نیوکلیپ

  • ۰
  • ۰

برچسب ها: دانلود خندوانه 19 خرداد | قسمت دوم مسابقه خانواده باحال | رضا بنفشه خواه و بهادر مالکی، دانلود خندوانه 19 خرداد با حضور خانواده رضا بنفشه خواه و بهادر مالکی، دانلود قسمت 59 برنامه خندوانه 19 خرداد با کیفیت، دانلود خندوانه 19 خرداد 95 + قسمت دوم مسابقه خانواده باحال، دانلود خندوانه 19 خرداد 95 چهارشنبه با حضور شرکت کنندگان مسابقه خانواده باحال، دانلود قسمت 59 فصل 3 خندوانه 19 خرداد 95، دانلود برنامه خندوانه ویژه شب دوم مسابقه خانواده باحال با حضور خانواده های بنفشه خواه و مالکی، دانلود قسمت 19 خرداد خندوانه


دانلود خندوانه 19 خرداد 95 | بنفشه خواه و مالکی | مسابقه خانواده باحال

دانلود قسمت 59 فصل سوم خندوانه 19 خرداد 95

میهمان: رضا بنفشه خواه، بهادر مالکی
------------------------------------
استند آپ کمدی:
قسمت دوم مسابقه خانواده باحال

دانلود برنامه خندوانه فصل سوم

نام برنامه : خندوانه

کارگردان : رامبد جوان

پخش : شبکه نسیم

خلاصه داستان : بعد از دو سری پخش خندوانه با موفقیت باور نکردنی همراه بود رامبد جوان سری سوم خندوانه را با قدرت و آیتم های متفاوت تری تهیه کرد خندوانه قصد دارد تا فرهنگ شوخى کردن رو بررسى کند و شکل صحیح و عمومى آن را پیدا کند و آن رو ترویج بدهد.خندوانه ایها معتقد هستند که اگر ما در یک روز اصلا نخندیم اون روز، روز بدى بوده. پس بیاین با هم یاد بگیریم که چطور مى شه شاد بود و خندید و این امر مهم رو به دیگران هم سرایت داد.

دانلود خندوانه با حجم کم - دانلود خندوانه معرفی مسابقه باحال - خندوانه ویژه ماه رمضان 95 -  خندوانه 19 خرداد، خانواده باحال - خانواده رضا بنفشه خواه - خانواده بهادر مالکی صدا پیشه فامیل دور در خانواده باحال خندوانه


انتهای پیام/

منبع: شبکه نسیم

  • ۰
  • ۰

برچسب ها: آدرس کانال رسمی تلگرام ماه عسل 95، ادرس کانال رسمی تلگرام ماه عسل 95+پیج های رسمی، آدرس پیج رسمی اینستاگرام و سایت ماه عسل 95، ادرس کانال تلگرام ماه عسل 95، آدرس کانال تلگرام و صفحه رسمی برنامه ماه عسل 95، لینک آدرس کانال و گروه تلگرام برنامه ماه عسل 95، آدرس کانال تلگرام برنامه ماه عسل | آدرس سایت برنامه ماه عسل - سال 95، آدرس کانال تلگرام و صفحه رسمی برنامه ماه عسل 95


آدرس کانال رسمی تلگرام ماه عسل 95+پیج های رسمی اینستاگرام و سایت

صفحات رسمی برنامه ماه عسل 95 در فضای مجازی

برای دسترسی سریع ، روی لینک مورد نظر کلیک کنید

--------------------------------------------------------------------------------
ادرس کانال تلگرام ماه عسل 95 : Telegram.me/Maheasaltv

