نیوکلیپ

پیوندها

۳۸ مطلب در ارديبهشت ۱۳۹۵ ثبت شده است

 • ۰
 • ۰

ساعت پخش و تکرار برنامه و سریال های ماه رمضان 95 را اینجا ببینید


تاریخ دقیق شروع ماه رمضان در سال 1395

----------------------------------------------------

شروع یا روز اول ماه مبارک رمضان سال 1437 قمری برابر با روز سه شنبه 18 خرداد 1395 خورشیدی و مصادف با 7 ژوئن 2016 میلادی میباشد.

پایان یا روز آخر ماه مبارک رمضان سال 1437 قمری برابر با روز سه شنبه 15 تیر 1395 خورشیدی و مصادف با 16 جولای 2016 میلادی میباشد.

Ramadan in 2016 will start on Tuesday, the 7th of June and will continue for 30 days until Tuesday, the 16th of July


انتهای پیام/

تاریخ دقیق شروع ماه رمضان 95 | تاریخ دقیق پایان ماه رمضان 95

منبع: تقویم

 • ۰
 • ۰

دانلود فیلم خلاصه کشتی فرنگی ایران 8-0 روسیه 2016

دانلود فیلم سالتو بارانداز دیدنی نوروزی در فینال جام جهانی

دانلود فیلم باراندازهای متوالی؛ شاهکار بشیر باباجان‌ زاده

با برد 8 بر صفر مقابل روسیه

ایران قهرمان جام جهانی کشتی فرنگی شد

شاگردان محمد بنا موفق شدند با برد 8 بر صفر مقابل روسیه در فینال جام جهانی کشتی فرنگی ضمن رقم زدن قهرمانی، روس ها را با نتیجه 8 بر صفر بدرقه کردند.


به گزارش "ورزش سه"، تیم ملی کشتی فرنگی ایران بعد پیروزی مقابل اوکراین، آذربایجان و ترکیه رو در روی روسیه در بازی فینال قرار گرفت  تا طلای جهان را در شیراز و خاک ایران نگه دارد.


 محمد بنا سرمربی تیم ملی ترکیب سامان عبدولی، امید نوروزی، افشین بیابانگرد، سعید عبدولی، رامین طاهری، حبیب الله اخلاقی، قاسم رضایی و بشیر باباجان زاده را رو در روی روس ها قرار داد تا این مردان ضامن حضور طلا در ایران باشند. مردان فرنگی کار ایرانی با دوبنده آبی رو در روی روس هایی قرار گرفت که دوبنده قرمز بر تن داشتد.


کری خوانی های سرمربی روسیه دیدار را قبل از شروع بسیار پراسترس و مهیج کرده بود اما کشتی گیران ایرانی بهترین و درجه بودند به طوریکه در تمامی اوزان کشتی گیران روس مقابل شیربچه های ایرانی مغلوب شدند. در همان 5 کشتی اول قهرمانی ایران مسجل شد اما با این حال کشتی گیران بعدی هم به روس ها رحم نکردند تا ایران قهرمان کشتی فرنگی دنیا شود.

 

59 کیلوگرم، سامان عبدولی؛ "سامان با تعصب"


مبارزه دو کشتی گیر با ندای «ایران ایران ایران »و صدای کر کننده تماشاگران آغاز شد. سامان که جانشین سوریانی که در حال ریکاوری است، شده کشتی درگیرانه ای را با سرگیی امیلین شروع کرد اما اخطار اول به خودش داده شد. ولی تماشاگران اجازه ندادند او در خاک امتیاز دهد تا داور سرپا داد تا کشتی صفر بر صفر ادامه پیدا کند و اینبار عبدولی از حریفش امتیاز بگیرد.

 

عبدولی بارانداز را بالا میکشد اما داور سوت توقف کشتی را برای سرپا اعلام میکند .وقت اول با شور و هیجان سالن دستغیب شیراز به پایان می رسد. بنا باز بعد از چند کشتی خودش روی تشک آمده و عبدولی را کوچ میکند. دومین اخطار در سی امین ثانیه وقت دوم و اولین امتیاز برای سامان اعلام شد. یک بر صفر به نفع ایران در کشتی اول مسابقه ادامه دارد.

