را دارد و این میدان بزرگ را به آسانی از دست نخواهد داد. حسن که سال قبل در لاس وگاس نقره گرفت ، حالا و در دومین میدان بزرگ خود در رده سنی بزرگسالان نباید فرصت را به سادگی از دست بدهد.


حسن یزدانی؛ ستاره ای متولد می شود

آیا حسن یزدانی گام در راه بزرگان کشتی جهان خواهد گذاشت؟


ترسی که این جوان در دل رقبا انداخته، برگ برنده او در تشک های ریو است. حسن که از 70 کیلوگرم به 74 آمده و در وزنی که 20 کشتی گیر حضور دارند در دور اول استراحت خواهد کرد و در دور دوم به مصاف کاستلی از هائیتی می رود. حریف هر چند کم نام و نشان است اما دست کم گرفتن حریفان خطای بزرگی است و یزدانی قطعا داستان قهرمانان بزرگی را خوانده است که با غفلت و کوچک انگاشتن حریفان از مدالهای ارزشمند محروم شده اند.


در هر حال پس از پیروزی احتمالی در دور سوم یزدانی باید با برنده آنوربات پروجاو از مغولستان و سنور دمیرتاش از ترکیه کشتی بگیرد. پروجاو مغول سال قبل در فینال قهرمانی جهان کشتی را به جردن باروز واگذار کرد، آنهم با نتیجه 10 بر 0 که نشان از اقتدار کشتی گیر امریکایی دارد. به هر حال نائب قهرمان جهان است و خطرناک. سال 2014 هم در قزاقستان با شکست مقابل رضا افضلی نائب قهرمان آسیا شده.


اما قهرمان ترک. سنور دمیر تاش که در رقابتهای قهرمانی اروپا در لتونی عنوان قهرمانی را به دست آورد و در فینال آن مسابقات جبرئیل حسن اف آذربایجانی را از پیش رو برداشت، در بازیهای اروپایی باکو هم با شکست مقابل گدویف روس نائب قهرمان شد و سال 2014 هم در فنلاند برنز اروپا را گرفت، بدون شک از مدعیان جدی این وزن است.


البته در گروه یزدانی لیوان لوپز از کوبا، دارنده مدال برنز المپیک و نقره و برنز جهان از کوبا هم حضور دارد. در سمت مقابل جردن باروز، قهرمان نامدار جهان و المپیک، انور گدیف روس، نفر سوم جهان در لاس وگاس که در دیدار رده بندی سال گذشته علیرضا قاسمی را برد ، قهرمان سال 2014 اروپا، قهرمان بازیهای اروپایی باکو، جبرئیل حسن اف از جمهوری آذربایجان، دارنده 2 مدال برنز جهان و بکزاد عبدالرحمان اف دارنده مدال برنز جهان از ازبکستان قرار دارند و انشاا... یزدانی در دیدار فینال انتظار یکی از آنها را خواهد کشید.


نماینده وزن ۵۷ کیلوگرم کشتی آزاد ایران در دور نخست با قرعه استراحت مواجه شد. یزدانی آزادکار وزن ٧٤ کیلوگرم کشورمان که در دور نخست با قرعه استراحت مواجه شده است، از ساعت ١٨:٢۵ فردا جمعه باید برابر کاستلی آسانگ از هایتی قرار گیرد.


انتهای پیام/

ساعت مسابقه کشتی حسن یزدانی در المپیک 2016 | نتیجه و فیلم بازی

منبع: ورزش 3


برچسب ها: ساعت کشتی حسن یزدانی المپیک 2016، زمان کشتی حسن یزدانی المپیک 2016 ریو، تاریخ مسابقه کشتی حسن یزدانی المپیک 2016، کشتی حسن یزدانی المپیک 2016، کشتی حسن یزدانی المپیک 2016 ساعت چنده؟، حسن یزدانی المپیک 2016، نتیجه کشتی حسن یزدانی در المپیک 2016 ریو، دانلود فیلم کشتی حسن یزدانی المپیک 2016 ریو، نتیجه و فیلم مسابقه کشتی حسن یزدانی در المپیک 2016 ریو