ادرس پیج رسمی اینستاگرام ماه عسل 95 : Instagram.com/Maheasaltv

ادرس کانال اپارات ماه عسل 95 : Aparat.com/Maheasaltv

ادرس ایمیل ارتباط با ماه عسل 95 : Info@Maheasal.tv

سایت رسمی ماه عسل 95 : www.Maheasal.tv

انتهای پیام/

آدرس کانال رسمی تلگرام ماه عسل 95+پیج های رسمی اینستاگرام و سایت

منبع: سایت رسمی ماه عسل 95


برچسب ها: ادرس کانال رسمی تلگرام ماه عسل 95+پیج های رسمی، ادرس پیج رسمی اینستاگرام ماه عسل 95، Official pages honeymoon 95 in cyberspace، ادرس کانال تلگرام ماه عسل 95، ادرس کانال اپارات ماه عسل 95، صفحات رسمی برنامه ماه عسل در فضای مجازی، ادرس کانال رسمی تلگرام ماه عسل 95+پیج های رسمی

  • ۰
  • ۰
برچسب ها: بهترین کتاب آشپزی ایرانی، بهترین کتاب آشپزی در ایران، بهترین کتاب آشپزی دنیا، بهترین کتاب آشپزی ایران و جهان، جایزه بهترین کتاب آشپزی جهان به زن ایرانی (عکس)، کتاب مستطاب آشپزی از سیر تا پیاز by نجف دریابندری، یک کتاب ایرانی نامزد بهترین کتاب آشپزی جهان شد، کاملترین کتاب آموزش آشپزی، بهترین کتاب آشپزی ایرانی، کتاب ایرانی درجمع بهترین کتاب‌های آشپزی جهان، یک ایرانی چطور برنده جایزه بهترین کتاب آشپزی جهان شد؟، بهترین کتاب آشپزی جهان، بهترین کتاب آشپزی در جهان، بهترین کتاب آشپزی جهان 2016

بهترین کتاب آشپزی ایرانی | بهترین کتاب آشپزی دنیا | ایران و جهان

لینک دسترسی به بهترین کتابهای آشپزی ایرانی


خبرگزاری مهر: مقام اول بهترین کتاب‌ آشپزی جهان (2016) برای بار دوم از آن یک نویسنده و بانوی آشپز ایرانی شد.


مسابقه جهانی «Gourmand» معتبرترین مسابقه جهانی بین کتاب‌های آشپزی دنیا و رقابتی آزاد بین کشورهای مختلف است. هر ساله بیش از ۲۶ هزار عنوان کتاب در این مسابقه شرکت می‌کنند. این مسابقه امسال (۲۰۱۶) بین ۲۰۹ کشور شرکت کننده در مسابقه برگزار شد.

مسابقه جهانی «Gourmand» که از ۲۷ ماه می (جمعه ۷ خرداد) آغاز شده بود، امروز ۳۱ ماه می در شهر یانتای کشور چین به کار خود پایان داد. صدها سرآشپز، مؤلف و ژورنالیست در این رشته با هم رقابت کردند و از بین بیش از ۲۶ هزار عنوان کتاب، ۴۰ عنوان به مرحله نهایی راه یافتند.

در پایان این مسابقه معتبر جهانی، سمیرا جنت دوست نویسنده ایرانی کتاب‌های آشپزی مقام نخست این رقابت فشرده را از آن خود کرد. کتاب‌های «دسر» و «آشپزی ایرانی» جنت دوست توانستند عنوان بهترین کتاب‌های دنیا 2016 را از آن خود کنند و پرچم ایران را به اهتزاز درآورند.

این بانوی سرآشپز ایرانی در سال 2014 هم مقام اول جهان را برای کتاب «آشپزی ملل» به دست آورده بود و در سال 2015 در شهر فرانکفورد آلمان هم مقام «بهترین بهترین‌ها» را در همین مسابقه جهانی، از آن خود کرده بود.