 

دقیقه چهارم اخطار دوم به عبدولی داده شد و یک بر یک کشتی مساوی شد. در خاک اتفاقی نیفتاد تا کشتی با همین نتیجه تساوی ادامه پیدا کند اما دیدار یک بر یک تساوی دنبال می شود و به دلیل اینکه حریف روس آخرین امتیاز را گرفته است سامان باید نتیجه را به سود خودش تغییر دهد.

 

تلاش های عبدولی که برای امتیاز تقلا می کرد جواب داد. اخطار سوم و امتیاز دوم تا دو بر یک به نفع ایران کشتی در دقیقه آخر ادامه پیدا کند. عبدولی دست خودش را گیر انداخته و با جسارت اولین برد را تقدیم ایران میکند.

 

66 کیلوگرم، امید نوروزی؛ سالتو سه هزار نفره


ترانه پیروزی عبدولی در ورزشگاه شروع به خواندن می کند تا امید نوروزی آتشفشان انرژی را به شیراز هدیه دهد. امید نوروزی و زایور کابالویف کشتی دوم در وزن ۶۶کیلو را آغاز کردند.

 

"نوروزی شیرازی" شعار تماشاگران در دیار حافظ برای نوروزی است.

 

داور اولین اخطار را به امید نوروزی داد تا صدای سوت تماشاگران بلند و بلند تر شود. نوروزی قرص و محکم به تشک چسبیده و اجازه اجرای فن به کابولویف نمی دهد. کشتی سرپا اعلام می شود و نوروزی در حمله های پیاپی اولین اخطار را میگیرد تا با اجرای شگردش در خاک یعنی بارانداز دو بر صفر جلو بیفتد. سه دقیقه اول با نتیجه دو بر صفر به نفع نوروزی تمام شد.

 

تایم دوم شروع شد و در همان ابتدای کار کشتی گیر روسی ضربه هایی را به سر نوروزی وارد کرد. بنا به نوروزی دستور حمله داد تا نوروزی اخطار دوم همراه با یک امتیاز را بگیرد و نتیجه را سه بر صفر کند. همه چیز آماده سالتوهای زیبای نوروزی که نماد بازی ها هم هست شد.

 

نوروزی سالتو و هفت بر صفر، تماشاگران با شعار امید یکی دیگه از نوروزی نتیجه هشت بر صفر را میخواهند.

 

71 کیلوگرم، افشین بیابانگرد؛ برنده فینال هفتاد و یکی ها


به قول گوینده ورزشگاه و اینک فینال وزن ۷۱ کیلوگرم بین  افشین بیابانگرد و عبوزید مانتسیگو همین حالا آغاز شد. ایران تا اینجا دو بر صفر پیش افتاده و بیابانگرد به دنبال ادامه پیروزی های تیم ملی است.

 

بیابانگرد اولین اخطار را از حریفش گرفت اما در خاک نتوانست امتیازی بگیرد تا کشتی همچنان صفر بر صفر دنبال شود. . کشتی به دلیل مصدومیت دهان افشین متوقف شده است.

 

کشتی گیر روسی از بیابانگرد یک اخطار گرفت و با باراندازی که انجام داد 2 امتیاز از آن خود کرد تا کشتی  با  نتیجه دو بر صفر به وقت دوم برود. بیابانگرد که در اردوی تیم ملی در شیراز با تمرین کنار نوجوانان شیرازی به اخلاق شهره شد وقت دوم را با نتیجه دو بر صفر عقب افتاد.

 

با فشار زیادی که به حریفش آورد اولین امتیاز را با خارج کردن پای حریفش گرفت. حالا کشتی دو بر یک شده و افشین باز هم از حریفش اخطار گرفت  تا دومین امتیاز را هم بگیرد و کشتی را مساوی کند. امتیاز سوم با خروج پای ورزشکار روسی نصیب ایرانی ها شد.

 

چهل ثانیه تا پایان و افشین که دو بر صفر عقب افتاد اما دلاورانه کشتی گرفت تا سه بر دو جلو افتاد، ۵۴۳۲۱و تمام.