 • ۰
 • ۰

برچسب ها: ساعت مسابقه تکواندو مهدی خدابخشی در المپیک 2016 ریو، ساعت تکواندو مهدی خدابخشی المپیک 2016 ریو+فیلم مسابقه و نتیجه، تکواندو مهدی خدابخشی المپیک 2016 ساعت چنده؟، ساعت بازی تکواندو مهدی خدابخشی المپیک 2016 ریو | فیلم و نتیجه مسابقه، نتیجه تکواندو مهدی خدابخشی در المپیک 2016 ریو، ساعت تکواندو مهدی خدابخشی در المپیک 2016، مهدی خدابخشی در المپیک 2016، زمان ( ساعت و تاریخ ) مسابقه تکواندو مهدی خدابخشی در المپیک 2016 ریو، نتیجه مسابقه مهدی خدابخشی در المپیک 2016


ساعت مسابقه تکواندو مهدی خدابخشی در المپیک 2016 | نتیجه و فیلم بازی
------------------------------------------------------------------

تکواندو وزن 80 کیلوگرم  ـ مهدی خدابخشی

* شنبه 20 آگوست؛ 30 مرداد 95

ساعت 18:15 ـ مقدماتی

ساعت 22:30 یک چهارم نهایی و نیمه نهایی

* یکشنبه 21 آگوست؛ 31 مرداد 95

(در صورت راهیابی)

ساعت 3:30 بامداد ـ فینال
------------------------------------------------------------------

دانلود فیلم مهدی خدابخشی نماینده جوان تکواندو ایران در المپیک
------------------------------------------------------------------

مشاهده نتیجه نهایی و فیلم مسابقات خدابخشی در المپیک 2016
------------------------------------------------------------------مهدی خدابخشی؛ منتظر درخشش او باشید

نفر اول رنکینگ وزن 80 کیلوگرم تکواندو جهان پسر ایرانی است که وظیفه سنگینی دارد، ادامه موفقیت های تکواندو در ریو.


به گزارش "ورزش سه"، با اینکه از فرزان عاشورزاده به عنوان امید اول تکواندو ایران برای طلای المپیک ریو نام برده می شد اما او از دور رقابت ها حذف شد تا فردا شب آن کیمیا علیزاده دست به کار بزرگی بزند و اولین مدال تاریخ بانوان ایران در المپیک را کسب کند. تکواندو در اولین ساعات جمعه بیشتر از همیشه ایرانی ها را خوشحال کرد و موضوع امیدوار کننده اینکه عصر جمعه مهدی خدابخشی به روی شیاپ چانگ خواهد رفت. پسری که نفر اول رنکینگ وزن 80 کیلوگرم تکواندو جهان است و سال گذشته قهرمانی جهان را به دست آورد.


او در دور اول به مبارزه میگوئل فررا از هندوراس می رود. این تکواندوکار با سهمیه وایلد کارت توانسته است خود را به المپیک ریو برساند. خدابخشی دور دوم باید با برنده مبارزه مالی و آذربایجان مبارزه کند. نماینده آذری ها میلاد بیگی تکواندوکار ایرانی الاصلی است که با کسب مدال طلای رقابتهای انتخابی قاره اروپا ، کسب سهمیه کرده است.


 تکواندوکاران آلمان ، استرالیا ، آمریکا و روسیه هم در قسمت دیگر جدول این وزن حضور دارند که یکی از آنها در مرحله نیمه نهایی با خدابخش پیکار خواهد کرد. او برای ادامه درخشش تکواندوکاران از ساعت 18:15 دقیقه به روی شیاپ چانگ خواهد رفت.

 

خدابخشی امید دوم طلای تکواندو (عکس)

مهدی خدابخشی حالا در بین ورزشکاران باقیمانده برای کسب مدال از همه پر شانس تر است.