انتهای پیام/

بهترین کتاب آشپزی ایرانی | بهترین کتاب آشپزی دنیا | ایران و جهان

منبع: خبرگزاری مهر

  • ۰
  • ۰

برچسب ها: برنامه تیم ملی والیبال در لیگ جهانی 2016+گروه بندی، برنامه تیم ملی والیبال در لیگ جهانی 2016، ساعت بازی های تیم ملی والیبال در لیگ جهانی 2016، جدول تیم ملی والیبال در لیگ جهانی 2016، گروه تیم ملی والیبال در لیگ جهانی 2016، تاریخ شروع لیگ جهانی 2016، مسابقات والیبال لیگ جهانی 2016، برنامه رقابت‌های تیم ملی والیبال در لیگ جهانی 2016، برنامه و زمان و ساعت بازیهای ایران در لیگ جهانی 2016


برنامه (تاریخ و ساعت) بازیهای والیبال ایران در لیگ جهانی 2016 + گروه بندی
آخرین نتایج و فیلم بازی های تیم ملی والیبال را اینجا ببینید


مسابقات تیم ملی والیبال ایران در مرحله بین قاره‌ای رقابت‌های لیگ جهانی ۲۰۱۶ از ۲۷ خرداد تا ۱۳ تیر برگزار می‌شود.

این دوره از لیگ جهانی نیز مانند سال های گذشته در سه سطح برگزار خواهد شد. تیم‌های ایران، برزیل، ایتالیا، آمریکا، روسیه، فرانسه، بلژیک، استرالیا، آرژانتین، بلغارستان، صربستان و لهستان در سطح یک این مسابقات به مصاف هم می‌روند.

در شیوه جدید برگزاری، تیم‌ها در سه هفته به میدان می‌روند تا مسابقات زودتر به پایان برسد و تیم‌ها بتوانند خود را برای شرکت در بازی های المپیک آماده کنند. در رقابت‌های امسال همه تیم های یک سطح به مصاف هم نمی‌روند اما ۱۲ تیم سطح یک در یک جدول رده‌بندی، رتبه بندی می شوند تا پنج تیم برتر به همراه میزبان مرحله نهایی، به فینال صعود کنند.

**برنامه مسابقات تیم ملی ایران در لیگ جهانی ۲۰۱۶ به شرح زیر است:

هفته اول – ریودوژانیرو برزیل

پنجشنبه ۲۷ خرداد، ساعت ۲۱:۴۰ برزیل – ایران

شنبه ۲۹ خرداد، ساعت ۰۰:۴۵ آمریکا – ایران

یکشنبه ۳۰ خرداد، ساعت ۴ آرژانتین – ایران

هفته دوم – میزبان: بلگراد صربستان

پنجشنبه ۳ تیر، ساعت ۱۸:۳۰ بلغارستان – ایران

جمعه ۴ تیر، ساعت ۱۸:۳۰ برزیل – ایران

شنبه ۵ تیر، ساعت ۲۱:۳۰ صربستان – ایران

هفته سوم – میزبان تهران ایران

جمعه ۱۱ تیر، ساعت ۲۱ ایران – صربستان

شنبه ۱۲ تیر، ساعت ۲۱ ایران – ایتالیا

یکشنبه ۱۳ تیر، ساعت ۲۱ ایران – آرژانتین

انتهای پیام/

برنامه (تاریخ و ساعت) بازیهای والیبال ایران در لیگ جهانی 2016 + گروه بندی

منبع: سایت والیبال

  • ۰
  • ۰

برچسب ها: برنامه مسابقات جام جهانی کشتی آزاد لس آنجلس 2016، تاریخ و ساعت بازی ها و نتیجه، برنامه مسابقات جام جهانی کشتی آزاد آمریکا اعلام شد، جام جهانی کشتی آزاد 2016 لس آنجلس، برنامه مسابقات جام جهانی کشتی آزاد 2016 آمریکا، جام جهانی کشتی آزاد - لس‌آنجلس؛ ترکیب تیم‌ها + برنامه مسابقات به وقت ایران، مسابقات جام جهانی کشتی ازاد 2016، نتایج کامل جام جهانی کشتی آزاد +جدول و تاریخچه مسابقات، اخبار کشتی، ترکیب تیم ملی کشتی آزاد در جام جهانی لس آنجلس 2016 + اسامی، جام جهانی کشتی آزاد