 

75 کیلوگرم، سعید عبدولی؛ برد بدون درد سر


عبدولی کشتی نگرفته پیروز شد، در حالی که نام ابراکای کالاندیا برای این وزن اعلام شده بود این کشتی گیر روی تشک حاضر نشد تا داور دست عبدولی را به عنوان برنده بالا ببرد.

 

80 کیلوگرم، رامین طاهری؛ قاصد قهرمانی


رامین طاهری در وزن هشتاد مقابل رمضان اباچیرف قرار گرفته است. ایران حالا چهار بر صفر پیش افتاده و تا پیروزی فاصله چندانی ندارد البته آن هم روی کاغذ وگرنه ایران تا الان فرماندار جام جهانی شیراز شده است.

 

اولین اخطار در دقیقه دوم به طاهری داده شد که داور در خاک دو امتیاز به کشتی گیر روسی داد که با اعتراض مربیان ایران فیلم باز بینی شد اما به دلیل اعتراض نا درست یک امتیاز دیگر هم به جمع کشتی گیر روسی اضافه شد.

 

در حالی که طاهری یک اخطار از حریفش گرفته بود امید نوروزی روی جایگاه ویژه ورزشگاه رفت و در آغوش مسئولین قرار گرفت. رامین دومین اخطار را هم از حریفش گرفت و کشتی را سه بر یک کرد اما ضربه های غیر فنی سر کشتی گیر روسی با جریمه دو امتیازی و تساوی مسابقه همراه شد تا طاهری با روحیه ای که گرفته بود نتیجه را مثل کشتی صبحش مقابل ترکیه جبران کند.

 

حالا ایران پنج بر سه پیش افتاده و قهرمان جام جهانی شیراز شده است. مربی روس به داخل زمین آمده و از داور کارت زرد می‌گیرد و اعتراضش هم جواب نمی دهد و تنها کشتی را شش بر سه می کند.

 

تماشاگران شعار «بریده بریده »سر داده اند.

 

رامین باید برای بار دوم در خاک بنشیند ،چهارمین و آخرین امتیاز به رمضان روس داده شد تا شش بر چهار نتیجه پایانی این مسابقه باشد.  5، 4، 3، 2، و یک، ایران قهرمان کشتی فرنگی جهان شد.

 

طاهری بعد از این برد پشتک واروی شادی خودش را تقدیم به تماشاگران پر شور شیرازی کرد.

 

85 کیلوگرم، حبیب اخلاقی؛ برد با خون و خونریزی


حبیب الله اخلاق ی با دو مدال برنز قهرمانی جهان و طلای بازی های آسیایی مقابل سوسروکو کودزوکوف قرار گرفت. روس ها حالا دیگر به دنبال باختن آبرومند هستند.

 

اولین و دومین امتیاز با بیرون رفتن پای کشتی گیر روس نصیب اخلاقی شد. اخلاقی با تجربه کشتی را اداره کرد تا وقت اول با نتیجه دو بر صفر به اتمام برسد.

 

ژست بنا در کنار تشک دیدنی است.

 

وقت دوم با تشویق های بی امان تماشاگران آغاز شده است. در حالی که صورت اخلاقی دچار خونریزی شده این کشتی گیر همچنان با غیرت ادامه می دهد. داور از پزشک مسابقه میخواهد صورت اخلاقی را پاک کند. حبیب کشتی ایران در یک کشتی با برنامه  ایران را شش بر صفر جلو انداخت.

 

98 کیلوگرم، قاسم رضایی؛ بی‌رحم‌های ایرانی مقابل روس‌ها


هفتمین کشتی فینال جام جهانی را قاسم رضایی و کانتیمیر ماگاندوف رقم خواهند زد. دلاور مرد ۹۸ کیلو گرم ایران ،قهرمان طلای المپیک که با آمادگی خوبی به شیراز آمده است. کشتی خوش قد و بالا های فینال آغاز شد.

 

اولین اخطار در دقیقه دوم به رضایی داده شد. هرکول کشتی فرنگی ایران چنان در خاک نشست که  هزار تماشاگر ورزشگاه هم نمیتوانستند او را تکان دهند.