به گزارش "ورزش سه"، علیرغم حذف عاشورزاده که همه از او به عنوان پر امید ترین مرد در 5 روز آخر المپیک نام می بردیم حالا این عنوان را به مهدی خدابخشی منتقل میکنیم.


مهدی خدابخشی در حالی سال گذشته قهرمان شده است که سجاد مردانی دیگر مرد کشورمان 3 سال قبل تنها مدال جهانی خود را که یک نقره بود گرفت.


به جز مهدی خدابخشی وسجاد مردانی وکیمیا علیزاده که او هم سال گذشته مدال برنز جهانی گرفت در 4 وزن کشتی آزاد هم شانس مدال داریم که البته برای امیدواری به مدال طلا،کارمان در کشتی آزاد هم خیلی سخت است.
مهدی خدابخشی میتواند هادی ساعی ما باشد  والبته وزن او در المپیک هم وزنی ست که هادی ساعی در سال 2008 در المپیک مدال طلا گرفت.

 

خدابخشی: برای موفقیت در المپیک 3 سال سختی کشیدم

تکواندوکار وزن منهای 80 کیلوگرم ایران با اشاره به اینکه برای حضور در المپیک 2016 ریودوژانیرو 3 سال سختی کشیده ام، گفت: در این مدت با تمام توان در میادین مختلف حاضر شده تا به هدفم نزدیک شوم.

به گزارش "ورزش سه" و به نقل از ابرنا، تیم ملی تکواندوی ایران روز 21 مردادماه به منظور حضور در سی و یکمین دوره بازی های المپیک راهی ریودوژانیرو می شود. مسابقات تکواندوی المپیک طی روزهای 27 تا 30 مردادماه برگزار خواهد شد که تیم ایران با چهار نماینده (فرزان عاشورازده، سجاد مردانی، مهدی خدابخشی و کیمیا علیزاده) به مصاف حریفان می رود.

 

«مهدی خدابخشی» تکواندوکار وزن منهای 80 کیلوگرم ایران که با ارائه تکنیک های مختلف توانست در هر سه رویداد مهم قهرمانی جهان، بازی های آسیایی اینچئون و قهرمانی آسیا به مدال طلا دست یافته و به عنوان نفر اول رنکنیگ المپیکی مسافر المپیک شود تصریح کرد: به همراه کادر فنی و دیگر بازیکنان برای رسیدن به المپیک زحمات زیادی را متحمل شده و باید مزد سختی ها و تلاش هایمان را در برزیل بگیریم.وی افزود: یقین دارم که در صورت رخ ندادن ناداوری و عادی بودن شرایط، توانایی رسیدن به افتخار در المپیک 2016 را دارا هستیم.

 

خدابخشی با اشاره به اینکه فدراسیون تکواندو سرمایه گذاری خوبی روی جوانان داشته است، عنوان کرد: این جوانان در مسابقات گوناگون باعث اهتزاز پرچم ایران شده اند و اکنون آوردگاه المپیک باید در انتظار درخشش هوگوپوشان ایران باشید.وی با تاکید بر اینکه برای رسیدن به اهداف و آرزوها باید سختی و مرارت را تحمل کرد، بیان داشت: با وجود آسیب دیدگی های مختلف و تمرینات سخت، فقط به ریو فکر می کرده ام و اکنون نمی خواهم این فرصت طلایی را از دست بدهم.

 

تکواندوکار خوش تکنیک تیم ملی ایران، گفت: شاید دیگر فرصت حضور در المپیک را پیدا نکرده و به همین دلیل می خواهم با تمام وجود روی شیاپ چانگ حاضر شوم. ضمن اینکه به بعد از المپیک نیز فکر نکرده و تمرکزم فقط به این مسابقات معطوف شده است.وی با اشاره به اینکه بازی های المپیک بالاترین سطح مسابقات رشته های ورزشی است، افزود: از 15 تکواندوکار دیگری که در وزن منهای 80 در المپیک هستند، شناخت کافی دارم.