تیم کشتی آزاد ایران قهرمان جام جهانی 2016 شد

نتایج کامل بازیها و فیلم بازیهای ایران اضافه شد

برنامه مسابقات جام جهانی کشتی آزاد 2016 به وقت ایران


به گزارش "ورزش سه " به نقل از فدراسیون کشتی، رقابت‌های جام جهانی کشتی آزاد 2016 روزهای 22 و 23 خرداد 95 در شهر لس آنجلس آمریکا برگزار می‌شود و این رقابت‌ها با حضور 8 تیم برتر جهان در دو گروه به شرح زیر برگزار خواهد شد:

 

گروه A: روسیه، گرجستان، ترکیه و مغولستان

گروه B: ایران، آمریکا، آذربایجان و هند

 

برنامه این رقابت‌ها به وقت ایران به شرح زیر است:


یکشنبه 23 خرداد 95:


ساعت 3 بامداد:

مغولستان 6 - ترکیه 2

آمریکا 7 - هند 1

 

ساعت 4:15 بامداد:

روسیه 4 - گرجستان 4

ایران 5 - آذربایجان 3 - دانلود فیلم بازی

 

ساعت 5:30 بامداد:

گرجستان 7 - ترکیه 1

آمریکا 8 - آذربایجان 0

 

ساعت 6:45 صبح:

روسیه 6 - مغولستان 2

ایران 8 - هند 0 - دانلود فیلم بازی

 

ساعت 22:
گرجستان 4 - مغولستان 4
آذربایجان 7 - هند 1

 

ساعت 23:30:

روسیه 6 - ترکیه 2
ایران 4 - آمریکا 4 (برنده بر اساس امتیاز فنی) - دانلود فیلم بازی

 

دوشنبه 24 خرداد 95:

 

ساعت 1:00 بامداد: رده هفتم (هند 4 - ترکیه 3) - رده پنجم (آذربایجان 5 - مغولستان 3)

ساعت  4:15: مسابقه رده بندی (آمریکا 4 - گرجستان 4)

ساعت 6:30: مسابقه فینال (ایران 5 - روسیه 3) - دانلود فیلم بازی


رتبه بندی نهایی : ایران (اول)، روسیه (دوم)، گرجستان (سوم)، آمریکا (چهارم)


اعلام ترکیب تیم‌های حاضر در جام جهانی کشتی آزاد 2016 آمریکا


به گزارش "ورزش سه" و به نقل از فدراسیون کشتی، رقابت‌های جام جهانی کشتی آزاد، روزهای 22 و 23 خردادماه در شهر لس آنجلس آمریکا برگزار می‌شود که ترکیب 8 تیم برتر جهان که مجوز حضور در این رقابت‌ها را دارند به شرح زیر است:

 

گروه A:

 

روسیه:

57 کیلوگرم: حاجی مراد رشید اف (قهرمان اروپا) و عظمت توسکایف (قهرمان جوانان جهان)
61 کیلوگرم: ویکتور راسادین (نفر دوم قهرمانی روسیه) و امام آدژیف (قهرمان زیر 23 سال اروپا)
65 کیلوگرم: ماگومد قربان علی‌یف (قهرمان اروپا و نفر سوم جهان) و الیاس بیک بولاتوف (برنز بازی‌های اروپایی)
70 کیلوگرم: رادیک والیف (نفر دوم قهرمانی روسیه) و خلیل امین اف
74 کیلوگرم: آتساماز ساناکوف (نفر سوم قهرمانی روسیه) و ختیگ سابالوف (قهرمان جهان)
86 کیلوگرم: شامیل کودیا ماگومدوف (قهرمان اروپا) و الکساندر زلینکوف (نفر دوم قهرمانی روسیه)
97کیلوگرم: عبدالسلام گادیسوف (قهرمان جهان) و آدلان ابراگیموف (نفر سوم جام یاریگین)
125 کیلوگرم: مرادین خوشحوف (قهرمان زیر 23 سال اروپا) و پاول کریستوف