 

رضایی نه تنها در خاک امتیاز نداد که در یک دقیقه بعد یک اخطار از حریف روسی اش ماگاندوف گرفت و با یک بار انداز جانانه سه بر صفر پیش افتاد. وقت اول به اتمام رسید اسماعیل نژاد مربی ایران رضایی را خشک کرد و اغاز وقت دوم و تنها سه تایم دیگر تا پایان جام جهانی باقیست.

 

کری تماشاگران شیرازی با روس ها آغاز شد و "لا لا لای لای روسیه ما قهرمانیم توی دنیا" شعار آنها بود.

 

کشتی گیر روسی میرفت که سالتو رو در اختیار بگیرد اما رضایی رو کرد و با خاک حریفش یک امتیاز دیگر گرفت تا کشتی سه بر یک شود اما داور یک امتیاز رضایی را برگرداند تا همان دو بر یک نتیجه پایانی کشتی باشد.

 

130 کیلوگرم، بشیر باباجان زاده؛


در کشتی آخر در وزن ۱۴۰کیلوگرم بشیر بابا جان زاده مقبال سرگیی سمینوف قرار گرفت. اولین امتیاز وقتی که بشیر در خاک حریف روسی نشست با بدل باباجان زاده و زیبا ترین صحنه کشتی های امروز شروع شد. سه بار انداز پیاپی از سنگین وزن فرنکی ایران شش امتیاز پیاپی به ایران و سالن دستغیب هدیه کرد. وقت اول با همین نتیجه به اتمام رسید.

 

تایم پایانی جام جهانی کشتی فرنگی شیراز با سوت داور آغاز شد. کشتی گیر روسی پای بشیر را به بیرون برد و یک امتیاز گرفت تا باباجان زاده فشارش را بیشتر و بیشتر کند. یک اخطار کم کاری به روی ها داده شد. دو کشتی گیر دیگر تای نفس کشیدن ندارند.

 

با اینکه این کشتی در سنگین وزن انجام شد اما کشتی زیبایی از آب در امد.

 

دومین اخطار در یک دقیقه به پایان بازی به بشیر داده شد تا دومین امتیاز به سمینوف داده شود و حالا بششیر باباجان زاده هفت بر دو مسابقه را برد تا ایران با برد قاطع هشت بر صفر یک شب رویایی را در کنار حافظ و سعدی با حضور شاهچراغ و یک  تاریخ کهن پشت سر بگذارد.

 

انتهای پیام/
منبع: ورزش 3
 • ۰
 • ۰

دانلود قسمت 45 فصل سوم خندوانه 29 اردیبهشت 95

میهمان: عبدالله ویسی و بازیکنان استقلال خوزستان
استند آپ کمدی: جناب خان

دانلود برنامه خندوانه فصل سوم

نام برنامه : خندوانه

کارگردان : رامبد جوان

پخش : شبکه نسیم

خلاصه داستان : بعد از دو سری پخش خندوانه با موفقیت باور نکردنی همراه بود رامبد جوان سری سوم خندوانه را با قدرت و آیتم های متفاوت تری تهیه کرد خندوانه قصد دارد تا فرهنگ شوخى کردن رو بررسى کند و شکل صحیح و عمومى آن را پیدا کند و آن رو ترویج بدهد.خندوانه ایها معتقد هستند که اگر ما در یک روز اصلا نخندیم اون روز، روز بدى بوده. پس بیاین با هم یاد بگیریم که چطور مى شه شاد بود و خندید و این امر مهم رو به دیگران هم سرایت داد.