 

خدابخشی در خصوص اینکه او را یک ورزشکار خونسرد در میادین مهم می دانند، عنوان کرد: این مساله سبب می شود تابه حریفان، فشار روانی وارد کرده و راحت تر از تکنیک های مختلف استفاده کنم و امیدوارم در المپیک نیز این خونسردی را داشته باشم.وی در مورد لقب ترمیناتور که از سوی فدراسیون جهانی تکواندو به او داده شده است، گفت: چندان این لقب را دوست ندارم، چراکه ترمیناتور لوازم جنگی دارد و من تنها با پاهای خود حریفان را از پیش رو برمی دارم.سی و یکمین دوره بازی های المپیک به صورت رسمی از امروز در ریودوژانیرو برزیل آغاز می شود و تا پایان مردادماه ادامه خواهد داشت.


انتهای پیام/

منبع: ورزش 3


برچسب ها: مسابقه تکواندو مهدی خدابخشی در المپیک 2016|ساعت و زمان بازی، ساعت تکواندو مهدی خدابخشی المپیک 2016 ریو، ساعت بازی مهدی خدابخشی المپیک 2016، زمان تکواندو مهدی خدابخشی المپیک 2016 ریو، نتیجه تکواندو مهدی خدابخشی در المپیک 2016 ریو، فیلم تکواندو مهدی خدابخشی المپیک 2016 ریو، تکواندو مهدی خدابخشی المپیک 2016 ساعت چنده؟، تاریخ بازی تکواندو مهدی خدابخشی در المپیک 2016، مهدی خدابخشی در المپیک 2016، برنامه تکواندو مهدی خدابخشی در المپیک 2016، مهدی خدابخشی چه ساعتی بازی دارد؟، بازی های مهدی خدابخشی در المپیک 2016 ریو
 • ۰
 • ۰

برچسب ها: برنامه کامل کشتی آزاد ایران در المپیک 2016 ریو | فیلم و نتیجه مسابقات، برنامه کامل کشتی آزاد و فرنگی ایران المپیک 2016 | فیلم و نتیجه، برنامه کامل کشتی فرنگی و آزاد در المپیک 2016 | نتایج و فیلم مسابقات، برنامه مسابقات المپیک 2016 ریو + جدول، برنامه کامل کشتی آزاد و فرنگی المپیک در 2016 | نتایج و فیلم، برنامه کامل مسابقات کشتی المپیک اعلام شد، برنامه کامل کشتی آزاد و فرنگی ایران در المپیک 2016 ریو+نتیجه و فیلم، زمان مسابقات کشتی آزاد در المپیک، نتایج و برنامه مسابقات کشتی آزاد المپیک 2016 ریو


-----------------------------------------------------------------------

نتایج و فیلم کامل بازی ها به تدریج تکمیل خواهد شد

-----------------------------------------------------------------------

برنامه کامل کشتی آزاد ایران المپیک 2016 ریو:

جمعه 29 مرداد 95 :

وزن 57 کیلوگرم / حسن رحیمی / از ساعت 18:10 یک هشتم نهایی

وزن 74 کیلوگرم / حسن یزدانی / از ساعت 18:26 یک هشتم نهایی

شنبه 30 مرداد 95 :

وزن 86 کیلوگرم / علیرضا کریمی / از ساعت 17:30 مقدماتی

وزن 125 کیلوگرم / کمیل قاسمی / از ساعت 23:30 فینال

یکشنبه 31 مرداد 95 :

وزن 65  کیلوگرم / میثم نصیری / از ساعت 17:30 مقدماتی

وزن 97 کیلوگرم / رضا یزدانی / از ساعت 22:30 فینال


-----------------------------------------------------------------------------------------------------
« برنامه کامل مسابقات کشتی آزاد ایران در المپیک 2016 »
-----------------------------------------------------------------------------------------------------

جمعه 29 مرداد 95 :