 

گرجستان:

57 کیلوگرم: ولادمیر خینچیگاشویلی (قهرمان جهان) و بکا بوجیاشویلی (برنز زیر 23 سال اروپا)
61 کیلوگرم: بکا لومتادزه
65 کیلوگرم: زورابی یاکوباشویلی (نقره زیر 23 سال اروپا) و کنستانتین خابالاشویلی (برنز اروپا)
70 کیلوگرم: داوید تلاشادزه (نقره)
74 کیلوگرم: جاکوب ماکاراشویلی (برنز اروپا) و جامبر کولاشویلی (برنز بازی‌های اروپایی)
86 کیلوگرم: ساندرو امیناشویلی (برنز جهان)  و داتو مارساگیشویلی (برنز المپیک و جهان)
97 کیلوگرم: الیزبار اودیکادزه (برنز اروپا، نقره بازی‌های اروپایی) و ماموکا کوردزیا
125 کیلوگرم: گنو پتریاشویلی (قهرمان اروپا و برنز جهان) و گئورگی ساکاندلیدزه

 

ترکیه:

57 کیلوگرم: سلیمان آتلی (قهرمان جوانان جهان و نفر اول گزینشی المپیک ترکیه)
61 کیلوگرم: رجب توپال (برنز زیر 23 سال اروپا)
65 کیلوگرم: سروت خوشکان (نقره اروپا)
70 کیلوگرم: صلاح الدین کلیچسالیان (قهرمان جوانان جهان)
74 کیلوگرم: سونر دمیرتاش (قهرمان اروپا، نقره بازی‌های اروپایی، نفر اول گزینشی المپیک ترکیه)
86 کیلوگرم: سلیم یاشار (نقره و برنز جهان)
97 کیلوگرم: متعاقبا اعلام می‌شود
125 کیلوگرم: یونس امره دده (برنز زیر 23 سال اروپا)

 

مغولستان:

57 کیلوگرم: بایاخبایار اردنبات (برنز جهان و قهرمان آسیا) و سودنومداش باتبولد
61 کیلوگرم: تومنبلگ تووشینتولگا (برنز آسیا)
65 کیلوگرم: مانداراخان گانزوریک (برنز جهان) و باتمانگی باتچولون (برنز آسیا)
70 کیلوگرم: دورجتسگمد آلتانگرل
74 کیلوگرم: آنوربات پروجاو (نقره جهان)
86 کیلوگرم: ایوتومن اورگودول (نقره آسیا)
97 کیلوگرم: خودربولگا دورجخاند (قهرمان آسیا و برنز بازی‌های آسیایی)
125 کیلوگرم: چولونبات جارگالسایخان (نقره آسیا و بازی‌های آسیایی و پنجم جهان)

 

گروه B:

 

ایران:

57 کیلوگرم: حسن رحیمی (قهرمان جهان) و رضا اطری
61 کیلوگرم: مسعود اسماعیل‌پور (نقره و برنز جهان و قهرمان آسیا) و بهنام احسان‌پور (نقره آسیا و قهرمان جوانان جهان)
65 کیلوگرم: سید احمد محمدی (نقره و برنز جهان و قهرمان آسیا) و میثم نصیری (قهرمان آسیا)
70 کیلوگرم: مصطفی حسین‌خانی (قهرمان آسیا) و سعید داداش‌پور (برنز جوانان جهان)
74 کیلوگرم: حسن یزدانی (نقره جهان و قهرمان جوانان جهان) و علیرضا قاسمی (پنجم جهان)
86 کیلوگرم: علیرضا کریمی (برنز جهان، قهرمان آسیا و قهرمان جوانان جهان) و رضا بیات
97 کیلوگرم: عباس طحان (پنجم جهان) و امیر محمدی (نقره جوانان آسیا)
125 کیلوگرم: کمیل قاسمی (برنز المپیک، نقره جهان، قهرمان آسیا) پرویز هادی (قهرمان بازی‌های آسیایی و قهرمان آسیا)