انتهای پیام/

منبع: شبکه نسیم

 • ۰
 • ۰

دانلود تمام سوالات و پاسخنامه تشریحی امتحان نهایی سوم دبیرستان خرداد 95

دانلود تمام سوالات و پاسخنامه تشریحی امتحان نهایی پیش دانشگاهی خرداد 95

سوالات و پاسخنامه هندسه 2 سوم دبیرستان نهایی 30 اردیبهشت 95

سوالات و پاسخنامه هندسه 2 نهایی 30 اردیبهشت 95

کلید سوالات هندسه 2 سوم دبیرستان نهایی 30 اردیبهشت 95

پاسخ نامه سوالات هندسه 2 سوم دبیرستان نهایی 30 اردیبهشت 95

پاسخنامه سوالات امتحان هندسه 2 سوم دبیرستان نهایی 30 اردیبهشت 95

جواب سوالات امتحان نهایی هندسه 2 30 اردیبهشت 95

پاسخنامه امتحان نهایی هندسه 2 سوم 30 اردیبهشت 95

سوالات امتحان نهایی هندسه 2 سوم دبیرستان رشته ریاضی خرداد 95

ساعت 12 منتشر شد

دانلود سوالات و پاسخنامه امتحان نهایی هندسه 2 سوم 30 اردیبهشت 95

دانلود سوالات و پاسخنامه امتحان نهایی هندسه 2 سوم 30 اردیبهشت 95


انتهای پیام/

منبع: نیوکلیپ بیان

 • ۰
 • ۰

دانلود تمام سوالات و پاسخنامه تشریحی امتحان نهایی سوم دبیرستان خرداد 95

دانلود تمام سوالات و پاسخنامه تشریحی امتحان نهایی پیش دانشگاهی خرداد 95

سوالات و پاسخنامه تاریخ ایران و جهان 2 سوم دبیرستان نهایی 30 اردیبهشت 95

سوالات و پاسخنامه تاریخ ایران و جهان 2 نهایی 30 اردیبهشت 95

کلید سوالات تاریخ ایران و جهان 2 سوم دبیرستان نهایی 30 اردیبهشت 95

پاسخ نامه سوالات تاریخ ایران و جهان 2 سوم دبیرستان نهایی 30 اردیبهشت 95

پاسخنامه سوالات امتحان تاریخ ایران و جهان 2 سوم دبیرستان نهایی 30 اردیبهشت 95

جواب سوالات امتحان نهایی تاریخ ایران و جهان 2 30 اردیبهشت 95

پاسخنامه امتحان نهایی تاریخ ایران و جهان 2 سوم 30 اردیبهشت 95

سوالات امتحان نهایی تاریخ ایران و جهان 2 سوم دبیرستان رشته ریاضی خرداد 95

ساعت 12 منتشر شد

دانلود سوالات و پاسخنامه امتحان نهایی تاریخ ایران و جهان 2 سوم 30 اردیبهشت 95

دانلود سوالات و پاسخنامه امتحان نهایی تاریخ ایران و جهان 2 سوم 30 اردیبهشت 95


انتهای پیام/

منبع: نیوکلیپ بیان

 • ۰
 • ۰

دانلود تمام سوالات و پاسخنامه تشریحی امتحان نهایی سوم دبیرستان خرداد 95

دانلود تمام سوالات و پاسخنامه تشریحی امتحان نهایی پیش دانشگاهی خرداد 95

سوالات و پاسخنامه هندسه 2 سوم دبیرستان نهایی 30 اردیبهشت 95

سوالات و پاسخنامه هندسه 2 نهایی 30 اردیبهشت 95

کلید سوالات هندسه 2 سوم دبیرستان نهایی 30 اردیبهشت 95

پاسخ نامه سوالات هندسه 2 سوم دبیرستان نهایی 30 اردیبهشت 95

پاسخنامه سوالات امتحان هندسه 2 سوم دبیرستان نهایی 30 اردیبهشت 95

جواب سوالات امتحان نهایی هندسه 2 30 اردیبهشت 95

پاسخنامه امتحان نهایی هندسه 2 سوم 30 اردیبهشت 95

سوالات امتحان نهایی هندسه 2 سوم دبیرستان رشته ریاضی خرداد 95

ساعت 12 منتشر شد

دانلود سوالات و پاسخنامه امتحان نهایی هندسه 2 سوم 30 اردیبهشت 95

دانلود سوالات و پاسخنامه امتحان نهایی هندسه 2 سوم 30 اردیبهشت 95