برنامه (تاریخ و ساعت) مسابقه کشتی آزاد حسن رحیمی در المپیک 2016

وزن 57 کیلوگرم / حسن رحیمی / از ساعت 17:30 / مقدماتی

وزن 57 کیلوگرم / حسن رحیمی / از ساعت 23:30 / فینال


نتیجه مسابقه کشتی آزاد حسن رحیمی در المپیک 2016 - بزودی


دانلود فیلم کامل مسابقه کشتی آزاد حسن رحیمی در المپیک 2016 - بزودی


جمعه 29 مرداد 95 :


زمان (تاریخ و ساعت) مسابقه کشتی آزاد حسن یزدانی در المپیک 2016

وزن 57 کیلوگرم / حسن یزدانی / از ساعت 17:30 / مقدماتی

وزن 57 کیلوگرم / حسن یزدانی / از ساعت 23:30 / فینال


نتیجه مسابقه کشتی آزاد حسن یزدانی در المپیک 2016 - بزودی


دانلود فیلم کامل مسابقه کشتی آزاد حسن یزدانی در المپیک 2016 - بزودی


شنبه 30 مرداد 95 :


زمان (تاریخ و ساعت) مسابقه کشتی آزاد علیرضا کریمی در المپیک 2016

وزن 86 کیلوگرم / علیرضا کریمی / از ساعت 17:30 / مقدماتی
وزن 86 کیلوگرم / علیرضا کریمی / از ساعت 23:30 / فینال


نتیجه مسابقه کشتی آزاد علیرضا کریمی در المپیک 2016 - بزودی


دانلود فیلم کامل مسابقه کشتی آزاد علیرضا کریمی در المپیک 2016 - بزودی


شنبه 30 مرداد 95 :


زمان (تاریخ و ساعت) مسابقه کشتی آزاد کمیل قاسمی در المپیک 2016

وزن 125 کیلوگرم / کمیل قاسمی / از ساعت 17:30 / مقدماتی
وزن 125 کیلوگرم / کمیل قاسمی / از ساعت 23:30 / فینال


نتیجه مسابقه کشتی آزاد کمیل قاسمی در المپیک 2016 - بزودی


دانلود فیلم کامل مسابقه کشتی آزاد کمیل قاسمی در المپیک 2016 - بزودی


یکشنبه 31 مرداد 95 :


زمان (تاریخ و ساعت) مسابقه کشتی آزاد میثم نصیری در المپیک 2016

وزن 65  کیلوگرم / میثم نصیری / از ساعت 17:30 / مقدماتی
وزن 65  کیلوگرم / میثم نصیری / از ساعت 23:30 / فینال


نتیجه مسابقه کشتی آزاد میثم نصیری در المپیک 2016 - بزودی


دانلود فیلم کامل مسابقه کشتی آزاد میثم نصیری در المپیک 2016 - بزودی


یکشنبه 31 مرداد 95 :


زمان (تاریخ و ساعت) مسابقه کشتی آزاد رضا یزدانی در المپیک 2016

وزن 97 کیلوگرم / رضا یزدانی / از ساعت 17:30 / مقدماتی

وزن 97 کیلوگرم / رضا یزدانی / از ساعت 23:30 / فینال


نتیجه مسابقه کشتی آزاد رضا یزدانی در المپیک 2016 - بزودی


دانلود فیلم کامل مسابقه کشتی آزاد رضا یزدانی در المپیک 2016 - بزودی


انتهای پیام/

منبع: ورزش 3


برچسب ها: ساعت پخش مسابقات کشتی آزاد در المپیک 2016، برنامه کامل مسابقات کشتی آزاد ایران در المپیک 2016 ریو، برنامه کامل کشتی آزاد ایران در المپیک 2016 ریو، ساعت بازیهای کشتی آزاد ایران در المپیک 2016، نتیجه مسابقات کشتی آزاد ایران المپیک 2016، زمان مسابقات کشتی آزاد ایران المپیک 2016 ریو، فیلم مسابقات کشتی آزاد ایران المپیک 2016 ریو، برنامه کامل کشتی آزاد ایران در المپیک 2016 ریو | فیلم و نتیجه