 

آمریکا:

57 کیلوگرم: دانیل دنیس و آلان واترس
61 کیلوگرم: تونی راموس و ناهشون گاریت
65 کیلوگرم: فرانک مولینارو و زاین رترفورد
70 کیلوگرم: جیمز گرین (برنز جهان)
74 کیلوگرم: جردن باروز (قهرمان جهان و المپیک) و الکس درینگر
86 کیلوگرم: جی دن کاکس و دیوید تیلور
97 کیلوگرم: کایل اسنایدر (قهرمان جهان) و جک وارنر (قهرمان المپیک)
125 کیلوگرم: تراول دلاگنف (برنز جهان) و زاچ ری (قهرمان پان آمریکن)

 

آذربایجان:

57 کیلوگرم: محمود ماگومدوف (قهرمان اروپا) گئورگی ادیراشویلی (قهرمان اروپا)
61 کیلوگرم: احمد نبی گوارزاتیلوف (قهرمان جوانان جهان) و جاهید حسن‌زاده
65 کیلوگرم: ماگومد مسلم اف (مدال برنز زیر 23 سال اروپا)
70 کیلوگرم: گاجی مراد اوماروف (مدال نقره زیر 23 سال اروپا)
74 کیلوگرم: اشرف علی‌یف (برنز جهان)
86 کیلوگرم: الکساندر گوستیف (نقره اروپا) و ماگومدحاجی خاتیف (نفر پنجم جهان و نقره زیر 23 اروپا)
97 کیلوگرم: اصلانبک آلبروف (برنز جوانان جهان)
125 کیلوگرم: سعید گامیدوف (قهرمان جوانان جهان و اروپا)

 

هند:

57 کیلوگرم: آمیت کومار (قهرمان آسیا)
61 کیلوگرم: باجرانگ (پنجم جهان و نقره بازی‌های آسیایی)
65 کیلوگرم: آمیت کومار داهانکار
70 کیلوگرم: وینود کومار
74 کیلوگرم: پراوین رانا
86 کیلوگرم: پاوان کومار
97 کیلوگرم: ساتیوارت کادیان (برنز آسیا و برنز جوانان جهان)
125 کیلوگرم: هیتیندر (برنز آسیا)


انتهای پیام/

منبع: ورزش 3

  • ۰
  • ۰

برچسب ها: تیمهای گروه E یورو 2016، تیمهای گروه E جام ملتهای اروپا 2016، تیمهای گروه E یورو 2016، معرفی تیم های یورو 2016؛ گروه E، گروه بندی تیم‌ها در مسابقات یورو 2016، تیمهای گروه E جام ملتهای اروپا 2016


اسامی تیمهای گروه E یورو 2016 | جام ملتهای اروپا 2016

 ایتالیا، بلژیک، سوئد و جمهوری ایرلند

گروه E با حضور تیم های ایتالیا، بلژیک، سوئد و جمهوری ایرلند، یکی از گروه های دشوار یورو 2016 است. 



برچسب ها: تیمهای گروه E یورو 2016، تیمهای گروه E جام ملتهای اروپا 2016، تیمهای گروه E یورو 2016، معرفی تیم های یورو 2016؛ گروه E، گروه بندی تیم‌ها در مسابقات یورو 2016، تیمهای گروه E جام ملتهای اروپا 2016

  • ۰
  • ۰

برچسب ها: تیمهای گروه D یورو 2016، تیمهای گروه D جام ملتهای اروپا 2016، تیمهای گروه D یورو 2016، معرفی تیم های یورو 2016؛ گروه D، گروه بندی تیم‌ها در مسابقات یورو 2016، تیمهای گروه D جام ملتهای اروپا 2016


اسامی تیمهای گروه D یورو 2016 | جام ملتهای اروپا 2016

 اسپانیا، کرواسی، ترکیه و جمهوری چک

در دشوارترین گروه رقابت ها، اسپانیا، قهرمان دو دوره گذشته، با کرواسی، ترکیه و جمهوری چک همگروه است. 