انتهای پیام/

منبع: نیوکلیپ بیان

 • ۰
 • ۰

دانلود تمام سوالات و پاسخنامه تشریحی امتحان نهایی سوم دبیرستان خرداد 95

دانلود تمام سوالات و پاسخنامه تشریحی امتحان نهایی پیش دانشگاهی خرداد 95

سوالات و پاسخنامه زمین شناسی سوم دبیرستان نهایی 30 اردیبهشت 95

سوالات و پاسخنامه زمین شناسی نهایی 30 اردیبهشت 95

کلید سوالات زمین شناسی سوم دبیرستان نهایی 30 اردیبهشت 95

پاسخ نامه سوالات زمین شناسی سوم دبیرستان نهایی 30 اردیبهشت 95

پاسخنامه سوالات امتحان زمین شناسی سوم دبیرستان نهایی 30 اردیبهشت 95

جواب سوالات امتحان نهایی زمین شناسی 30 اردیبهشت 95

پاسخنامه امتحان نهایی زمین شناسی سوم 30 اردیبهشت 95

سوالات امتحان نهایی زمین شناسی سوم دبیرستان رشته تجربی خرداد 95

ساعت 12 منتشر شد

دانلود سوالات و پاسخنامه امتحان نهایی زمین شناسی سوم 30 اردیبهشت 95

دانلود سوالات و پاسخنامه امتحان نهایی زمین شناسی سوم 30 اردیبهشت 95


انتهای پیام/

منبع: نیوکلیپ بیان

 • ۰
 • ۰

دانلود قسمت 45 فصل سوم خندوانه 29 اردیبهشت 95

-

حجم: 282 مگابایت

میهمان: محمود بصیری
استند آپ کمدی: نیما و جناب خان

دانلود برنامه خندوانه فصل سوم

نام برنامه : خندوانه

کارگردان : رامبد جوان

پخش : شبکه نسیم

خلاصه داستان : بعد از دو سری پخش خندوانه با موفقیت باور نکردنی همراه بود رامبد جوان سری سوم خندوانه را با قدرت و آیتم های متفاوت تری تهیه کرد خندوانه قصد دارد تا فرهنگ شوخى کردن رو بررسى کند و شکل صحیح و عمومى آن را پیدا کند و آن رو ترویج بدهد.خندوانه ایها معتقد هستند که اگر ما در یک روز اصلا نخندیم اون روز، روز بدى بوده. پس بیاین با هم یاد بگیریم که چطور مى شه شاد بود و خندید و این امر مهم رو به دیگران هم سرایت داد.


انتهای پیام/

دانلود خندوانه 29 اردیبهشت 95 | محمود بصیری | جناب خان و نیما

منبع: شبکه نسیم

 • ۰
 • ۰

نتیجه نهایی: لیورپول 1 - سویا 3

دانلود خلاصه بازی لیورپول و سویا 29 اردیبهشت 95

دانلود گلهای بازی لیورپول و سویا 29 اردیبهشت 95

دانلود گل استوریج / دقیقه 35 / لیورپول 1 - سویا 0

دانلود گل گامیرو / دقـیــقــه 46 / لیورپول 1 - سویا 1

دانلود گل اول کوکه / دقیقه 64 / لیورپول 1 - سویا 2

دانلود گل دوم کوکه / دقیقه 70 / لیورپول 1 - سویا 3

دانلود حواشی بازی لیورپول و سویا 29 اردیبهشت 95

دانلود فیلم گل آفساید لیورپول به سویا در بازی دیشب

دانلود فیلم گفتگو با جواد نکونام درباره فینال یورو اروپا 2016

دانلود فیلم مسیر سخت سویا برای رسیدن به فینال یورو لیگ


 سویا 3-1 لیورپول؛

سویا قهرمان لیگ اروپا شد

سویا با پیروزی 3-1 مقابل لیورپول، بار دیگر قهرمان رقابت ها لیگ اروپا شد.


به گزارش "ورزش سه"، شاگردان یورگن کلوپ در این دیدار ابتدا با یک گل از حریف پیش افتادند اما در نیمه دوم سه گل دریافت کردند و یک جام دیگر را از دست دادند.

 

لیورپولی ها بازی را بهتر آغاز کردند و در همان دقایق ابتدایی، سوریانو، دروازه بان سویا، مجبور شد با ‏یک واکنش دیدنی، دروازه تیمش را بسته نگه دارد.‏


چند دقیقه بعد، استوریج می توانست روی ارسال ناتان کلاین، دروازه سویا را باز کند اما حضور به موقع ‏کاریکو، مانع از به ثمر رسیدن اولین گل بازی شد.‏


برتری قرمزها ادامه پیدا کرد تا اینکه در دقیقه 35، سرانجام دنیل استوریج قفل دروازه سویا را شکست. ‏او که روی حرکت خوب کوتینیو صاحب موقعیت شده بود، با یک شوت دیدنی از پشت محوطه جریمه، ‏دروازه حریف را باز کرد و لیورپول را پیش انداخت.‏

بعد از این گل هم لیورپول تیم برتر میدان بود و در دقیقه 41، لوورن روی ارسال جیمز میلنر از روی ‏نقطه کرنر، گل دوم را به ثمر رساند اما دخالت استوریج که در موقعیت آفساید قرار داشت، باعث شد تا ‏داور این گل  را مردود اعلام کند. در دقایق پایانی این نیمه توپ دیگری از خط دروازه ها عبور نکرد و ‏نیمه اول با برتری 1-0 لیورپول به پایان رسید.‏


نیمه دوم را سویا طوفانی آغاز کرد و تنها 17 ثانیه از این نیمه سپری شده بود که کوین گامیرو حسال کار ‏را 1-1 کرد.‏ حرکت عالی از موریانو فریرا و عبور او از مورنو، با پاس در عرض عالی به دهانه دروازه همراه شد و ‏گامیرو نیز با یک بغل پای ساده، کار را تمام کرد.‏

فشار حملات شاگردان امری بعد از این گل هم ادامه داشت و در دقیقه 61، چیزی نمانده بود سویا به گل ‏دوم برسد اما ضربه گامیرو را مینیوله در موقعیتی تک به تک به بیرون زد.‏


اما در دقیقه 64، سرانجام سویا به گل دوم رسید. حرکت خوب ویکتور پرز پشت محوطه جریمه لیورپول، ‏با حضور به موقع و ضربه دقیق کوکه همراه شد و سویا پیش افتاد.‏


لیورپولی ها که چیزی برای از دست دادن نداشتند، پیش کشیدند اما این سویا بود که در دقیقه 71 به گل ‏سوم رسید. روی یک حمله سریع و اشتباه لالانا در دفع توپ، کوکه صاحب موقعیت شد و با ضربه ای نه ‏چندان محکم، مینیوله را مغلوب کرد.‏


در ادامه لیورپولی ها تلاش زیادی کردند تا گل های خورده را جبران کنند اما این بازیکنان سویا بودند که ‏روی ضدحملات موقعیت های خطرناک تری ایجاد کردند؛ هرچند گل دیگری به ثمر نرسید و سویا با ‏پیروزی 3-1، برای سومین بار پیاپی فاتح لیگ اروپا شد.


ترکیب اصلی لیورپول - سویا


لیورپول و سویا فینال لیگ اروپا را در بازل سوئیس برگزار خواهند کرد.


به گزارش "ورزش سه"، از ساعت 23:15 فینال رقابت های لیگ اروپا میان لیورپول و سویا برگزار می شود. ترکیب اصلی دو تیم در این دیدار به شرح زیر خواهد بود:


لیورپول: مینیوله، کلاین، توره، لوورن، مورنو، میلنر، امره جان، لالانا، کوتینیو، فیرمینو، استوریج


سویا: داوید سوریا، اسکودرو، کاریسو، رامی، ماریانو، ان زونی، کریچوویاک، ویتولو، اور بانگا، کوکه، گامیرو


پیش بازی لیورپول - سویا


دو تیم لیورپول و سویا، امروز در ورزشگاه سنت جاکوب پارک شهر بازل در فینال لیگ اروپا به مصاف یکدیگر خواهند رفت.


به گزارش "ورزش سه"، قهرمان دو دوره ی اخیر در مقابل تیمی قرار می‌گیرد که انگیزه بسیار زیادی برای کسب عنوان قهرمانی رقابت ها دارد.


انتهای پیام/

نتیجه بازی لیورپول و سویا 29 اردیبهشت 95 | فینال | گلها و خلاصه دیشب

منبع: ورزش 3

 • ۰
 • ۰