برچسب ها: تیمهای گروه D یورو 2016، تیمهای گروه D جام ملتهای اروپا 2016، تیمهای گروه D یورو 2016، معرفی تیم های یورو 2016؛ گروه D، گروه بندی تیم‌ها در مسابقات یورو 2016، تیمهای گروه D جام ملتهای اروپا 2016

  • ۰
  • ۰

برچسب ها: تیمهای گروه C یورو 2016، تیمهای گروه C جام ملتهای اروپا 2016، تیمهای گروه C یورو 2016، معرفی تیم های یورو 2016؛ گروه C، گروه بندی تیم‌ها در مسابقات یورو 2016، تیمهای گروه C جام ملتهای اروپا 2016


اسامی تیمهای گروه C یورو 2016 | جام ملتهای اروپا 2016

 آلمان، لهستان، اوکراین و ایرلند شمالی

آلمان
، قهرمان جهان، به عنوان یکی از مدعیان اصلی قهرمانی، با تیم های لهستان، اوکراین و ایرلند شمالی همگروه است. 



برچسب ها: تیمهای گروه C یورو 2016، تیمهای گروه C جام ملتهای اروپا 2016، تیمهای گروه C یورو 2016، معرفی تیم های یورو 2016؛ گروه C، گروه بندی تیم‌ها در مسابقات یورو 2016، تیمهای گروه C جام ملتهای اروپا 2016

  • ۰
  • ۰

برچسب ها: تیمهای گروه B یورو 2016، تیمهای گروه B جام ملتهای اروپا 2016، تیمهای گروه B یورو 2016، معرفی تیم های یورو 2016؛ گروه B، گروه بندی تیم‌ها در مسابقات یورو 2016، تیمهای گروه B جام ملتهای اروپا 2016


اسامی تیمهای گروه B یورو 2016 | جام ملتهای اروپا 2016

 انگلیس، ولز، روسیه و اسلواکی

در این گروه جدی ترین مدعی انگلیس است و سه تیم دیگر، از شانسی تقریبا برابر برای صعود به مرحله بعد برخوردارند. 


برچسب ها: تیمهای گروه B یورو 2016، تیمهای گروه B جام ملتهای اروپا 2016، تیمهای گروه B یورو 2016، معرفی تیم های یورو 2016؛ گروه B، گروه بندی تیم‌ها در مسابقات یورو 2016، تیمهای گروه B جام ملتهای اروپا 2016

  • ۰
  • ۰

برچسب ها: تیمهای گروه A یورو 2016، تیمهای گروه A جام ملتهای اروپا 2016، تیمهای گروه A یورو 2016، معرفی تیم های یورو 2016؛ گروه A، گروه بندی تیم‌ها در مسابقات یورو 2016، تیمهای گروه A جام ملتهای اروپا 2016


اسامی تیمهای گروه A یورو 2016 | جام ملتهای اروپا 2016

 فرانسه، سوئیس، رومانی و آلبانی

فرانسه، میزبان رقابت های یورو 2016، به همراه سوئیس، رومانی و آلبانی، گروه اول این مسابقات را ‏تشکیل می دهند.‏

 


برچسب ها: تیمهای گروه A یورو 2016، تیمهای گروه A جام ملتهای اروپا 2016، تیمهای گروه A یورو 2016، معرفی تیم های یورو 2016؛ گروه A، گروه بندی تیم‌ها در مسابقات یورو 2016، تیمهای گروه A جام ملتهای اروپا 2016